cellphone225171600

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

  • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
  • money
  • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-18:00; sob. 10:00-16:00

Wakacje Last Minute
Kraj
Regiony
Miasta
Hotel

Biuro podróży Rainbow


Biuro podróży Rainbow Tours powstało w roku 1990. Od 27 lat biuro rozszerza swoją ofertę wycieczek objazdowych i pobytowych w Europie i na całym świecie.  Klienci zawsze otrzymują wysoką jakoś świadczonych usług i zgodność z ofertą katalogową. Już w roku 1993 Rainbow Polska rozpoczęło sprzedaż wycieczek do Londynu i Paryża, potem wprowadzili jako pierwsi w Polsce czarter do Tunezji. W kolejnych latach biuro rozwijało się coraz prężniej. W roku 1999 w ofercie biura Rainbow znajdowało się już 60 kierunków. Do dziś za swą działalność, zostało niejednokrotnie docenione zdobywając nagrody i wyróżnienia w wielu kategoriach, m.in. Srebrna Statuetka Effie (kat. Performance Marketing/E-commerce 2018) , Mixx Awards (kat. „Best Use of Technology” 2017)., Róża Kolumba (kat. Media Internetowe 2016, Najlepszy Katalog 2013) , Nagroda Business Travel (plebiscyt na firmę przyjazną biznesowym podróżom 2015), Diament Forbesa (najszybsze zwiększanie swojej wartości 2012-2014, kat. Duża Firma 2015), Touroperator Roku 2015, Skrzydła Sukcesu 2014 (największy wzrost ruchu pasażerskiego na lotnisku Chopina), Najlepszy Katalog 2013, Najlepsza Obsługa Klienta 2012.

Biuro Rainbow jest również członkiem Polskiej Izby Turystyki, która jest ogólnopolską organizacją samorządu gospodarczego przemysłu turystycznego. W roku 2010 przystąpili do programu Rzetelna Firma. W jego ramach udostępniany jest szereg informacji świadczących o ich wiarygodności. Organizator jest również jednym z założycieli Polskiego Związku Organizatorów Turystyki.
Rainbow posiada jedną z najwyższych kwot ubezpieczeniowych w Polsce, która wynosi 190 000 000 zł (certyfikat w wersji polskiej, angielskiej, czeskiej i litewskiej). Gwarancja ta obowiązuje od dnia 17.09.2019 do 16.09.2020. Od dnia 17.09.2018 do 16.09.2019 obowiązywała gwarancja również na kwotę 190 000 000 zł (certyfikat w wersji polskiej, angielskiej, czeskiej i  litewskiej).
Rainbow prowadzi sprzedaż swojej oferty także w Czechach, na Słowacji i na Litwie.
Biuro ofertuje wycieczki lotnicze (również samolotami typu Dreamliner), pobyty rodzinne oraz atrakcyjne wczasy objazdowe po świecie, dedykowane zarówno dorosłym klientom, seniorom jak i dzieciom. Dużą popularnością cieszą się wycieczki do takich krajów jak: Hiszpania, Grecja, Portugalia, a także w odległe, orientalne i egzotyczne zakątki świata np. do Maroka, czy Chin i Tajlandii. Razem z biurem Rainbow można także wypłynąć na rejsy, wyjechać na z krótkie, tzw. „weekendówki”, skorzystać z zimy na nartach czy spędzić wystrzałowego Sylwestra zagranicą.

Rainbow Tours od 2007 roku jest spółką notowaną na giełdzie. Od 2010 roku Rainbow uczestniczy w programie Rzetelna Firma, biuro jest również partnerem Polskiej Izby Turystyki. Rainbow jest także jednym z członków założycieli Polskiego Związku Organizatorów Turystyki. Przychody ze sprzedaży przez Rainbow Tours w 2016 roku wynosiły ponad 1 000 000 PLN, co wiąże się ze wzrostem ponad 12%; warto zauważyć że rok 2016 był bardzo trudny dla turystyki ze względu na duże ryzyko zamachów terrorystycznych oraz problemy z uchodźcami. W tym właśnie 2016 roku liczba klientów, którzy skorzystali z oferty Rainbow, wynosiła 291 000. Głównymi i dominującymi kierunkami były: Grecja, Hiszpania, Chorwacja czy Włochy.

Rainbow to biuro turystyczne, które wprowadziło program dodatkowej gwarancji podróży. Podróże gwarantowane to dodatkowa ochrona w przypadku anulacji wyjazdu z powodu zbyt małej ilości chętnych. Gwarancja ubezpieczeniowa biura wynosi 130,3 mln zł i jest jedna z największych na rynku polskim wśród wszystkich touroperatorów. Poza wspomnianym programem gwarancji, klient może liczyć na bogatą ofertę ubezpieczeń od wakacji, które wybrał.

Z roku na rok rośnie liczba wycieczek objazdowych, z których Rainbow jest najbardziej znany oraz innych ciekawych propozycji dla klientów. Jedną z nich jest Polska Strefa na greckich destynacjach: Riwiera Olimpijska, Kreta, Korfu, Rodos oraz w Chorwacji na wyspie Ciovo, gdzie każdego wieczoru odbywają się gry, konkursy, seanse filmowe, dyskoteki - wszystko zapewnione przez znakomitych polskich animatorów. Najmocniejszą strona biura Rainbow są piloci i rezydenci, wszystkich wyróżnia wiedza i ogromne doświadczenie w branży. Rainbow posiada również własną Akademię Turystyczną, gdzie stale szkoleni są specjaliści.

Rainbow oferuje także kilkanaście hoteli z polskimi klubami animacyjnymi dla dzieci i dorosłych, które dostarczają gościom niesamowitych emocji. Te dla najmłodszych zwane są Figloklubami. W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci w wieku od 4 do 12 lat, a młodsze, ze względu na międzynarodowe normy bezpieczeństwa, wyłącznie w towarzystwie rodziców lub opiekunów. Podczas zajęć prowadzone są gry i zabawy sportowe, integracyjne i rekreacyjne dla całej rodziny. Animatorzy – profesjonalni i najlepsi absolwenci Akademii Animatorów Rainbow, szkoleni na kilka miesięcy przed rozpoczęciem sezonu - rozwijają pasje i zainteresowania maluchów poprzez wspólną, bezpieczna zabawę. Animacje dostępne są przez 6 dni w tygodniu od połowy czerwca do połowy września, a zabawa trwa kilka godzin dziennie.

Rainbow Tours pomaga spełnić marzenia nie tylko swoim klientom ale również tym najbardziej potrzebującym z kraju i świata, wspierając fundacje: Gajusz, New Hope For Africa, Happy Kids. Wspólnie z nimi wysyła na upragnione wakacje nieuleczalnie chore rodzeństwa, buduje szkoły i przedszkola w Afryce oraz otacza opieką osierocone maluchy.
Andreas Studia
Grecja: Riwiera Olimpijska: Kokkino Nero

Andreas Studia

star 2
7 dnijuż od1048 zł-25%zobacz ofertę
Royal Holiday Palace
Turcja: Antalya

Royal Holiday Palace

star 5
7 dnijuż od1204 zł-20%zobacz ofertę
CCB Bruskos
Grecja: Korfu: Agios Georgios

CCB Bruskos

star 3
7 dnijuż od1251 zł-21%zobacz ofertę
Riviera SPA (Alanya)
Turcja: Alanya

Riviera SPA (Alanya)

star 4
7 dnijuż od1319 zł-19%zobacz ofertę
Kali Pigi
Grecja: Zakynthos: Alykanas

Kali Pigi

star 2
7 dnijuż od1328 zł-9%zobacz ofertę