CHORWACJA
ok. 5 km od Porec, ok. 60 km od lotniska w Puli.Pociąg turystyczny kursuje po ośrodku co 30 minut (odpłatnie / w sezonie).
oddalona o ok. 200 m, trawiasta, wybetonowana, skalista, żwirowo-kamienista, nagrodzona tytułem "Błękitnej Flagi". Leżaki i parasole (odpłatnie / ograniczona liczba). Prysznice na plaży.
odkryty (18 x 8 m; głębokość: 1,20-1,75 m) i basen dla dzieci (4 x 4 m, głębokość 0,55 m) ze słodką wodą. Leżaki i parasole (w cenie / ograniczona liczba).
Hotel posiada łącznie 192 pokoje (4 piętra).
ok. 14-18 m2, klimatyzacja, SAT-TV, telefon (odpłatnie), suszarka do włosów, łazienka/WC.Możliwość wypozyczenia lodówki (na zapytanie / odplatnie).
śniadanie (07:00-10:00) i obiadokolacja (18:30-21:00) w formie bufetu, napoje z dystrybutora do obiadokolacji w terminie 09.05.-21.09.2024 (soki, woda, lokalne wino i piwo); drink powitalny w terminie 27.05.-13.09.2024; przekąska (ciastko, kanapka lub podobne) w barze po południu w terminie 09.05.-21.09.2024; raz w tygodniu obiadokolacja tematyczna lub uroczysta w terminie 27.05.-13.09.2024.Możliwość redukcji wyżywienia do samych śniadań.*godziny oraz forma posiłków może ulec zmianie w trakcie sezonu
restauracja hotelowa, TV w aperitif barze, przechowalnia rowerów.
aperitif bar, sejf w recepcji. W pobliżu: parking strzeżony, restauracje, bary, sklepy, przychodnia (ok. 200 m), szpital (ok. 60 km), apteka (ok. 5 km).
internet WiFi. W pobliżu: plac zabaw dla dzieci.
program dla dzieci (w sąsiednim Hotelu Plavi): mini-klub dla dzieci w wieku 4-12 lat rano i po południu (warsztaty, gry, sport), program wieczorny dla dzieci; program dla dorosłych (poranna gimnastyka, aquaaerobic, turnieje sportowe: siatkówka plażowa, piłka nożna, tenis stołowy, mini-golf), program wieczorny (muzyka na żywo, profesjonalne show).*oferta ośrodka może ulec zmianie w trakcie sezonu
w cenie: siatkówka plażowa. Odpłatnie/w pobliżu: korty tenisowe, tenis stołowy, mini-golf, siatkówka, boccia, wypożyczalnia sprzętu do sportów wodnych, wypożyczalnia rowerów, nurkowanie, squash.
niedozwolone
14:00 / 10:00
***Tłumaczenie kodów pokoi
Masz pytania o Hotel Istra Plava Laguna? Zadzwoń lub napisz!
Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00
Opublikowane na stronach www.traveligo.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego
Zakres i cena oferty prezentowane są na podstawie danych Biur podróży dostarczanych za pośrednictwem elektronicznego systemu rezerwacyjnego. Ze względu na prezentację ofert w czasie rzeczywistym, uwzględniającą bieżącą dostępność i zmianę cen mogą one ulec zmianie. Ostateczny zakres i cena oferty określone są w przesłanej do akceptacji klienta umowie.