BAHIA PRINCIPE – BO SMAK SZCZĘŚCIA JEST PRAWDZIWYM LUKSUSEM

Dzisiaj przedstawiamy fantastyczną sieć hotelową, która charakteryzuje się najwyższą jakością oferowanych usług oraz idealnym miejscem wypoczynku.

Prawdziwym luksusem jest odczuwanie szczęścia… A my, w Bahia Principe, jesteśmy specjalistami od szczęścia. Zawsze czuwamy nad tym, aby wszystkie najdrobniejsze detale były odpowiednio przygotowane dla klientów; zarówno te widoczne, jak i te, których nie widać, ale które się odczuwa.
Kto decyduje się spędzić wakacje w Bahia Principe, czuje się tak, jakby odwiedził dobrego przyjaciela, który posiada wszystko, co potrzebne do tego, by nie musieć się o nic martwić.
Szczęście to nie tylko cel, ale także sposób podróżowania i korzystania z życia.
Bahia Principe. Dostarczamy szczęście.

NASZE MARKI
Obecnie mamy cztery marki, które odzwierciedlają nasze standardy jakości w zakresie obiektów i usług. Cztery marki, dwie z nich powstałe niedawno, które konsolidują to, czym jesteśmy i pragniemy być w naszych destynacjach. Podstawą przeżyć, które później możemy zapewnić w każdym z naszych hoteli.
Wszystko to, co zrobiliśmy i robimy nadal, ma tylko jedne cel: sprawić, by nasi klienci czuli się szczęśliwi w autentyczny sposób.

NASZE HOTELE W KRAINIE SŁOŃCA
Podaruj sobie doświadczenia Bahia Principe w Hiszpanii w jednym z naszych 4-gwiazdkowych hoteli na przepięknych wyspach Teneryfa i Majorka. Wszystkie one charakteryzują się niesamowitymi widokami i promieniują kulturą hiszpańską na wszystkich poziomach, łącznie z gastronomią.

All inclusive
Szeroki wybór lokalnych i międzynarodowych napoi.
Bufety z tematycznymi kolacjami.
Minibar.
WiFi gratis 24 godziny na dobę w całym hotelu dla dwóch urządzeń.

Ponadto w hotelach:
Sunlight Bahia Principe Tenerife
Sunlight Bahia Principe Costa Adeje
All inclusive 24 godz. na dobę
3 kolacje „a la carte” w czasie pobytu z 7 noclegami (po uprzedniej rezerwacji).

5-GWIAZDKOWE WAKACJE NA KARAIBACH I W MEKSYKU
Nasze hotele Grand Bahia Principe oddają naszą kwintesencję. Wyznaczają wysoki standard jakości, który reprezentuje całą naszą sieć hotelową, charakteryzując pracę naszego personelu, atmosferę istniejącą w naszych hotelach i dbanie o szczegóły w każdej z usług.
All inclusive 24 godz. na dobę
Bufety z tematycznymi kolacjami.
Sejf gratis.
Minibar (uzupełniany codziennie).
Szeroki wybór lokalnych i międzynarodowych napoi.
WiFi gratis 24 godziny na dobę w całym hotelu (usługa dostępna maksymalnie dla dwóch urządzeń na zarezerwowany pokój).
3 kolacje „a la carte” w czasie pobytu z 7 noclegami
Obszerne obiekty i liczne baseny.

LUKSUS POCZUCIA SIĘ KIMŚ WYJĄTKOWYM
Jeśli oczekujesz czegoś więcej od Twojej podróży na Karaiby, ekskluzywności, specjalnych usług i doborowej obsługi, Twoim przeznaczeniem są nasze hotele.
All inclusive 24 godz. na dobę
Szlafrok i kapcie.
Bufety z tematycznymi kolacjami.
Napoje Premium w cenie.
Nieograniczone kolacje „a la carte” (po uprzedniej rezerwacji).
Przygotowanie pokoju do spania.
Room service 24 godz. na dobę.
Obsługa kelnerów na plaży i basenie.
Fitness z pełnym wyposażeniem funkcjonalnym i cardio.
Usługi lokaja (na zamówienie).
WiFi gratis 24 godziny na dobę w całym hotelu (usługa dostępna maksymalnie dla dwóch urządzeń na zarezerwowany pokój).

