Rodzinne wakacje w Maroko

Wakacje zbliżają się już dużymi krokami i z pewnością wiele osób zastanawia się właśnie nad wyborem odpowiedniego kierunku na swoje rodzinne wakacje.

Miesiące letnie to czas podróży z dziećmi, tak więc najczęściej wśród kryteriów dobrej oferty pojawia się kwestia standardu hotelu, jak również bliskości i atrakcyjności plaży. Dodatkowo ważne jest by hotel posiadał jak najszerszą ofertę zajęć zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych (w postaci animacji, mini klubów dla dzieci, placów zabaw itd.)

Kierunkiem, który zdecydowanie ma wszystko co potrzebne, by wakacje były udane jest właśnie Maroko. Z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Miejsce idealne dla wszystkich, każdy znajdzie tu dla siebie odpowiedni sposób na wypoczynek.

Maroko to kraj o wielu barwach, mówi się, iż jest krainą kontrastów. Niby niewielki, a jednak bardzo różnorodny. To kraj o niezwykłej, zawiłej historii, barwnych tradycjach i doskonałej kuchni. Zachwyca architekturą i urozmaiconymi krajobrazami – od masywnych gór, poprzez pustynie, aż po głębokie doliny i wąwozy. Wszystko to sprawia, że kraj ten jest bardzo niezwykle atrakcyjny dla turystów. Hotele są dostosowane nawet dla najbardziej wymagających klientów, do wyboru są również obiekty rodzinne dla rodzin z dziećmi w różnym wieku.

Bardzo popularnym hotelem nastawionym na rodziny jest Kenzi Europa

To nasz hit jeśli chodzi o rodzinne wakacje w Maroko, czterogwiazdkowy hotel Kenzi Europa oprócz bardzo dobrego standardu i wysokiej jakości obsługi oferuje szereg animacji i atrakcji dla dzieci. To jeden z niewielu hoteli w Agadirze ze zjeżdżalniami wodnymi, tutaj jest ich aż 6. Basen jest podgrzewany, wobec czego szaleństwa mogą trwać najlepsze nawet w zimę. Warto też wspomnieć o stylowych wnętrzach hotelu i bardzo smacznej kuchni.

Kolejnym godnym uwagi hotelem jest Iberostar Founty Beach, bardzo nowoczesny hotel znanej sieci. Położony jest przy nadmorskiej promenadzie, co zachęca do rodzinnych spacerów oraz przy szerokiej i piaszczystej plaży.  Hotel prowadzi profesjonalne animacje dla dzieci i dorosłych, które dostarczą mnóstwa atrakcji podczas pobytu. W ciągu dnia dzieci mogą kąpać się w podgrzewanym brodziku o wielkości 50 m kwadratowych. Na terenie hotelu Iberostar Founty Beach korzystać można również z kortów tenisowych, tenisa stołowego, koszykówki, piłki nożnej, a dla mniejszych dzieci jest mini club, plac zabaw. Wszystkie te atrakcje znajdują się w pięknie zaaranżowanym ogrodzie, hotel ponad to jest bardzo wysoko oceniany przez naszych klientów.

Nieopodal centrum Agadiru oraz blisko lotniska położony jest kolejny godny uwagi hotel Al Moggar Garden Beach. Wypoczną tu rodziny z dziećmi, na których czeka bogaty program animacyjny, dla osób aktywnych przygotowane są korty do tenisa ziemnego, ping-pong, boisko do piłki nożnej, siatkówki czy mini-golfa. Kompleks składa się z 2-piętrowych bungalowów i przestrzennego budynku głównego, otoczony zadbanym, zielonym ogrodem. Dzieci będą mogły wyszaleć się w mini-klubie, natomiast wszyscy goście będą mieli do dyspozycji 2 baseny ze słodką wodą w tym jeden z brodzikiem dla dzieci.  Hotel posiada bogatą ofertę restauracyjną, w której każdy znajdzie coś dla siebie, a dzieci ucieszy fakt, że znajduje się tam również pizzeria z przepysznymi pizzami.

Poza wymienionymi powyżej hotelami, na naszej dostępny jest szeroki wybór innych propozycji

Oferta na rodzinne wakacje w Maroko znajduje się pod poniższym linkiem: https://www.traveligo.pl/wakacje/maroko,od-01.06.2019,do-30.09.2019,7-28-dni,touropertor-rainbow,osoby-2_0___

Oferty last minute do Maroko – https://www.traveligo.pl/last-minute/maroko,touropertor-rainbow

Wakacje all inclusive w Maroko – https://www.traveligo.pl/all-inclusive/maroko,touropertor-rainbow

 

 

 

Polecamy


Last Minute Turcja

Dodaj komentarz