First Minute – Lato 2020 już w sprzedaży!

Jeżeli wakacje 2019 zostały już zaplanowane, zachęcamy do podjęcia decyzji o rezerwacji najnowszych ofert na LATO 2020! Już teraz w sprzedaży są pierwsze oferty wypoczynku w najmodniejszych wakacyjnych destynacjach!

Największą zaletą rezerwacji wakacji w promocji first minute jest możliwość wyboru wymarzonego hotelu w świetnej cenie, w momencie gdy na rynku dostępny jest jeszcze pełen wybór kierunków i opcji. Dodatkowo w promocji first minute można liczyć na atrakcyjne dodatki do rezerwacji, jak gwarancje najniższej ceny czy możliwość bezpłatnej zmiany wybranej oferty. First minute to też spokój, bo nie będzie konieczności wypatrywania niepewnej, niższej ceny wakacji bliżej terminu faktycznego wylotu.

Rabaty udzielane w promocji first minute na lato 2020 mogą sięgać nawet 40% od cen katalogowych, dla dzieci przewidziane są zniżki aż do 80%, a często nawet pobyt w hotelach gratis. Warto też wspomnieć o bardzo niskiej zaliczce – tylko 5% wartości wyjazdu z dopłatą na 40 dni przed wylotem.

Na początek w promocji first minute 2020 dostępne są najbardziej popularne kierunki wypoczynku – greckie Korfu, Bułgaria, Turcja, Madera, Djerba, Maroko i inne. Z egzotycznych destynacji można wybierać pomiędzy Wyspami Zielonego Przylądka, Zanzibarem a Kenią. Nowe propozycje będą sukcesywnie pojawiać się na naszej stronie!

Rezerwując wakacje na lato 2020 w ofercie first minute warto pomyśleć o dodatkowym ubezpieczeniu od kosztów rezygnacji z wyjazdu. Niejednokrotnie w czasie oczekiwania na wyjazd może się przydarzyć choroba lub wypadek któregoś z uczestników, kradzież dokumentów czy inne zdarzenia losowe, a rezygnacja z wyjazdu może wiązać się z utratą dużej części pieniędzy przeznaczonych na wakacje. Dodatkowa polisa może uchronić przez przed takimi kosztami i zapewni całkowity spokój o nadchodzące wakacje.

Rezerwacja wakacji first minute na lato 2020 się opłaca! Gwarantuje znaczną oszczędność pieniędzy i szeroki wybór ofert, pozwala na dokładne przeanalizowanie i spokojny wybór najlepszej wycieczki czy hotelu, a w przypadku takiej potrzeby możliwość zmiany bez ponoszenia kosztów.

Na początek w promocji first minute 2020 dostępne są najbardziej popularne kierunki wypoczynku – greckie Korfu, Zakynthos, Lefkada, Kreta, Rodos, Bułgaria, Turcja – Riwiera, oraz Egejska, Madera, Djerba, Maroko, Egipt i inne. Z egzotycznych destynacji można wybierać pomiędzy Wyspami Zielonego Przylądka, Zanzibarem, Malediwami, Karaibami, a Kenią. Nowe propozycje będą sukcesywnie pojawiać się na naszej stronie!
Pojawiły się już również propozycje wycieczek objazdowych po Europie oraz do dalszych, bardziej egzotycznych destynacji takich jak Meksyk, Jordania, Izrael, Japonia, USA

W chwili obecnej mamy już kompletną ofertę biur podróży (kierunków, hoteli oraz apartamentów) na nadchodzący sezon lato 2020.

Najważniejsze bonusy są następujące:

– bardzo niska kwota zaliczki już od 99 zł / osobę,

– rabaty sięgające ponad 50% cen katalogowych,

– zniżki dla dzieci,

– gwarancje gratis takie jak gwarancja niezmienności ceny, najniższej ceny (nawet do dnia wylotu), wyższe warianty ubezpieczenia, bezpłatne zmiany rezerwacji.

Ponadto dostępnych jest bardzo wiele hoteli z klubami dziecięcymi i polskimi animacjami.

W sprzedaży mamy dostępne oferty first minute takich biur jak: TUI, Itaka, Rainbow Tours, Coral Travel, Exim Tours, Grecos Holiday, Blue Style, Mouzenidis Travel.

Chcielibyśmy zapewnić, ze rezerwacja first minute bardzo się opłaca – z uwagi na fakt, ze biura podróży przygotowąły na nadchodzący sezon lato 2020 taką samą ilość miejsc w samolotach i hotelach jak podczas lata 2019 co oznacza, że nie będzie cen typu last minute.

Wszystkie dostępne oferty first minute na lato 2020 można sprawdzić tutaj, zapraszamy: https://www.traveligo.pl/wakacje/od-01.05.2020,6-28-dni,samolotem,osoby-2_0___

Polecamy


Last Minute Turcja

Dodaj komentarz