cellphone225171600

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

  • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
  • money
  • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-18:00; sob. 10:00-16:00

Wakacje Last Minute
Kraj
Regiony
Miasta
Hotel

Biuro podróży Exim Tours

EXIM TOURS to biuro podróży, które rozpoczęło swoją działalność w 1993 roku w Czechach, a następnie wkroczyło na rynek polski, słowacki, rumuński i węgierski. Przez ten czas biuro prezentowało szeroką i popularną ofertę na wakacje  - wycieczki to takich krajów jak: Tunezja, Wyspa Djerba oraz Egipt (Hurghada, El Gouna, Safaga, Makadi Bay, Sharm el Sheikh na półwyspie Synaj) to najchętniej wybierane kierunki na rodzinne wczasy all inclusive. W 2012 roku biuro Exim Tours stało się członkiem dużej grupy kapitałowej REWE Touristik, co otworzyło przed organizatorem nowe możliwości w kwestii nowych kierunków i rynków dla swojej działalności.

Aktualnie oferta biura Exim Tours jest bardzo szeroka, wzbogacona została o liczne kierunki europejskie. Możliwe są więc wakacje w Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, na Cyprze, na Malcie, w Portugalii, są również wyjazdy na wczasy all inclusive do Egiptu, Turcji oraz Tunezji. W ofercie znajdują się także wczasy łączące wypoczynek i wycieczki krajoznawcze z rejsami po Nilu. Na wczasy z Exim Tours polecieć można z najważniejszych lotnisk w Polsce: z Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Rzeszowa, Warszawy (Okęcie i Modlin)  i Wrocławia. Rozwój biura Exim Tours wiąże się z licznymi kierunkami na wakacje egzotyczne, które dostępne są głównie z wylotami z Warszawy lub Berlina. Turyści w oparciu o linie rejsowe mają do wyboru takie kierunki jak: Emiraty Arabskie, Dominikana, Tajlandia, Sri Lanka, Meksyk, Indonezja, Panama, Malediwy, Mauritius, Seszele. Exim Tours ma aktualnie swoje przedstawicielstwa w Czechach (Praga), na Słowacji (Bratysława), na Węgrzech (Budapeszt) i w Rumunii (Bukareszt). Działalność organizatora doceniana jest w branży turystycznej. Biuro otrzymało liczne nagrody, wyróżnienia, m.in. Certyfikat Śląskiej Izby Turystycznej, Certyfikat Rzetelności oraz Złoty Certyfikat Transparentnego Touroperatora.

Exim Tours oferuje swoim klientom wypoczynek w hotelach z polską animacją. MANGO CLUBY będą w wyselekcjonowanych pięciu hotelach, które dedykowane są dla rodzin z dziećmi. Dla każdego dziecka wakacje to przygoda. Poznawanie nowych miejsc, smaków, kultur, języka i ludzi. W Mango clubach niespożyta energia dzieci zostanie zamieniona w pakiet nowych doświadczeń i odkryć, doznań i przyjaźni. Tu nie ma czasu na nudę. Zabawy w Indian, piratów i poszukiwaczy skarbów, gry, konkursy, zdobywanie sprawności oraz gimnastyka i dyskoteki sprawia, iż każdy z małych gości zabierze do domu najlepsze wakacyjne wspomnienia. Animatorzy to ludzie z prawdziwą pasją. Praca z dziećmi daje im ogromna dawkę satysfakcji, endorfin i radości. Można śmiało powierzyć im swoje pociechy. Każdy z animatorów przechodzi proces rekrutacji i ma ukończone niezbędne kursy potwierdzające kompetencje zawodowe. Wybierając hotel, w którym działa Mango club, możesz mieć pewność, że wraz z pakietem korzyści znajdziesz również te niepoliczalne - relaks z ulubioną muzyką lub książka, spacer po plaży lub błogie lenistwo. Animacje w hotelach dostępne są w szczycie sezonu, czyli od około połowy czerwca do połowy września. 

Exim S.A wchodzi w skład grupy Exim Holding A.S., a tym samym przynależy do DER Touristik, co zapewnia stabilną pozycję na rynku europejskim, a także bezpieczeństwo i gwarancję międzynarodowego kapitału.

 

Exim S.A. jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz Polskiego Związku Organizatorów Turystyki.

Hotel 1926 (ex Plevna)
Malta: Wyspa Malta: Sliema

Hotel 1926 (ex Plevna)

star 4
3 dnijuż od639 zł-44%zobacz ofertę
Perla (Golden Sands)
Bułgaria: Złote Piaski: Warna

Perla (Golden Sands)

star 3
3 dnijuż od639 złzobacz ofertę
Club Amarilis
Portugalia: Algarve:

Club Amarilis

star 3
6 dnijuż od659 złzobacz ofertę
Iris (Kos)
Grecja: Kos: Psalidi

Iris (Kos)

star 3
4 dnijuż od679 zł-48%zobacz ofertę
Ivana Palace
Bułgaria: Słoneczny Brzeg:

Ivana Palace

star 4
3 dnijuż od689 zł-43%zobacz ofertę
Porto Domus (ex. Domus)
Portugalia: Porto

Porto Domus (ex. Domus)

star 3
3 dnijuż od689 zł-34%zobacz ofertę