Bahia Prinicipe i Rajska Dominikana

Zapraszamy do rezerwacji hoteli z sieci Bahia Principe na rajskiej Dominikanie.

Republika Dominikany to kraj piaszczystych białych plaży, zabytków kolonialnych, parków narodowych i przyjaznych mieszkańców… Dzięki różnorodności kulturowej i przyrodniczej Republika Dominikany jest jedną z ulubionych wakacyjnych destynacji na świecie.

Punta Cana / Bávaro na wybrzeżu wschodnim jest znana z białych piaszczystych plaży, luksusowych hoteli, romantycznych zakątków i perfekcyjnych pól golfowych.

Puerto Plata – północne wybrzeże nazywane „bursztynowym“ to region dzikich i spokojnych plaży, parków narodowych, gór i wodospadów. Pobyt spodoba się zarówno rodzinom z dziećmi, aktywnym turystom i zakochanym parom. Centrum regionu to Puerto Plata, miasto pełne zabytków z epoki wiktoriańskiej. Okoliczne plaże oferują idealne warunki do windsurfingu, kiteboardingu czy nurkowania.

Santo Domingo – dzielnica Kolonialna wpisana na Listę UNESCO, pierwsza katedra, pierwszy uniwersytet i pierwszy szpital w Nowym Świecie, ponad 300 muzeów, galerii, niezliczona ilość imprez kulturalnych…Santo Domingo jest słusznie nazywane „metropolią kultury“. W regionie Karaibów i Ameryki Środkowej miasto to słynie także z bogatej oferty gastronomicznej.

Hotele z sieci Bahia Prinicipe charakteryzują się najwyższą jakością świadczonych usług, rewelacyjnym standardem hotelowym, wyśmienitym jedzeniem oraz bogata ofertą animacyjną i rozrywkową.

Poniżej przedstawiamy najbardziej popularne hotele z tej sieci na rajskiej Dominikanie:

Grand Bahia Principe Punta Cana 5* All Inclusive:
https://www.traveligo.pl/opinie.php/6969/378573/Dominikana/Grand-Bahia-Principe-Punta-Cana.html

Hotel Grand Bahia Principe Punta Cana, Dominikana

Hotel Grand Bahia Principe Punta Cana, Dominikana

Hotel jest rewelacyjnie usytuowany na rozległym terenie przy pięknej, szerokiej plaży z białym piaskiem, w najpiękniejszej plażowo części Dominikany – rejonie Punta Cana. Charakteryzuje się komfortowymi pokojami, bogatą opcją All Inclusive oraz bogatym programem animacyjnym.

Drugim hotelem jest Luxury Bahia Principe Esmeralda 5* All Inclusive:
https://www.traveligo.pl/opinie.php/9404/0/Dominikana/Luxury-Bahia-Principe-Esmeralda.html

Hotel Luxury Bahia Principe Esmeralda, Dominikana

Hotel Luxury Bahia Principe Esmeralda, Dominikana

Hotel położony jest na wschodnim wybrzeżu wyspy, zaprojektowany jest w typowo kolonialnym stylu i otoczony przepięknym, egzotycznym ogrodem. Jest częścią lukssuowego kompleksu Grand Bahia Principe Bavaro i Punta Cana. Hotel ma luksusowe pokoje, piękne baseny oraz ogromny wybór restauracji i barów.

Trzecia propozycja to Fantasia Bahia Principe Punta Cana 5* All Inclusive:
https://www.traveligo.pl/opinie.php/2749/581983/Dominikana/Punta-Cana/Luxury-Bahia-Principe-Fantasia.html

Hotel Fantasia Bahia Principe Punta Cana, Dominikana

Hotel Fantasia Bahia Principe Punta Cana, Dominikana

To rewelacyjny hotel, wybudowany w 2016 roku, usytuowany przy najpiękniejszej plaży Bavaro i raj na rodzinne wakacje. Ma wspaniale zaprojektowany basen ze sztuczną plażą i Water Park dla dzieci ze zjeżdżalniami. Goście mogą równiez korzystać ełnego atrakcji resortu Grand Bahia Principe.

Polecamy


Bułgaria Wakacje Last Minute

Dodaj komentarz