Rainbow Tours wprowadza zniżki związane z Kartą Dużej Rodziny

Wychodząc naprzeciw oczekiwań naszych Klientów, Rainbow Tours jako pierwsze biuro podróży w Polsce wprowadza zniżki związane z wyjazdami Rodzin mających powyżej dwójki dzieci dzieci. To wyjątkowa możliwość, aby zachęcić większe rodziny do skorzystania z oferty jednego z największych organizatórów wycieczek na polskim rynku. Karta Dużej Rodziny to system zniżek dla rodzin wielodzietnych. Przysługuje niezależnie od dochodu rodzinom z przynajmniej trójką dzieci.
Program jest realizowany przez Związek Dużych Rodzin Trzy Plus przy wsparciu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz firm oferujących rodzinom specjalne rabaty i tym samym będących partnerami programu. Z tytułu posiadania KARTY DUŻEJ RODZINY przysługuje zniżka w wysokości 2% na całą ofertę Rainbow. Nie łączy się jednak z ofertami LAST MINUTE oraz
ze zniżkami z tytułu posiadania KARTY STAŁEGO KLIENTA RAINBOW. Zakładając, że ze zniżki korzysta 5 osób, to niezwykle atrakcyjny bonus Rainbow Tours bardzo promuje wyjazdy rodzinne, posiadając w swojej ofercie specjalne zniżki dla dzieci, coraz większą ilość hoteli i pokoi rodzinnych oraz specjalnych klubów z animacjami dla dzieci – Figloklubów.

Figlokluby to wyjątkowe kluby z polską animacją umożliwiające dzieciom zawarcie nowych znajomości poprzez zabawy integracyjne, gry terenowe, zajęcia plastyczne i muzyczne, pod opieką wykwalifikowanej kadry.Zachęcamy do rezerwowania ofert, lada moment pojawi się oferta na Lato 2020 z atrakcyjnymi rabatami i bonusami rodzinnymi.

Wszystkie oferty Rainbow Tous znajdują się w poniższym linku:
https://www.traveligo.pl/wakacje/od-17.08.2019,do-31.10.2020,6-28-dni,touropertor-rainbow,osoby-2_0___

Polecamy


Last Minute Turcja

Dodaj komentarz