Atuty wakacji last minute w Bułgarii

Wakacje all inclusive w Bułgarii w przedsprzedaży sezonu lato 2019 cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i z całą pewnością możemy stwierdzić, że Bułgaria to miejsce idealne na wakacje all inclusive dla każdego.

Rejon nadmorski obfituje w szereg miejsc, które sprawią, że wakacje będą należeć do udanych. Są tu miejsca te bardziej zatłoczone i popularne, jak słynne kurorty Złote Piaski czy Słoneczny Brzeg, które gwarantują dostępność licznych atrakcji (restauracji, dyskotek i sklepów). Baza hotelowa jest tu w dużej części podstawowa, gdyż to miejsca często wybierane na tanie wakacje, często przez osoby z mniej zasobnym portfelem. Bułgaria jednak cały czas się rozwija, stare hotele są remontowane i kupowane przez wielkie europejskie sieci, dzięki czemu można już cieszyć się najwyższym standardem wypoczynku w pięciogwiazdkowych hotelach, tak jak na przykład w hotelu Melia Grand Hermitage w Złotych Piaskach czy Barcelo Royal Beach w Słonecznym Brzegu. Duże kompleksy, czy wysokie standardem hotele all inclusive szczególnie w ofercie last minute stają się także bardziej dostępne cenowo.

Rodziny z dziećmi kierują się najczęściej dostępem do plaży przy wyborze oferty na wakacje all inclusive. Kurorty Bułgarii słyną z ładnych i długich plaż z delikatnego piasku i z łagodnym zejściem do wody, tak więc spotkać tu można młodzież, studentów, rodziny z dziećmi oraz osoby preferujące bliskość centrum.

Oferty wakacji last minut w Bułgarii – https://www.traveligo.pl/last-minute/bulgaria

Bułgaria to również miejscowości bardziej klimatyczne, kameralne, z reguły nieco bardziej oddalone od rozrywek., polecane osobom lubiącym spokojny wypoczynek, relaks przy basenie lub na plaży. Takie miasteczka to na przykład Obzor, Primorsko, Święty Konsantyn i Elena czy Bałczik oraz wiele, wiele innych. Hotele w tych miejscowościach cieszą się szczególnym zainteresowaniem osób starszych, ale również rodzin z dziećmi. Oferta last minute lub first minute obejmuje również takie miejsca, a hotele oferują wtedy pakiet wyżywienia all inclusive, ze względu na odległość od centrum czy sklepów.

Dodatkowym atutem wakacji w Bułgarii jest fakt, że biura podróży oferują różne środki transportu by dotrzeć do swojego wymarzonego miejsca wypoczynku. Można tu wybrać wycieczki lotnicze z wylotami z całej Polski, wygodne wycieczki autokarowe, jak również wybrać sam hotel, a dotrzeć we własnym zakresie. Wśród rodzin z dziećmi największą popularnością cieszą się oferty lotnicze, co związane jest z krótkim lotem i komfortem podróży. Również na wycieczki lotnicze obowiązują najlepsze promocje last minute.

 

Polecamy


Grecja Last Minute 2018

Dodaj komentarz