cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

  • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
  • money
  • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute

Biuro podróży Grecos Holiday

Grecos Holiday

Grecos Holiday to polski touroperator z siedzibą w Poznaniu, którego specjalizacją są  wycieczki w rejon Morza Śródziemnego. Przełomowym okazał się rok 2005, kiedy to uruchomili czartery do Grecji, wysyłając z roku na rok po kilka tysięcy osób. Obecnie posiada najbogatszą ofertę na wakacje w Grecji – wraz z nimi można wypoczywać na znanych wyspach, takich jak Kreta, Rodos, Kos, Korfu, Zakynthos, ale także na Kefalonii, Lefkadzie, Santorini, Ios, Mykonos czy w części lądowej na Chalkidiki, Riwierze Olimpijskiej oraz Evii. Cieszącą się ogromnym powodzeniem nowością na sezon 2017 był Cypr. Biuro podróży Grecos Holday w tym momencie należy do liderów na rynku touroperatorów w Polsce. Już ponad milion klientów wróciło zadowolonych z wakacji z Grecos Holiday.

Biuro podróży Grecos Holiday posiada w swojej ofercie 270 starannie wyselekcjonowanych hoteli. Spełnią one oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta, są one na bieżąco sprawdzane i weryfikowane. Grecos Holiday współpracuje z najlepszymi sieciami hotelowymi w Grecji, między innymi Kipriotis oraz Mitsis. Wyloty odbywają się przez cały sezon letni z 9 lotnisk w Polsce. Biuro podróży współpracuje także ze znanymi i lubianymi przez klientów liniami lotniczymi, na przykład Travel Service czy Enter Air, a od 2018 roku także z Ryanair Sun.

Organizator zaufanie klientów zabezpieczył gwarancją ubezpieczeniową o wartości  75 mln PLN, dzięki czemu bez obaw można rezerwować wakacje w atrakcyjnych promocjach first minute i last minute. Grecos Holiday od lat współpracuje z Grecką Narodową Organizacją Turystyczną. Lokalni kontrahenci to biura z wieloletnim doświadczeniem, które wraz z polskojęzycznymi rezydentami i animatorami gwarantują profesjonalną i miłą obsługę. Grecos Holiday podczas swojej wieloletniej działalności zdobył wiele prestiżowych nagród min.: Złoty Laur klienta 2016, Diamenty Forbesa 2016, Touroperator roku 2016 czy Róża Kolumba 2016.

Biuro Grecos Holiday, oprócz możliwości wypoczynku w przepięknych greckich klimatach, oferuje swoim klientom i ich pociechom możliwość  poznawania kultury Grecji, integracji z innymi uczestnikami, a wszystko to poprzez zabawę i różnorodne zadania tematyczne. W tym celu w wybranych hotelach działają kluby animacyjne, zróżnicowane pod kątem poszczególnych grup wiekowych. W hotelach rodzinnych funkcjonuje  Klub Delfinki, przy czym nowością jest podział na zajęcia dla dzieci młodszych (3-7 lat) oraz starszych (8-12). Pozwala to na zróżnicowanie oferty i zaproponowanie atrakcji adekwatnych do wieku.  Grupy mogą być oczywiście również łączone w przypadku zbyt małej liczby uczestników. Wszystkie dzieci mogą realizować się tu w licznych zabawach ruchowych, plastycznych, przeżywać wspólne przygody, odkrywać to co do tej pory było nieznane.  W klubach istnieje możliwość pozostawienia dzieci pod opieką polskich animatorów, którzy zadbają o ich bezpieczeństwo, jak również zagwarantują wiele niezapomnianych wrażeń. Rodzice mogą oczywiście wykorzystać ten czas na beztroski relaks. Klub Delfinki rozpoczyna swoją działalność w okresie sezonu letniego, najczęściej od 15.06-15.09, choć w poszczególnych obiektach można korzystać już od początku czerwca, nawet do końca września. Zajęcia w klubie Delfinki dostępne są dla dzieci przez 6 dni w tygodniu w określonych godzinach.  Praca klubu podzielona jest na 2 tury : 10:30-13:00 oraz 15:00-17:00.

Grecos dba także o swoich nieco starszych klientów, dając możliwość zabawy z Klubem OPA przez cały sezon letni, również 6 dni w tygodniu. Animatorzy zapraszają tu zarówno rodziców, jak i nastolatków (OPA Teens dla dzieci od 13 roku życia, w okresie lipiec-sierpień). Jest to świetne miejsce na podejmowanie wspólnych aktywności sportowych, zabaw w wodzie i na lądzie, udział w różnego rodzaju konkursach (najlepsze zdjęcie, film). Działalność klubów OPA ma na celu ukazanie Grecji i w konsekwencji pokochanie jej. Uczestnicy mają okazję do wspólnej nauki greckich tańców, gotowania greckich potraw, oglądania filmów z Grecją w tle, poznawanie historii w trakcie greckiej olimpiady.