cellphone225171600

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

  • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
  • money
  • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-18:00; sob. 10:00-16:00

Wakacje Last Minute
Kraj
Regiony
Miasta
Hotel

Biuro podróży TUI

TUI Polska jest jednym z największych biur podróży nie tylko w kraju, ale i na świecie, o ugruntowanej pozycji na rynku, wielu latach doświadczenia i bogatej ofercie wyjazdów do każdego miejsca na świecie. To jeden z naszych kluczowych partnerów, który umożliwia nam spełnianie turystycznych marzeń naszych klientów. Marka TUI obecna jest na polskim rynku już od ponad 24 lat, a ich dobra kondycja jest gwarancją spokojnych i udanych wakacji.

Podstawowym przesłaniem koncepcji Biura Podróży TUI Polska jest uzmysłowienie klientom, że koncern towarzyszy im na wszystkich etapach podróży – od momentu wyboru oferty, poprzez odprawę na lotnisku i przelot, aż do pobytu i opieki w miejscu wypoczynku. Międzynarodowy koncern TUI jest właścicielem linii lotniczek TUI Fly (Akrefly), kilku sieci hotelowych, m.in. Splashworld, Robinson, Iberotel, RIU i wiele innych. Dzięki temu na każdym etapie podróży turysta może być obsługiwany tylko przez pracowników jednej grupy!

W swojej ofercie TUI posiada wiele sprawdzonych hoteli w najróżniejszych europejskich i egzotycznych destynacjach. Poczynając od najbardziej popularnych – czyli w Grecji, Hiszpanii, Turcji, Tunezji, Bułgarii czy Egipcie – poprzez mniej znane jak na przykład Lazurowe Wybrzeże we Francji, po dalekie kierunki jak Jamajka, Dominikana, Meksyk i inne – klienci mogą zwiedzić z TUI cały świat!

TUI w swojej ofercie posiada też hotele Family z polskim programem animacji dla dzieci. Family Cluby działają w wybranych hotelach w terminach od 14.06 do 31.08. Zajęcia odbywają się w godzinach 10:30 – 13:30 i 15:00 -17:30. Wieczorne atrakcje ruszają o 20:30, wszystkie zajęcia trwają przez 6 dni w tygodniu. Obowiązują tutaj dwie grupy wiekowe dla dzieci 4-7 i 8-12 lat. Dzieci poniżej 4 roku życia mogą przebywać w klubie tylko z opiekunem. W miniklubach najmłodsi pod czujnym okiem wykwalifikowanego zespołu spędzą najpiękniejsze wakacyjne chwile. To czas nie tylko dla dzieci, które zrealizują swoje wakacyjne marzenia, ale również dla rodziców, którzy będą mieli okazję oddać się błogiemu lenistwu. Program animacji Family Club opiera się na jednodniowych blokach tematycznych. Dzięki temu dzieci mogą uczestniczyć w dowolnie wybranych przez siebie zajęciach. Profesjonalni animatorzy zapewniają najmłodszym beztroską zabawę, zachęcają do realizacji własnych pomysłów, motywują do działania i czuwają nad ich bezpieczeństwem. Radosne wakacje i bezpieczna zabawa to udany urlop dla całej rodziny.