Turcja Lato 2020 – hotel Orka Lotus Beach

W dniu dzisiejszym chcielibyśmy szczególnie polecić Państwu hotel Orka Lotus Beach Hotel 5* w Turcji (region Marmaris)

https://www.traveligo.pl/hotel/Turcja/Orka-Lotus-Beach-347465.html#od-2020-10-05,7-dni,All-Inclusive,wylot-z-KTW,osoby-2_0_0_0_0

Hotel Orka Lotus Bay, Turcja

Hotel Orka Lotus Bay, Turcja

Dlaczego bardzo lubimy ten hotel?

1. Hotel położony jest w pięknym otoczeniu wśród wiecznie zielonego piniowego lasu, w którym możemy odnaleźć gatunki charakterystyczne dla flory śródziemnomorskiej. Z drugiej zaś strony urzeka nas niesamowity widok na turkusowe wody Morza Egejskiego.

2. Lokalizacja hotelu przy promenadzie łączącej centrum Marmaris z dzielnicą İçmeler pozwala na dogodną komunikację pomiędzy tymi dwoma miejscami. Zarówno do Marmaris, jak i İcmeler z łatwością dostaniemy się lokalnymi busikami, które mają przystanek tuż przy hotelu jednak większą atrakcją będzie skorzystanie z taksówki wodnej, która kursuje pomiędzy centrum a İçmeler i zatrzymuje się także przy przystani obok hotelu Orka!

3. Idealne miejsce na wakacje dla rodzin z dziećmi, jak również dla par czy nowożeńców. Codzienne animacje (również w języku polskim) dla dzieci i dorosłych, a także wieczorne show i konkursy na arenie uatrakcyjnią pobyt w hotelu.

4. Kilka typów pokojów, od pokoi standardowych z widokiem na ogród czy morze po komfortowe pokoje rodzinne, pozwoli wybrać najbardziej odpowiednią opcję dla każdego Klienta!

5. Bliskość atrakcji turystycznych dopełni udane wakacje! Na pobliską grecką wyspę Rodos codziennie kursuje katamaran, a podróż to tylko 45min w jedną stronę! Dla amatorów sportów polecamy spływ górską rzeką Dalaman, zaś olbrzymie żółwie morskie gatunku caretta caretta będziemy podglądać podczas wycieczki do uroczej wioski Dalyan. W pobliżu Marmaris znajduje się także Wyspa Kleopatry, na której wedle legendy miał miejsce jej słynny romans z Markiem Antoniuszem. Jasny, miałki piasek znajdujący się na wyspie miał zostać sprowadzony tam aż z Sahary!

6. Hotel znajduje się w naszej ofercie od kilku lat i niezmiennie cieszy się dużą popularnością. Nasi Goście oceniają go na 5,4/6, natomiast na portalach turystycznych oceniany jest na: Booking.com – 8/10, TripAdvisor – 4,5/5

Hotel Orka Lotus Bay, Turcja

Hotel Orka Lotus Bay, Turcja

Hotel Orka Lotus Bay, Turcja

Hotel Orka Lotus Bay, Turcja

Hotel Orka Lotus Bay, Turcja

Hotel Orka Lotus Bay, Turcja

Zapraszamy do rezerwacji Marmaris w Turcji z biura Rainbow Tours:

https://www.traveligo.pl/wakacje/turcja,marmaris,od-01.04.2020,do-31.10.2020,6-28-dni,touropertor-rainbow,osoby-2_0___

Polecamy


Wakacje 2019 z Traveligo

Dodaj komentarz