HOTELE TEMATYCZNE PEŁNE FANTAZJI
Nowa koncepcja hoteli tematycznych stworzonych dla tych, którzy pragną przeżyć niezapomniane doświadczenia w czasie swoich wakacji. Szeroka oferta pięciogwiazdkowych usług stworzona z myślą o wszystkich, obejmująca tematyczne obiekty. Hotele, w których odkryjesz magię poczucia się jak dziecko, w otoczeniu lokalnej kultury, legend i wielu niespodzianek…

All inclusive 24 godz. na dobę
Wyjątkowe i ekskluzywne obiekty z ogromnymi zamkami.
Pokoje o pojemności do 5 osób.
Dni tematyczne i multimedialne spektakle.
Kids Club i Teen’s Club (The Loft).
Menu dla całej rodziny w naszych restauracjach.
Akwapark.
Plac zabaw (obok restauracji).
Przechowalnia na wózki dziecięce.
WiFi gratis 24 godziny na dobę (usługa dostępna dla dwóch urządzeń na pokój).

Aby zapewnić, że wybrany hotel odpowiada jak najlepiej Twoim oczekiwaniom, sklasyfikowaliśmy je według rodzajów doświadczeń. Zajęcia sportowe, rozrywka, gastronomia i wypoczynek, którymi można się cieszyć wszystkimi zmysłami, sprawiające, że nasze wakacje staną się czystym luksusem.
Bo prawdziwy luksus to poczucie szczęścia.

Treasure Experience
Jeśli szukasz skarbu, rozejrzyj się dookoła.
Hotele, w których natura i integracja z otoczenie, są częścią skarbu, który zabierzesz ze sobą. Miejsca, które zapraszają do odkrywania, dbania o siebie i ponownego odnalezienia naszej istoty. Zdrowa oferta gastronomiczna, zajęcia sportowe i rozrywkowe, uzupełniane dyscyplinami dla ciała i umysłu, które zapraszają do poczucia ziemi, wody…
A ponadto oddajemy ci do dyspozycji przewodnika, Treasure Embassador, który pomoże Ci maksymalnie wykorzystać tę wspaniałą przygodę.

Escape Experience
Bo my, dorośli, również potrafimy się bawić. Nasze hotele wyłącznie dla dorosłych pozwolą ci nacieszyć się relaksującym masażem, autorskimi koktajlami,Warsztatami tanecznymi, trenerem personalnym… A nocą, przygotuj się na wyszukane, innowacyjne i odważne propozycje… Najnowsze trendy gastronomiczne i barowe, niekończąca się oferta imprez tematycznych, do kabaretów po Silent Disco. Rozrywka i relaks kończą się tam, gdzie Ty wyznaczysz im granicę. Znaczy, bardzo daleko 😉

Family and Frienda Experience
Największe szczęście to dzielenie się z innymi. Hotele, które mają wszystko. I dla wszystkich! Wakacje to dobrobyt, radość i bliskość z tym, co kochasz najbardziej. Imprezy tropikalne, gymkhana, gry olimpijskie, konkursy, karaoke, noce tematyczne… Rodziny, przyjaciele, znajomi z pracy… Wszyscy znajdą tu luźną atmosferę, w której wszystko jest łatwe i zabawne. Tutaj szczęście płynie we wszystkich kierunkach, o każdej godzinie… Jest po prostu niemożliwe, by Cię nie ogarnęło.

Poniżej najbardziej popularne hotele z sieci Bahia Principe:

Republika Dominikańska

https://www.traveligo.pl/dominikana/bahia-principe

Meksyk

https://www.traveligo.pl/meksyk/bahia-principe

Jamajka

https://www.traveligo.pl/jamajka/bahia-principe

Hiszpania

https://www.traveligo.pl/hiszpania/bahia-principe

Polecamy


Last Minute Turcja

Dodaj komentarz