Turcja Lato 2020 – hotel Amara Sealight Elite

W dniu dzisiejszym chcielibyśmy szczególnie polecić Państwu hotel Amara Sealight Elite 5* (Turcja Egejska – Kusadasi).

https://www.traveligo.pl/hotel/Turcja/Amara-Sealight-Elite-599643.html#od-2020-10-18,7-dni,All-Inclusive,wylot-z-KTW,osoby-2_0_0_0_0

Hotel Amara Sealight Elite, Turcja

Hotel Amara Sealight Elite, Turcja

Dlaczego bardzo lubimy ten hotel?

1. Hotel należy do lubianej sieci Sealight, którą Goście szczególnie cenią za bardzo dobrą jakość oraz wyjątkową atmosferę w hotelach! W naszej ofercie posiadamy 3 hotele tej sieci – Sealight Family Club, Sealight Resort Kusadasi oraz Amara Sealight Elite.

2. Jest to jeden z najbardziej luksusowych hoteli w tej części Turcji, z pewnością spełni on oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

3. Lokalizacja hotelu blisko historycznego miasta Efez, będącego jednym z najlepiej zachowanych starożytnych miast świata, jest doskonałą okazją do poznania bogactwa i ciekawostek antycznej kultury. W niewielkiej odległości od hotelu położony jest kurort Kusadasi, który kusi turystów malowniczą mariną, deptakiem oraz niezliczonymi knajpkami i sklepami. To idealne miejsca na krótkie, rodzinne wycieczki!

4. Hotel słynie z wyśmienitej kuchni w bogatej formie Ultra All Inclusive. Jeden z niewielu hoteli, który w cenie oferuje niektóre importowane napoje alkoholowe. Goście mogą dowoli korzystać również z 3 restauracji a’la carte (azjatycka, turecka oraz międzynarodowa).

5. Bogata oferta rekreacyjna i animacyjna gwarantuje aktywny wypoczynek i mnogość atrakcji dla par oraz rodzin z dziećmi.

6. W hotelu znajduje się aquapark, pozwalający na wodne szaleństwa, a w okolicy hotelu znajduje się jeden z największych aquaparków w Europie – Adaland, który może być doskonałym urozmaiceniem rodzinnych wakacji!

7. Amara Sealight Elite cieszy się dużą popularnością i może pochwalić się wysokimi ocenami z pobytu. Nasi Goście oceniają go na 5,5/6, natomiast na portalach turystycznych takich jak TripAdvisor to 4,5/5.

Hotel Amara Sealight Elite, Turcja

Hotel Amara Sealight Elite, Turcja

Hotel Amara Sealight Elite, Turcja

Hotel Amara Sealight Elite, Turcja

Hotel Amara Sealight Elite, Turcja

Hotel Amara Sealight Elite, Turcja

Zapraszamy do rezerwacji Turcji z Rainbow Tours:
https://www.traveligo.pl/wakacje/turcja,od-01.04.2020,do-31.10.2020,6-28-dni,touropertor-rainbow,osoby-2_0___

Polecamy


Last Minute Turcja

Dodaj komentarz