cellphone225171600

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

  • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
  • money
  • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-18:00; sob. 10:00-16:00

Wakacje Last Minute
Kraj
Regiony
Miasta
Hotel

Biuro podróży Coral Travel Wezyr Holidays

Biuro podróży Coral Travel/Wezyr Holidays jest członkiem międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, w skład którego wchodzą liczne firmy działające w sektorze usług turystycznych z 7 różnych krajów. Na rynku polskim Wezyr Holiday Service rozpoczął działalność w 1999 roku jako firma-córka tureckiego partnera Odeon Tours z siedzibą firmy w Antalyi, a oddziałami w Alanyi, Marmaris i Istambule. W roku 2004 powstały dwie nowe siedziby w Egipcie, mieszczące się w Hurghadzie i Sharm El Sheikh. Biuro podróży Wezyr Holiday organizowało początkowo wycieczki do Turcji na Riwierę Turecką, poszerzając stopniowo ofertę o nowe regiony wakacyjne w Marmaris, Fethiye, Bodrum. Dużą część oferty stanowił również Egipt.

Aktualnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu, połączeniu z firmą Coral Travel oraz przynależności do ogromnego koncernu OTI, biuro Coral Travel Wezyr Holidays proponuje klientom zdecydowanie szerszą ofertę, wykraczając poza Turcję i Egipt. Wraz z biurem Coral Travel Wezyr Holidays można udać się na wakacje w Grecji, Hiszpanii, Tunezji i w Bułgarii. Oferta i wycieczki biura podróży Coral Travel to bezpośrednie loty czarterowe z wielu miast Polski: Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Katowic, Poznania, Rzeszowa oraz Gdańska. Wezyr proponuje również wczasy egzotyczne, w krajach takich jak Dominikana, Kuba, Tajlandia, Mauritius czy Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Na wszystkich kierunkach wakacyjnych biuro Coral Travel Wezyr Holidays przykłada dużą wagę do profesjonalnej obsługi klientów, za co nagradzane jest w kategorii Jakość  Roku 2009, 2010, zdobywa 1 miejsce jako Touroperator  Roku 2012, Kryształowy Globus „Fair Play Turystyki Polskiej”, zdobywa wyróżnienia za katalogi 2012, 2014/2015, certyfikat w kategorii „Touroperator przyjazny agentom 2011”. Coral Travel Wezyr Holidays to obecnie jedno z największych i najstabilniejszych biur podróży na polskim rynku wśród firm organizujących wyjazdy zagraniczne.

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów biuro podróży Coral Travel Wezyr Holidays wyselekcjonowało specjalną kategorię hoteli Family. To specjalnie wybrane obiekty z myślą o rodzinach z dziećmi. Zapewniają niezliczone atrakcje, tak by wakacje były pełne wrażeń, niezapomniane, jedyne w swoim rodzaju. O realizację programu dbają grupy animatorów, wśród których znajdują się również przeszkoleni animatorzy polscy. To dzięki nim dzieci pokonują barierę językową, zawierają nowe znajomości, poznają inne kultury. Zespół animacyjny to także opieka i bezpieczeństwo, którym dzieci zostają objęte podczas zabawy w mini klubach. Kluby animacyjne dostosowane są dla dzieci w różnym wieku: od 4-7, 8-12 oraz 13-16, tak więc różnią się pod kątem oferowanych zajęć. W programie klubów znajdują się m.in.  poszukiwanie pirackich skarbów, czarna stopa, czyli indiańska energia, dzień Neptuna – króla mórz i oceanów, dziecięce show, olimpiada sportowa z konkurencjami w wodzie i na piasku, rysowanie i malowanie, tworzenie wakacyjnych pamiątek, mini kino  (również bajki po polsku), niezawodne minidisco. Dzieci mają także dostęp do filmów, książek i gier planszowych w języku polskim. Obecność mini klubów na terenie hotelu to świetna okazja dla rodziców, opiekunów na chwilę wytchnienia na leżaku przy basenie lub też możliwość skorzystania z licznych zajęć dostępnych na terenie hotelu. Tu również swój udział mają grupy animacyjne zachęcające do wspólnej zabawy i udziału w konkurencjach sportowych. Oprócz programu pełnego zabaw, na terenie hotelu „Family” jest również wygodne all inclusive z dostępem do przekąsek i napoi. Kluby z polską animacją działają w okresie sezonu letniego, zazwyczaj od połowy czerwca, do połowy września. Terminy te mogą się różnić w zależności od hotelu.

Tradycyjne tygodniowe pobyty w popularnych hotelach to wciąż ulubiony sposób wypoczynku. Ale jak się okazuje nie dla wszystkich. dlatego Coral Travel wzbogacił ofertę dla Gości, którzy chcą dopasować wakacje do swoich indywidualnych preferencji spędzania czasu. Dwa hotele w czasie jednego pobytu, można spędzić kilka dniu tu i kilka dni tam, oferta dotyczy łączenia hoteli w ramach jednego kierunku lub regionu w zależności od kraju wakacji. Podróż Poślubna - to dla każdego wielka rzecz!Wybierając ofertę trzeba poinformować organziatora a on już zajmie się resztą. Hotele tylko dla dorosłych, Coral Travel oferuje specjalnie wyselekcjonowane hotele z gwarancją, że nie bedzie tam osób poniżej 16 roku życia. Hotele są różne w spokojnych miejscach, albo rozrywkowych, o niższym bądź luksusowym standardzie, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Wakacje na 10 i 11 dni. Koniec z dylematem 7 dni za krótko a 14 za długo!Każdy ma teraz wybór na ile dni chce wylecieć na wakacje. Wyloty są kilka razy w tygodniu , z 10 lotnisk. można równeiż polecieć na 4-5 dni. 

Roma (Hurghada)
Egipt: Hurghada

Roma (Hurghada)

star 4
7 dnijuż od870 zł-57%zobacz ofertę
Paradise (Kemer)
Turcja: Kemer

Paradise (Kemer)

star 3
4 dnijuż od879 złzobacz ofertę
Arsi Enfi City Beach (Ex. International)
Turcja: Alanya

Arsi Enfi City Beach (Ex. International)

star 4
4 dnijuż od884 zł-2%zobacz ofertę
Pensee Royal Garden
Egipt: Marsa Alam

Pensee Royal Garden

star 4
7 dnijuż od938 zł-57%zobacz ofertę
Dionisus
Turcja: Belek

Dionisus

star 4
4 dnijuż od940 złzobacz ofertę
Kaleici Marina Boutique
Turcja: Antalya: Kaleici

Kaleici Marina Boutique

star 3
4 dnijuż od942 zł-12%zobacz ofertę