Wakacje z biurem Neckermann

Biuro podróży Neckermann to jeden z liderów w branży turystycznej.

Biuro podróży i organizator Neckermann istnieje na rynku Polskim już od ponad 20 lat i jest synonimem najwyższej jakości usług turystycznych. Słoneczne serce jakie ma w logo to gwarancja bezpieczeństwa, którą daje przynależność do Thomas Cook Group – światowego lidera turystyki, z którym podróżuje co roku ok 20 milionów klientów. To również wiarygodność i doświadczenie najstarszej i najbardziej znanej marki turystycznej. Organizator oferuje najlepsze wakacje, jakość, obsługę i niezawodność. Największe promocje lata 2019 zawsze są do listopada/grudnia.

Teraz Neckermann wszedł z nową promocją Nextbook, w której znajdzie się wiele korzyści na wakacje 2019 roku m.in:
– zaliczka tylko 15 %
– wakacje all inclusive
– gwarancja zmiany rezerwacji za 15 zł
– wyloty z 11 lotnisk lokalnych
– pobyty dzieci gratis

Kierunki wakacyjne, które są topowe u tego organizatora to: Bułgaria, Grecja, Portugalia, Cypr, Włochy, Hiszpania, Turcja, Maroko, Tunezja. Do tych wszystkich kierunków obowiązuje promocja Nextbook. Nowością w ofercie Neckermanna jest możliwość wyboru konkretnego pokoju na wakacje. Za niewielką opłatą można zarezerwować swój pokój w dowolnej lokalizacji i tym samym jeszcze przed wylotem można już poznać jego usytuowanie. Biuro coraz bardziej rozwija ofertę dynamicznego pakietowania. Dla osób, którzy lubią samodzielnie planować wakacje i szukają niestandardowych rozwiązań, można ułożyć własny plan podróży w oparciu o optymalne połączenia lotnicze i wyselekcjonowane hotele z oferty Neckermanna. Oferta flexi fly oferuje np.:
– sprawdzone linie lotnicze, bagaż w cenie, wyloty z lotnisk lokalnych, dowolna długość pobytu, ponad 1000 hoteli do wyboru, transfery w cenie, opiekę 24 godziny przez 7 dni w tygodniu.

Oprócz dynamicznego pakietowania w ofercie znajdują się hotele brandowe grupy Thomas Cook. Rodzinny wypoczynek all inclusive, wakacje z jogą i lekką kuchnią albo obiekty tylko dla dorosłych. W ofercie znajduje się sześć różnych koncepcji do wyboru dla każdego.

Wszystkie oferty biura Neckermann na wakacje – https://www.traveligo.pl/wakacje/od-11.04.2019,6-28-dni,touropertor-neckermann_neckermann-x

Oferty last minute z Neckermann – https://www.traveligo.pl/last-minute/6-12-dni,touropertor-neckermann_neckermann-x

Wakacje all inclusive z Neckermann – https://www.traveligo.pl/all-inclusive/od-11.04.2019,6-12-dni,touropertor-neckermann_neckermann-x

Polecamy


Hiszpania Last Minute

Dodaj komentarz