Zima 2019/2020 z biurem podróży Rainbow

Rainbow Tours to biuro podróży, które rozpoczęło swoją działalność w 1990 roku. Obecnie jest drugim co do wielkości touroperatorem na rynku w Polsce. Od prawie 30 lat rozwija swoją ofertę, której największym atutem są rozbudowane programy objazdowe, co pozwala miłośnikom podróżowania odkryć prawdziwe oblicze Europy i świata. Zatrudniają rzetelnych pilotów i najlepszych przewodników, aby usługi były wykonywane na najwyższym możliwym poziomie. W nadchodzącym sezonie zima 2019/2020 do dyspozycji wiele nowych kierunków i hoteli w ofercie biura Rainbow.

W sezonie 2019/2020 zostaną uruchomione połączenia czarterowe na indyjskie Goa, będzie to bezpośredni przelot Dreamlinerem LOTU. Wyloty będą  realizowane na 10/11 dni. Natomiast LOT uruchamia również połączenia rejsowe na Sri Lankę, gdzie Rainbow ma sporą bazę hotelową oraz dużo programów objazdowych. Ciekawym połączeniem jest zwiedzanie Sri Lanki, a potem wypoczynek na Malediwach. Kontynuowane będą połączenia czarterowe do Kenii, Tajlandii i Meksyku. Kierunki takie jak Dominikana, Tajlandia, Kuba, Meksyk, Indie i Wietnam będą obsługiwane przez Dreamliner LOTU. W tym roku nowością jest wprowadzony czarter do Jordanii do miasta Aqaba. Lot będzie realizowany od 17.01 do 08.05.2020 roku.

Organizator stara się kontraktować hotele tylko na wyłączność na polskim rynku, do takich hoteli należą: z oferty letniej Rainbow hotele sieci White Olive na greckiej wyspie Zakhyntos, Bentises Bay View i Labranda Sandy Beach na Korfu, Summer Beach i Kavros Beach na Krecie, Montenegro w Czarnogórze, Gradac w Chorwacji, Turunc w Turcji, Evenia Olympic i Playaspl Spa na hiszpańskiej Costa Brava, Labranda Isla Bonita na Teneryfie, Globales Mimosa na Majorce. To oczywiście nie wszystkie hotele biura Rainbow na wyłączność, natomiast te są najchętniej wybierane przez klientów i cieszą się najlepszymi opiniami.

Do 25.04 Rainbow prowadzi przedsprzedaż egzotyki 2019/2020 do tego czasu jest najwięcej korzyści i zniżek dla kupujących:

– do 1000 PLN rabatu

– gwarancja najniższej ceny

– tylko 20 % zaliczki

– ubezpieczenie od kosztów rezygnacji gratis

– do 4 % zniżki dla stałych klientów

Podsumowując, biuro podróży Rainbow Tours posiada w swojej ofercie naprawdę szeroką gamę różnych wycieczek po całym świecie, ze zróżnicowanym programem zwiedzania odpowiednim dla każdego i na każdą kieszeń. Nie tylko oferty last minute, ale i atrakcyjna przedsprzedaż! Egzotyka już teraz jest na wyciągnięcie ręki, lub na kliknięcie przycisku „rezerwuj”.

Zima 2019/2020 z biurem Rainbow – https://www.traveligo.pl/wakacje/od-01.11.2019,do-30.04.2020,6-28-dni,touropertor-rainbow,osoby-2_0___

 

Polecamy


Last Minute Turcja

Dodaj komentarz