SECOND MINUTE – to nie koniec korzyści!

PROMOCJE SECOND MINUTE

Promocje first minute na nadchodzące lato 2019 już się kończą a wiele terminów i najlepszych hoteli jest już wyprzedanych. Dla wszystkich tych, który nie zdecydowali się jeszcze na rezerwację, wyłącznie biuro podróży Rainbow przygotowało specjalną ofertę SECOND MINUTE z szerokim wachlarzem korzyści dla klientów.

Oprócz bardzo atrakcyjnych rabatów – nawet do 40% od ceny katalogowej – można zdobyć dodatkowy rabat do 400 PLN dla dzieci lub do 300 PLN dla drugiej osoby w przypadku par. Poza tym do każdej rezerwacji przysługują aż dwa z czterech benefitów:
• Parking przy wybranym lotnisku tylko za 1 PLN – 1 miejsce dla rezerwacji,
• Gwarancja Bezpłatnej Zmiany Rezerwacji „Komfort” za 1 PLN/os,
• Wybór miejsca w samolocie „Standard” i „Premium” tylko za 50% ceny,
• Dla wycieczek autokarowych – dojazdy antenowe – za 1 PLN/os.

Dodatkowo można zyskać aż 600 PLN rabatu extra! Jak to zrobić? Wystarczy wykupić rezerwację w promocji SECOND MINUTE, założyć konto w strefie klienta biura podróży Rainbow, skąd można pobrać vouchery rabatowe dla rodziny lub znajomych. Jeśli voucher zostanie zrealizowany, zniżkę otrzymają zarówno posiadacze zniżki, jak i polecający – wszyscy zyskują! Kody można generować i wykorzystywać w dowolnym momencie trwania SECOND MINUTE.

Zachęcamy do rezerwacji, promocja trwa tylko do 23.01.2019! Wszystkie oferty objęte promocją można sprawdzić tutaj: https://www.traveligo.pl/wakacje/od-01.05.2019,6-28-dni,touropertor-rainbow,osoby-2_0___

Polecamy


Last Minute Turcja

Dodaj komentarz