W Rainbow dzień dziecka trwa 15 dni!

Wybierając się na wakacje last minute z dziećmi, każdy dobiera oferty jak najbardziej korzystne pod względem hoteli jak również ceny za rodzinę. W tym miesiącu Rainbow wprowadził promocję dla rodzin z dziećmi, obowiązuje ona do dnia 12.06.2019 roku. Wybierając wakacje w hotelach rodzinnych, których w swojej ofercie Rainbow ma ponad 200 można naprawdę wiele zyskać. Pierwsze dziecko może mieć wakacje zupełnie gratis lub ze zniżką. Aby otrzymać taka zniżkę, dziecko musi być zakwaterowane w jednym pokoju z 2 osobami pełnopłatnymi.

Hotele rodzinne bardzo szybko się sprzedają, ponieważ posiadają dobrą infrastrukturę przystosowaną dla rodzin z dziećmi. Baseny, zjeżdżalnie, place zabaw, animacje również w języku polskim. Czasami w hotelach jest osobna mini restauracja dla dzieci ze specjalnym menu.

Przykładem takiego hotelu może być np. najczęściej rezerwowany hotel Labranda Sandy Beach na Korfu. Jest on zrobiony w formie dużej wioski wakacyjnej z różnorodną infrastrukturą. Doskonała piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza, basen ze zjeżdżalniami, liczne animacje dla dzieci, dodatkowo w hotelu działa figlo klub.

Kolejnym hotelem, który można zakupić w promocji dziecko gratis jest również znany i lubiany Evenia Olympic Park w Hiszpanii na Costa Brava. Fantastyczny kompleks dla rodzin z dziećmi. Hotel położony jest na ogromnym terenie, posiada bardzo dużo atrakcji sportowych, duży basen w ogrodzie, dla dzieci animacje w języku polskim, na pewno każdy wróci z niego zadowolony.
Następnym hotelem godnym polecenia na rodzinne wakacje jest hotel w Turcji Sunrise Resort hotel. Jest on elegancki i nowoczesny, położny na bardzo dużym terenie. Posiada bogaty program animacyjny z figlo klubem dla dzieci, największą zaletą jest również aquapark z 6 zjeżdżalniami dla dzieci i 3 mini dla małych.
Oprócz wymienionych hoteli Rainbow posiada ich ok 200, typowo dla rodzin z dziećmi i spośród nich można wybierać darmowe wczasy dla dziecka do dnia 12.06.2019

https://www.traveligo.pl/wakacje/od-03.06.2019,6-28-dni,typ-oferty-wyjazd-rodzinny_wyjazd-rodzinny,touropertor-rainbow,osoby-2_0___

Polecamy


Wakacje 2019 z Traveligo

Dodaj komentarz