Wybierz wycieczkę autokarową i ciesz się wakacjami!

Autokarem po Europie – wycieczki i wczasy z dojazdem autokarem!

Planujesz emocjonujące wakacje zagraniczne w tym roku, ale przeraża Cię myśl o wejściu na pokład samolotu? A może preferujesz krótkie wyjazdy w miejsca położone blisko granic Polski? Warto zainteresować się bogatą ofertą wczasów i wakacji realizowanych autokarem! To świetna alternatywa dla wycieczek samolotowych – szczególnie pod względem ceny. Przedstawiamy kilka zalet tego typu podróży.

Po pierwsze – cena. Wyjazdy realizowane autokarem kosztują znacznie mniej w przeliczeniu na jedną osobę niż wakacje samolotem. Jest to po prostu znacznie tańszy środek transportu. Jednocześnie przy dość niskiej cenie zachowany jest wysoki komfort przejazdu; dziś autokary zabierające turystów na upragnione wakacje są nowoczesne i świetnie wyposażone, tak by niczego nie zabrakło po drodze. Wyjazdy busów planowane są także znacznie częściej niż odloty samolotów, turystów omija też długi czas odprawy, kontroli bagażu i dokumentów. Należy tylko stawić się o czasie na zbiórkę i już 30 minut później jesteśmy w drodze na wymarzone wakacje czy wycieczkę.

Autokarem można dotrzeć w wiele miejsc w całej Europie. Wciąż najpopularniejsze pozostają wycieczki objazdowe realizowane autokarem. W ten sposób można dotrzeć do najpiękniejszych miejsc we Włoszech, Chorwacji, Hiszpanii czy Francji. Podróż autokarem pozwala na podziwianie krajobrazów po drodze, a także na dotarcie bezpośrednio do odwiedzanego miejsca, bez konieczności przesiadek czy oczekiwania na kolejny przejazd. Coraz więcej turystów obawiających się lotów decyduje się także na wyjazd autokarem na wypoczynek w Bułgarii, Albanii, Grecji oraz w innych krajach bałkańskich. Korzystać można ze świetnych hoteli all inclusive niedaleko najpiękniejszych, słonecznych plaż.

Wakacje all inclusive autokarem: https://www.traveligo.pl/wakacje/od-19.01.2018,5-18-dni,wyzywienie-all-inclusive,autokarem,osoby-2_0_0_0_

Coraz większą popularnością cieszą się także wycieczki autokarowe do europejskich stolic – można pojechać na weekend do Paryża, Budapesztu, Wiednia, Pragi czy innych pięknych miast. Zamienniki takich wypadów realizowane samolotem są dużo droższe i nie zawsze można je zrealizować w weekend ze względu na połączenia lotnicze. Tymczasem jadąc autokarem w kilka godzin dociera się do celu i można rozpocząć zwiedzanie.

Krótki wypad na ekscytujący weekend? Sprawdź co oferujemy: https://www.traveligo.pl/wakacje/od-19.01.2018,2-5-dni,autokarem,osoby-2_0_0_0_

Zdecydowanie największą zaletą wycieczek realizowanych autokarem jest to, że podczas ich trwania możemy zobaczyć znacznie więcej miejsc i zabytków, których odwiedzenie czy chociażby zobaczenie jest niemożliwe podczas podróży samolotem. Zawsze też na przejazdach towarzyszą wykwalifikowani przewodnicy i piloci, z pasją opowiadający o mijanych obiektach oraz przekazujący najróżniejsze ciekawostki. Pozwalają oni na poznanie rzeczy, na które przy samodzielnym zwiedzaniu nie zwracamy uwagi, a są naprawdę ciekawe.

Niestety podróże autokarem mają także swoje wady. Główną z nich jest długa i nużąca podróż. W przypadku wycieczki do Chorwacji lub do Włoch przejazd trwa około 20 godzin, do Bułgarii około 25 godzin i więcej. Co prawda autokary są bardzo komfortowe, to i tak długie przejazdy mogą być męczące dla osób, które nie lubią dużo siedzieć w jednym miejscu.

Warto wybrać się na wakacje autokarem! Zyskać można wiele – to duża oszczędność pieniędzy, wiele ciekawych miejsc do zobaczenia, świetne programy wycieczek objazdowych i inne.

Sprawdź nasze wycieczki autokarowe: https://www.traveligo.pl/wakacje/od-19.01.2018,6-28-dni,autokarem,osoby-2_0_0_0_

Polecamy


Bułgaria Wakacje Last Minute

Dodaj komentarz