Grecos rozpoczął sprzedaż lata 2020!

Specjalista od wielkich greckich wakacji Grecos poinformował o wprowadzeniu promocji First Deal 2020! Rezerwując wakacje w Grecji i na Cyprze do 30.09 klienci otrzymają największy pakiet korzyści. W tym roku zaliczka wynosi jedynie 5 %pełnej kwoty, a resztę dopłaca się dopiero na 30 dni przed wylotem. Dodatkowo klienci otrzymują Gwarancję najniższej ceny na rynki, czyli taniej niż w Grecos nie będzie, jeśli tak to organizator zwraca różnicę w cenie. Przy dopłacie 15 zł od osoby gwarancja obowiązuje również dla cen Grecos nawet do 2 dni przed wylotem, jeśli klient znajdzie taniej w Last Minute zwracają różnicę. Natomiast jeśli dopłaci się 39,00 zł za osobę można dokupić elastyczną rezerwację, w której to możliwa jest trzykrotna zmiana rezerwacji + ubezpieczenie od kosztów rezygnacji.
W promocji First Deal mamy największy wybór hoteli rodzinnych, w tym pokoi rodzinnych, kluby delfinki, hotele z Aquaparkami. W wybranych hotelach dziecko nocuje za darmo. Płaci tylko za przelot i ubezpieczenie. Pierwszy etap promocji to ceny obniżone już nawet do 40 %.
Grecos wziął pod uwagę również stałych klientów, którzy przynajmniej 2 razy byli z nim na wyjeździe i daje rabat 2% zniżki.
Z wszystkich tych bonusów klienci mogą korzystać do 30.09.2019 roku. Przypomnijmy kierunki jakie posiada Grecos w opcji First Deal: Greckie wysyp: Lefkada, Kreta, Kefalonia Rodos, Skiathos, Korfu, Zakyntos, Riwiera Olimpijska, Evia, Kos, Peloponez, Chalkidiki, Attyka, Santorini, Ateny. Cypr: Ayia Napa.

Szeroki wybór ofert First Minute 2020 czeka – https://www.traveligo.pl/wakacje/od-01.05.2020,do-31.10.2020,6-28-dni,touropertor-grecos-holiday,osoby-2_0___

Polecamy


Hiszpania Last Minute

Dodaj komentarz