Odkryj najlepsze oferty FIRST MINUTE na LATO 2019

Przyszedł czas na rezerwację najlepszych wakacji first minute na lato 2019!

https://www.traveligo.pl/firstminute-lato

Wraz z zakończeniem poprzedniego sezonu letniego rozpoczęła się sprzedaż ofert na kolejne wakacje. Promocje są mocno ograniczone czasowo – pierwsze etapy trwają zaledwie kilka tygodni, w ciągu których zarezerwować można najbardziej popularne hotele w atrakcyjnych cenach. Oferty wprowadzane są stopniowo, nie zawsze od samego startu można przebierać we wszystkich kierunkach, ale ich dostępność zwiększa się z dnia na dzień.

Niewątpliwą zaletą wakacji first minute jest możliwość zarezerwowania wymarzonego hotelu w świetnej cenie, a także atrakcyjne dodatki do rezerwacji. Decydując się na zakup wycieczki w późniejszym terminie płacimy tylko za wybrane świadczenia, ale w first minute ceny zawierają mnóstwo bonusów niedostępnych w last minute. First minute to też gwarancja spokoju, bo nie trzeba czekać i obserwować niepewnych cen wakacji bliżej terminu wylotu.

Wakacje rezerwowane w promocji first minute na lato 2019 objęte są atrakcyjnymi gwarancjami –najczęściej są to gwarancje niezmienności ceny, najniższej ceny oraz bezpłatnej zmiany rezerwacji. Gwarancja najniższej ceny, pozwala zmienić cenę oferty na korzystniejszą, jeśli po dokonaniu rezerwacji cena danej wycieczki spadnie. Często taka gwarancja trwa aż do dnia wylotu! Gwarancja niezmienności ceny oznacza, że cena rezerwacji nie ulegnie zmianie, bez względu na wahania kursów walut, zmiany opłat lotniskowych czy innych. Gwarancja bezpłatnej rezerwacji umożliwia zmianę terminu, kierunku wyjazdu czy hotelu bez dodatkowych opłat, często nawet kilkukrotnie. Szczegóły i warunki poszczególnych gwarancji różnią się w zależności od organizatora wyjazdu.

Atrakcyjne ceny ofert first minute zawdzięczamy ogromnym rabatom od organizatorów. Mogą one sięgać nawet 40% od cen katalogowych. Dla dzieci przewidziane są zniżki do 80%, a często nawet pobyt w hotelach gratis. Dodatkowo można liczyć na bezpłatny wybór miejsca w samolocie czy inne bonusy. Warto też wspomnieć o bardzo niskich zaliczkach – już od 5% wartości wyjazdu.

Rezerwując wakacje w ofercie first minute warto pomyśleć o ubezpieczeniu od kosztów rezygnacji z wyjazdu. Nie można przewidzieć wszystkich wydarzeń w przyszłości, niejednokrotnie zdarza się, że któryś z uczestników wyjazdu choruje i jego podróż nie jest możliwa, co bez odpowiedniej polisy wiąże się z utratą dużej części kosztów poniesionych na wakacje. Polisa ubezpieczenia od kosztów rezygnacji chroni od takich wydarzeń, a przy wczesnej rezerwacji jest ona oferowana za naprawdę niewielką cenę. Warto dopłacić tę kwotę by zapewnić sobie pełen spokój o nadchodzące wakacje.

Rezerwacja wakacji first minute się opłaca! Gwarantuje dużą oszczędność pieniędzy i szeroki wybór ofert, pozwala na dokładne przeanalizowanie i spokojny wybór najlepszej wycieczki czy hotelu, a w przypadku takiej potrzeby możliwość zmiany bez ponoszenia kosztów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami first minute na lato 2019: https://www.traveligo.pl/firstminute-lato

Polecamy


Wakacje 2019 z Traveligo

Dodaj komentarz