cellphone225171600

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

  • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
  • money
  • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-18:00; sob. 10:00-16:00

Wakacje Last Minute
Kraj
Regiony
Miasta
Hotel

Biuro podróży Neckermann

Neckermann Polska to biuro podróży, które należy do jednego z największych koncernów turystycznych w Europie - Thomas Cook, szczycącego się aż 175-letnia tradycją. Do Thomas Cook należą przedsiębiorstwa turystyczne z wielu krajów, które wspólnie realizują najważniejszy cel, jakim jest zadowolenie klientów. Na rynku polskim Neckermann obecny jest już 20 lat.  Silna pozycja firmy na rynku oraz oferowanie usług na najwyższym poziomie gwarantują w pełni bezpieczny  i komfortowy wypoczynek.

Oferta letnia Neckermanna bazuje głownie na kierunkach w basenie Morza Śródziemnego, najwięcej hoteli proponują w Grecji, Hiszpanii, Turcji, Bułgarii, we Włoszech, a także w Maroko i w Egipcie.  Zimowa oferta biura to głownie propozycje hoteli na dojazd własny na narty w regiony alpejskie. Neckermann oferuj również atrakcyjne zniżki na pakiety dla nowożeńców, dla seniorów oraz stale ceny dla dzieci na pobyty w hotelach. Ostatnio do bogatej oferty biura podróży Neckermann dołączyła możliwość dynamicznego pakietowania - czyli rezerwacji wakacji praktycznie w każdym zakątku świata w oparciu o siatkę samolotów rejsowych! W biurach podróży można również rezerwować z katalogu niemieckiego i oferty Thomas Cook. Organizator posiada w swojej ofercie również szeroką gamę hoteli i apartamentów na całym świecie. Biuro współpracuje wyłącznie z renomowanymi liniami lotniczymi jak na przykład PLL LOT, Thomas Cook Airlines, Lufthansa i inne.

Wakacje z mnóstwem atrakcji dla najmłodszych, podczas których rodzice znajdą czas na chwile relaksu? To możliwe! Polecamy hotele rodzinne z klubami animacyjnymi Lollo&Bernie, w których na dzieci czeka wyjątkowy program i beztroska zabawa pod okiem profesjonalnych polskich animatorów. Dla rodzin poszukujących aktywnego wypoczynku, jednocześnie pełnego beztroskiej zabawy, polecamy wspaniałe wakacje z polskimi animatorami Neckermann Podróże w hotelach z Lollo & Bernie Kids Club! Żyrafa Lollo i miś Bernie staną się prawdziwymi przyjaciółmi Waszych pociech, towarzysząc podczas wakacji  w wybranych hotelach. W klubach Lollo & Bernie animatorzy rozwijają dziecięcą kreatywność i zainteresowania. Dzieci spędzą aktywnie czas, bawiąc się i wypoczywając z rówieśnikami z innych krajów. Każdego dnia jest inna tematyka, prowadzone są zajęcia artystyczne, mini disco, pasjonujące gry i zawody sportowe. Kluby Lollo & Bernie przeznaczone są dla dzieci w wieku od 3 do 11 lat, polscy animatorzy są dostępni od 15.06 do 15.09, minimum 5 dni w tygodniu (2h przed południem i 2h po południu). Hotele są specjalnie wyselekcjonowane, przygotowane dla rodzin z dziećmi, wyróżniają się położeniem, basenami, wyśmienitą kuchnią. Podczas gdy dzieci będą się bawić pod czujnym okiem animatorów, rodzice będą mogli pozwolić sobie na chwilę relaksu. Bezpieczeństwo dzieci jest dla  najważniejsze, dlatego pod opieka animatora w jednej grupie może przebywać jednorazowo maksymalnie 8 dzieci.