Jak najlepiej wykorzystać ostatnie dni promocji first minute lato 2019

Najlepsze oferty i promocje first minute na lato 2019

Niecały miesiąc dzieli nas od pierwszego dnia wiosny, a co za tym idzie końca sezonu zimowego w biurach podróży. Coraz bliżej jest także do wyczekiwanej majówki, a w końcu do wakacji 2019. Promocje first minute na lato już się kończą, większość najlepszych hoteli na wakacje jest już wyprzedanych, jest też coraz mniej miejsc w samolotach do najpopularniejszych letnich kurortów, ale nie ma jeszcze powodów o obaw o brak idealnej oferty. Jeśli nie mają Państwo wybranej idealnej oferty na nadchodzące lato, zachęcamy do podjęcia decyzji właśnie teraz! Mamy do dyspozycji największą bazę ofert wszystkich organizatorów turystyki na rynku, chętnie doradzimy w wyborze właściwego hotelu czy najciekawszej wycieczki objazdowej.

Na ostatnie etapy FIRST MINUTE na lato 2019 organizatorzy przygotowali wiele promocji. Zachęcamy szczególnie do wspólnego świętowania 30 urodzin biura podróży ITAKA – łącznie 30 000 ofert objętych jest atrakcyjnymi rabatami! Wśród najciekawszych ofert urodzinowych można wymienić codziennie nowe propozycje wycieczek objazdowych w cenie tylko 998 PLN, atrakcyjne zniżki na wycieczki fakultatywne, a także świetne ceny na rodzinne wakacje, 30 wycieczek i 47 hoteli dla dzieci tylko za 30 PLN. Warto także wspomnieć o 30% rabacie na wypoczynek w pokojach jednoosobowych w wybranych hotelach. to tylko niektóre bonusy jakie są dostępne wyłącznie przy rezerwacji do końca marca.

Wszystkie propozycje biura podróży Itaka można sprawdzić tutaj: https://www.traveligo.pl/wakacje/od-10.03.2019,6-28-dni,touropertor-itaka-gala-r_itaka-no-limits-r_itaka-r,osoby-2_0___

To także świetny moment na rezerwację WIELKIEJ GRECKIEJ MAJÓWKI. Idealna prognoza na majowy wypoczynek to słońce, plaża i greckie wyspy w cenach już od 1370 PLN! Ulubione greckiej wyspy, takie jak Kreta, Rodos, Zakynthos czy Korfu to doskonałe propozycje na majówkę z gwarancją pięknej pogody i niezapomnianych wspomnień.

Oferty na WIELKĄ GRECKĄ MAJÓWKĘ 2019 można sprawdzić tutaj: https://www.traveligo.pl/wakacje/od-19.04.2019,do-05.05.2019,6-28-dni,touropertor-grecos-holiday,osoby-2_0___

Na zbliżające się WAKACJE 2019 oferujemy sprawdzone hotele w najchętniej wybieranych i najgorętszych miejscach na wakacyjny wypoczynek – TURCJA, GRECJA, ALBANIA, BUŁGARIA, CHORWACJA, HISZPANIA, EGIPT, TUNEZJA I WIELE, WIELE INNYCH. Mamy do wyboru także mnóstwo ofert egzotycznych wakacji, wśród nich gorącą nowość – rajskie MALEDIWY lotem czarterowym bez przesiadek!

WCZESNA REZERWACJA TO NAJWIĘCEJ KORZYŚCI! W OFERCIE FIRST MINUTE ZYSKUJĄ PAŃSTWO MIĘDZY INNYMI:
– NAJWIĘKSZY WYBÓR hoteli i wycieczek objazdowych w najlepszych cenach,
– rabaty sięgające 40% od cen katalogowych,
– atrakcyjne zniżki dla dzieci,
– niska zaliczka,
– atrakcyjne ceny UBEZPIECZENIA OD KOSZTÓW REZYGNACJI.

Nasi konsultanci chętnie pomogą w wybraniu idealnej oferty, wystarczy przesłać swoje oczekiwania i sugestie na adres rezerwacje@traveligo.pl lub zadzwonić na infolinię 22 517 16 00, a znajdziemy propozycje idealnie dopasowane do każdych potrzeb.


Last Minute Turcja

Dodaj komentarz