Rezerwacja FIRST MINUTE ZIMA 2019/20 to same korzyści!

Im wcześniej, tym lepiej – to wie każdy, kto lubi rezerwować wakacje first minute. Już teraz dostępne są oferty na wypoczynek w zimę 2019/20, zapraszamy do wczesnej rezerwacji najlepszych wakacji first minute!

W tym roku warto wcześniej zastanowić się nad wyborem idealnej oferty first minute, co pozwoli na znaczne obniżenie ceny wyjazdu. W okresie świąt Bożego Narodzenia i na ferie wakacje last minute cieszą się największą popularnością, więc wczesna rezerwacja pozwala na uniknięcie stresu związanego z poszukiwaniem idealnej oferty w dobrej cenie na ostatnią chwilę. Dodatkowo oferty first minute na zimę 2019/20 dają możliwość skorzystania z wielu atrakcyjnych bonusów, do których nie mają dostępu klienci rezerwujący ofertę last minute.

Rezerwacja first minute zima 2019/20 to gwarancja największego wyboru hoteli i wycieczek objazdowych w najlepszych cenach – objęte są one rabatami nawet do 40% od cen katalogowych i do 50% w przypadku pobytu dla dzieci. Niskie zaliczki, już od 5% wartości rezerwacji, zachęcają do szybkiego podjęcia decyzji. Organizatorzy proponują też pakiety gwarancji niezmienności ceny czy gwarancja najniższej ceny (przy wybranych ofertach). Teraz też można uzyskać świetne ceny na dodatkowe ubezpieczenia, w tym polisy od kosztów rezygnacji.

Na zimę 2019/20 co prawda dostępnych jest mniej kierunków wyjazdu niż w sezonie letnim, ale za to można wybierać pomiędzy gorącymi i słonecznymi wakacjami a szaleństwem na pełnych śniegu stokach w Austrii, Francji i innych. Zima to także idealny moment na egzotyczne wakacje.

Od lat najpopularniejszym kierunkiem zimowych wakacji all inclusive pozostaje Egipt. To miejsce, gdzie słoneczna pogoda i ciepłe morze jest gwarantowane, a dodatkowo oferuje ogromny wybór hoteli o doskonałym standardzie i wiele innych atrakcji na miejscu. Zima to doskonały czas na wycieczki fakultatywne z Hurghady i Marsa Alam do Kairu, Luksoru czy Asuanu, ponieważ temperatury na miejscu są odpowiednie dla odwiedzającego z Europy. Egipt to też królestwo pięknych raf koralowych położonych przy pięknych, piaszczystych plażach. Kurorty turystyczne pełne są nowoczesnych hoteli , spełniających wymagania każdego turysty. Ze starszymi dziećmi warto zdecydować się rejs po Nilu all inclusive, to także będzie niezapomniane przeżycie.

Zima to świetny okres na podróże egzotyczne – bez obaw o pogodę i deszcz można rezerwować wycieczki do Emiratów Arabskich i Omanu, Kenii, Tajlandii, na Dominikanę, Kubę czy Zanzibar. Z nowości warto zainteresować się wypoczynkiem na Madagaskarze czy rajskich Malediwach z wygodnym, bezpośrednim przelotem czarterowym. Egzotyczne wakacje będą wspaniałą przygodą i dostarczą wielu wrażeń.

Wysokie temperatury i wypoczynek na bajecznej plaży to kusząca propozycja zamiast szarych, krótkich dni w Polsce. Spędzenie zimy 2019/20 pod palmami, czy to w Egipcie, czy w dalszych częściach świata, często jest bardziej korzystne cenowo niż w ścisłym sezonie, szczególnie przy rezerwacji wakacji first minute!

Wszystkie oferty first minute na zimę 2019/20 można sprawdzić tutaj: https://www.traveligo.pl/wakacje/od-01.11.2019,6-28-dni,samolotem,osoby-2_0___

Polecamy


Hiszpania Last Minute

Dodaj komentarz