ITAKA – 30 lat i jeszcze tyle do odkrycia

ITAKA powstała w 1989 r. i zajmuje pozycję lidera branży turystycznej w Polsce. W przeciągu wielu lat działalności wykazywała się odwagą we wprowadzaniu nowych trendów rozwijającej się turystyki zagranicznej wyjazdowej: własne programy wycieczek objazdowych i kreowanie nowych kierunków turystycznych obsługiwanych czarterami. ITAKA dla swoich klientów zaproponować może wypoczynek w blisko 100 miejscach na całym świecie – 7 kontynentów, 113 krajów, 47 destynacji czarterowych, 153 wakacyjne kierunki.

ITAKA ma już 30 lat historii, aktualnie promowana jest pod hasłem „30 lat i jeszcze tyle do odkrycia”. W ramach bieżącej promocji przedstawiamy nowość na Zimę 19/20 – Malediwy. Jest to pierwszy sezon, w którym kierunek ten będzie obsługiwany przez czarter z bezpośrednim przelotem z Warszawy. Transfery z lotniska na Malediwach realizowane są łodziami i wodnosamolotami. W ramach oferty biura ITAKA klienci spędzą wakacje w kilku lokalizacjach na atolach Ari i Male. Malediwy na tle innych destynacji turystycznych wyróżniają się najpiękniejszymi plażami na świecie i bogatą rafą koralową. Atrakcją samą w sobie są ekskluzywne hotele idealnie harmonizujące z błękitem Oceanu Indyjskiego. Nadal w sprzedaży znajduje się czarter na Nosy Be – Madagaskar. Zimą kontynuowane są loty do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Oferta powiększyła się o hotele w samym Dubaju oraz dodatkowe w Ras Al Khaimah i Fujairah. Duży wybór hoteli znajduje się również na Kubie w dwóch destynacjach: Cayo Coco i Cayo Santa Maria. Od wielu sezonów stałym punktem w ofercie jest Zanzibar – gdzie orient łączy się z tradycją Afryki, tworząc kulturową mieszankę. Zachwyt wzbudzają piękne jasne plaże, szmaragdowe morze i najpiękniejsze rafy koralowe.

Malediwy z Itaką – https://www.traveligo.pl/wakacje/malediwy,samolotem,touropertor-itaka-r

Po raz kolejny ITAKA zaprasza na Wyspy Zielonego Przylądka – Sal, raj dla miłośników plaż i surfingu. Zimą 2019/2020 ponownie mogą wypoczywać w luksusowych hotelach Omanu, który niezmiennie cieszy się bardzo wysokimi ocenami za jakość świadczeń. Przeloty na Wyspy Zielonego Przylądka i do Omanu będą realizowane samolotami szerokokadłubowymi. Oferta na Tajlandię skupia się na lubianych i popularnych wśród klientów resortach takich jak: Krabi, Phuket i Khao Lak. Wszystkie przeloty na kierunki egzotyczne realizowane będą cyklicznie na 7/14 noclegów. Standardowo oprócz ofert egzotycznych pojawi się również Europa na zimę, gdzie prym wiodą Wyspy Kanaryjskie: Fuerteventura, Lanzarote, Teneryfa, Gran Canaria i La Gomera. Zimą ITAKA oferuje również Maderę, Costa del Sol i Costa Tropical. W Egipcie proponujemy 3 kierunki: Hurghada, Marsa Alam i Taba.

ITAKA jako pierwszy polski touroperator wyczarterowała cały statek pasażerki o nazwie Ocean Majesty. Ich własne programy obejmują rejsy na wyspy kanaryjskie oraz na Maderę, gdzie nowością jest zwiedzanie wysp na rowerach.

W ofercie ITAKI na sezon Zima 2019/2020 dostępne są również programy wycieczek objazdowych. Na Malediwach np można wybrać się na wycieczki do Indii, Sri Lanki lub skoczyć „Z atolu na atol”. Wspólnie z PLL LOT będą realizowane bezpośrednie przeloty do Indii – Delhi.

Jak przystało na ofertę zimową ITAKA proponuje narciarzom stoki w Hiszpanii – Sierra Nevada.

Zima 2019/2020 z biurem podróży Itaka – największy wybór ofert – https://www.traveligo.pl/wakacje/od-01.10.2019,6-28-dni,samolotem,touropertor-itaka-r,osoby-2_0___

Polecamy


Bułgaria Wakacje Last Minute

Dodaj komentarz