Wakacje first minute zima 2019/2020 z biurem podróży TUI

Jedno z największych biur podróży w Polsce rozpoczęło już sprzedaż wakacji na zimę 2019/2020! Zaplanuj swoje wakacje z biurem podróży TUI i oszczędzaj dzięki atrakcyjnym rabatom wynikającym z przedsprzedaży.

Do wyboru jest mnóstwo kierunków z wylotami od początku listopada 2019 aż do kwietnia 2020 roku. Wakacje zima 2019/20 z TUI można odbyć na Wyspach Kanaryjskich, Djerbie, Maderze czy w Egipcie, ale dostępnych jest także wiele innych interesujących i egzotycznych kierunków – Sri Lanka, Zanzibar, Kenia, Dominikana, Meksyk czy Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Klienci rezerwujących wakacje first minute mogą liczyć na promocyjną wysokość zaliczki – będzie ona wynosić nie więcej niż 5% ceny zarezerwowanej imprezy turystycznej. Dopłata do całości jest wymagana dopiero na 35 dni przed wylotem. Niska zaliczka ułatwia podjęcie decyzji o szybkiej rezerwacji wakacji first minute.

Biuro podróży TUI oferuje także wiele dodatkowych usług, które mogą wykupić wyłącznie klienci rezerwujący wakacje first minute. Jedną z nich jest gwarancja najniższej ceny, dzięki której cena zarezerwowanej imprezy turystycznej w okresie promocji first minute nie ulegnie zmianie. Gwarancja ta nie dotyczy sytuacji, gdy na życzenie osoby rezerwującej wprowadzane są zmiany w umowie, które powodują zmianę ceny rezerwacji, na przykład zmiana klasy przelotu. Cena gwarancji najniższej ceny to 10 PLN za uczestnika.

Warto też zastanowić się nad wykupieniem usługi Najtaniej w First Minute. W przypadku gdy w okresie od dnia zakupu imprezy turystycznej aż do 1-ego dnia roboczego poprzedzającego rozpoczęcie wakacji (nawet w okresie Last Minute) cena oferowanej przez biuro podróży TUI oferty identycznej pod względem terminu wyjazdu, lotniska wylotowego, hotelu, liczby pokoi, typu pokoju i konfiguracji osób w pokoju itd. będzie niższa niż cena, po której kupiono imprezę turystyczną w trakcie trwania promocji first minute, organizator zwróci klientom różnicę. Zgłoszenie dotyczące takiej gwarancji można dokonywać aż do 1-ego dnia roboczego poprzedzającego wyjazd, kontaktując się z punktem sprzedaży, w którym dokonana została rezerwacja wakacji. Do zgłoszenia niezbędny jest zrzut ekranu ze strony www.tui.pl przedstawiający ofertę spełniającą wymóg identyczności. Cena takiej gwarancji to 15 PLN za uczestnika, a korzyści wiele!

Warto też wspomnieć, że w miarę możliwości, w tym w miarę dostępności miejsc, istnieje możliwość trzykrotnej bezpłatnej zmiany rezerwacji na sezon zima 2019/2020 na inną ofertę z sezonu zima 2019/2020. Po założeniu rezerwacji będzie więc jeszcze mnóstwo czasu, by podjąć decyzję czy wybrany kierunek i hotel będzie idealny na wakacje!

Promocja ograniczona czasowo! Wszystkie oferty first minute biura podróży TUI można sprawdzić tutaj: https://www.traveligo.pl/wakacje/od-01.11.2019,6-28-dni,samolotem,touropertor-tui,osoby-2_0___

Polecamy


Wakacje 2019 z Traveligo

Dodaj komentarz