cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

  • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
  • money
  • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute

Biuro podróży Rainbow

Rainbow

Biuro podróży Rainbow Tours powstało w roku 1990. Od 27 lat biuro rozszerza swoją ofertę wycieczek objazdowych i pobytowych w Europie i na całym świecie.  Klienci zawsze otrzymują wysoką jakoś świadczonych usług i zgodność z ofertą katalogową. Już w roku 1993 Rainbow Polska rozpoczęło sprzedaż wycieczek do Londynu i Paryża, potem wprowadzili jako pierwsi w Polsce czarter do Tunezji. W kolejnych latach biuro rozwijało się coraz prężniej. W roku 1999 w ofercie biura Rainbow znajdowało się już 60 kierunków.

Biuro ofertuje wycieczki lotnicze, wczasy rodzinne oraz atrakcyjne pobyty objazdowe w Europie. Dużą popularnością cieszą się wycieczki do takich krajów jak: Hiszpania, Grecja, Maroko czy Portugalia a także w odległe zakątki świata np. do Chin i Tajlandii.

Rainbow Tours od 2007 roku jest spółką notowaną na giełdzie. Od 2010 roku Rainbow uczestniczy w programie Rzetelna Firma, biuro jest również partnerem Polskiej Izby Turystyki. Rainbow jest także jednym z członków założycieli Polskiego Związku Organizatorów Turystyki. Przychody ze sprzedaży przez Rainbow Tours w 2016 roku wynosiły ponad 1 000 000 PLN, co wiąże się ze wzrostem ponad 12%; warto zauważyć że rok 2016 był bardzo trudny dla turystyki ze względu na duże ryzyko zamachów terrorystycznych oraz problemy z uchodźcami. W tym właśnie 2016 roku liczba klientów, którzy skorzystali z oferty Rainbow, wynosiła 291 000. Głównymi i dominującymi kierunkami były: Grecja, Hiszpania, Chorwacja czy Włochy.

Rainbow to biuro turystyczne, które wprowadziło program dodatkowej gwarancji podróży. Podróże gwarantowane to dodatkowa ochrona w przypadku anulacji wyjazdu z powodu zbyt małej ilości chętnych. Gwarancja ubezpieczeniowa biura wynosi 130,3 mln zł i jest jedna z największych na rynku polskim wśród wszystkich touroperatorów. Z roku na rok rośnie liczba wycieczek objazdowych z których Rainbow jest najbardziej znany. Również ciekawą propozycją dla klientów jest Polska Strefa na greckich destynacjach - Riwiera Olimpijska, Kreta, Korfu, Rodos oraz w Chorwacji na wyspie Ciovo, gdzie każdego wieczoru odbywają się gry, konkursy, seanse filmowe, dyskotek, wszystko zapewnione przez znakomitych polskich animatorów.  Najmocniejszą strona biura Rainbow są piloci i rezydenci, wszystkich wyróżnia wiedza i ogromne doświadczenie w branży.

Rainbow oferuje także kilkanaście hoteli z polskimi klubami animacyjnymi dla dzieci i dorosłych, zwanych Figloklubami. W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci w wieku od 4 do 12 lat, a młodsze, ze względu na międzynarodowe normy bezpieczeństwa, wyłącznie w towarzystwie rodziców lub opiekunów. Podczas zajęć prowadzone są gry i zabawy sportowe, integracyjne i rekreacyjne dla całej rodziny. Animatorzy rozwijają pasje i zainteresowania dzieci przez wspólną, bezpieczna zabawę. Figlokluby prowadzone są przez profesjonalnych i najlepszych animatorów - absolwentów Akademii Animatorów biura podróży Rainbow, których szkolenie rozpoczyna się na kilka miesięcy przed rozpoczęciem każdego sezonu.  Animacje prowadzone są przez 6 dni w tygodniu od połowy czerwca do połowy września, a zabawa trwa kilka godzin dziennie.
Studia Eleni
Grecja: Riwiera Olimpijska: Kokkino Nero

Studia Eleni

star 2
7 dnijuż od999 zł-20%zobacz ofertę
Budapeszt - W Rytmie Czardasza
Węgry: Budapeszt

Budapeszt - W Rytmie Czardasza

star 3
3 dnijuż od1099 zł-46%zobacz ofertę
Armonia Studios
Grecja: Lesbos: Anaxos

Armonia Studios

star 2
7 dnijuż od1185 zł-10%zobacz ofertę
Omis - Apartamenty prywatne
Chorwacja: Dalmacja Południowa: Kastela

Omis - Apartamenty prywatne

star 2
7 dnijuż od1215 zł-30%zobacz ofertę
Daskalos Complex
Grecja: Korfu: Kavos

Daskalos Complex

star 3
3 dnijuż od1248 zł-8%zobacz ofertę
Villa Josip
Chorwacja: Wyspa Ciovo: Slatine

Villa Josip

star 3
7 dnijuż od1279 zł-20%zobacz ofertę