cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

  • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
  • money
  • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute

Biuro podróży Itaka

Itaka

Biuro Podróży ITAKA powstało w 1989 roku i jest obecnie jednym z największych na rynku biur zajmujących się organizowaniem wycieczek. Itaka swoją pozycję budowała przez wiele lat, rozszerzając corocznie ofertę o dodatkowe programy, wycieczki, propozycje na wakacje. Profesjonalne podejście do klientów, rzetelna informacja, jak również udana współpraca z biurami agencyjnymi, przejrzysty system rezerwacyjny usług hotelowych i lotniczych to tylko nieliczne powody, dzięki którym Itaka pięła się na czołowe miejsca w rankingach związanych z turystyką.

Według rankingu dziennika RZECZPOSPOLITA już w 2004 roku biuro podróży Itaka zostało wybrane za jedno z najbardziej godnych polecenia polskich biur podróży. Złoty Laur Klienta 2007, 2008 i 2010, Konsumencki Lider Jakości  2013, 2014, to tylko nieliczne nagrody zdobyte przez Itakę. Biuro Itaka otrzymało również Kryształowe Berło European Trusted Brands 2007, 2008 i 2009 w kategorii Biuro Podróży oraz Godło Jakości Obsługi 2008. Itaka może poszczycić się także nagrodą TOUROPERATORA ROKU 2011, 2013, 2014, 2016 i 2017 nadawaną przez Izbę Turystyki RP. Itaka otrzymała także tytuł Top Marki 2018 wśród biur podróży oraz tytuł Najlepszego Biura Podróży 2018 od Polskiego Instytutu Badań Jakości.

W 2008 roku Itaka odnotowała rekordową sprzedaż – obsłużyła aż 230.000 osób wyjeżdżających na  wakacje. Rok 2009 to znaczny wzrost obrotów biura. Itaka sprzedając wycieczki za łącznie 720 mln, zajęła miejsce lidera na polskim rynku biur podróży.

Biuro podróży Itaka zajmuje się organizowaniem wycieczek zarówno pobytowych jak i objazdowych.  Klienci Itaka mogą dokonać rezerwacji wycieczki do Grecji, Bułgarii, Turcji, Hiszpanii, Egiptu, Portugalii, Włoch, Chorwacji, Albanii, Czarnogóry, Maroko oraz na Cypr.  Wczasy z biurem Itaka to również kierunki dalsze i bardziej egzotyczne m.in. takie jak Oman, Emiraty Arabskie, Kenia, Tajlandia, Dominikana, Kuba, Wyspy Zielonego Przylądka oraz wiele innych. Te najbardziej popularne zimą destynacje opierają się na lotach czarterowych, co przyczynia się również do dużego zainteresowania klientów i sukcesów w sprzedaży miejsc na wakacje. Oferta biura Itaka to także wycieczki autokarowe z bogatymi programami zwiedzania, cieszące się od lat wielkim zainteresowaniem i dobrymi opiniami. Wycieczki objazdowe są także realizowane w oparciu o regularne loty czarterowe. W ofercie biura Itaka od kilku sezonów jest również dostępna oferta zimowa na wyjazdy narciarskie we Włoszech.

Biuro podróży Itaka oferuje także swoim klientom wypoczynek w hotelach z polskimi klubami animacyjnymi. Kluby przyjaciół Itaki zapraszają przez cały sezon wakacyjny od 15.06 do 15.09. Oferta rodzinna to 51 hoteli i 10 wycieczek  idealnych na wspólne wakacje. Starannie wyselekcjonowane hotele, w których jest mnóstwo atrakcji dla dzieci: baseny, zjeżdżalnie, place zabaw, gry, konkursy, taneczne wygibasy i wspólne zabawy w miniklubie prowadzone przez wykwalifikowanych, polskich animatorów. Hotele z Klubami Przyjaciół Itaki oferują duże pokoje rodzinne, często dwupomieszczeniowe z aneksami kuchennymi, bogatą opcję all inclusive i specjalne menu dla dzieci; w wybranych hotelach świadczenia dla dzieci gratis. Każdego dnia tygodnia rano i po południu organizowane są inne zajęcia, dzięki temu rodzice będą mieli czas dla siebie i mogli skorzystać z rozrywek hotelowych ze świadomością, że ich dzieci są pod dobrą opieką.

Wycieczki objazdowe dla całej rodziny prowadzą do najsłynniejszych parków rozrywki i aquaparków w Europie. Pociechy mają szansę spotkania się z bajkowymi postaciami w miejscach, gdzie fantazja staje się rzeczywistością: Disneyland, Park Asteriksa, Legoland, Gardaland.