Lato Turcja 2020 – Bodrum – hotel Karaiba Bodrum Imperial

W dniu dzisiejszym chcielibyśmy szczególnie polecić Państwu hotel Kairaba Bodrum Imperial 5* (ex. Magic Life Bodrum Imperial), Turcja Egejska – Bodrum.

https://www.traveligo.pl/hotel/Turcja/Kairaba-Bodrum-Imperial-ex.-Magic-Life-Bodrum-Imperial-660856.html#od-2020-10-11,7-dni,All-Inclusive,wylot-z-KTW,osoby-2_0_0_0_0

Dlaczego bardzo lubimy ten hotel?

1. Hotel doskonale znany wśród Klientów, wcześniej funkcjonował pod marką Magic Life Bodrum Imperial.

2. Kairaba Bodrum Imperial położony jest w urokliwym miejscu, tuż nad zatoczką z lazurowymi wodami Morza Egejskiego, w pięknym otoczeniu nadmorskiej roślinności. Hotel położony na dużym terenie z egzotycznym ogrodem, jest idealnym miejscem na niespieszne spacery czy leniuchowanie na leżaku!

3. Hotel posiada wiele typów pokoi, od pokoi standardowych po rodzinne dwupomieszczeniowe (dla maksymalnie 5 osób) idealne dla rodzin z dziećmi. Pozwoli to dobrać ofertę właściwie dla każdego Klienta!

4. Hotel znajduje się tuż przy piaszczystej, prywatnej plaży z łagodnym wejściem do morza. Na plaży parasole oraz leżaki dostępne są bezpłatnie.

5. Hotel oferuje wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych: duży basen ze zjeżdżalnią, brodzik ze zjeżdżalniami dla najmłodszych dzieci, plac zabaw oraz mini klub, bezpłatny kort tenisowy a także bezpłatną siłownię.

6. Hotel w bogatej formule Ultra All Inclusive z kuchnią lokalną oraz międzynarodową. Lokalne napoje bezalkoholowe oraz alkoholowe dostępne w godzinach 10:00-07:00. Goście szczególnie chwalą sobie urozmaicone posiłki wysokiej jakości!

7. Rozległy teren, bogata oferta rekreacyjna i polskojęzyczne animacje w ramach Figloklubu gwarantują aktywny wypoczynek i mnogość atrakcji dla par oraz rodzin z dziećmi.

8. Region Turcji Egejskiej, w którym położony jest hotel, słynie z doskonałej jakości lokalnych wyrobów: oliwy z oliwek, win owocowych, czy naturalnych kosmetyków, które mogą być ciekawą pamiątką z wakacji.

9. Hotel może pochwalić się bardzo dobrymi ocenami z pobytu – średnia ocena na stronie TripAdvisor to 4/5, a na HolidayCheck – 5,1/6!

10. Hotel otrzymał w 2019 roku Certyfikat Jakości Tripadvisor.

Poniżej wszystkie oferty biura podróży Rainbow Tours do urokliwego Bodrum:
https://www.traveligo.pl/wakacje/turcja,bodrum,od-01.04.2020,do-31.10.2020,6-28-dni,touropertor-rainbow,osoby-2_0___

oraz do Turcji:
https://www.traveligo.pl/wakacje/turcja,od-01.04.2020,do-31.10.2020,6-28-dni,touropertor-rainbow,osoby-2_0___

Zapraszamy!

Polecamy


Wakacje 2019 z Traveligo

Dodaj komentarz