Lato 2020 – Grecja – hotel Aldemar Olympian Village

W dniu dzisiejszym chcielibyśmy szczególnie polecić Państwu hotel Aldemar Olympian Village 5* w Grecji (region Peloponez), sprawdzony również przez nas osobiście:)

https://www.traveligo.pl/hotel/Grecja/Aldemar-Olympian-Village-660838.html#od-2020-05-19,7-dni,All-Inclusive,wylot-z-WAW,osoby-2_0_0_0_0

Dlaczego bardzo lubimy ten hotel?

1. Luksusowy hotel jest zlokalizowany przy pięknej szerokiej piaszczystej plaży wyróżnionej certyfikatem Błękitnej Flagi.

2. Rozbudowany kompleks hotelowy ulokowany na dużym terenie, otoczony wypielęgnowanym ogrodem, w który wkomponowane są aż 22 baseny.

3. Zjeżdżalnia wodna i ciekawy program animacyjny prowadzony przez team hotelowy i naszych animatorów z FIGLOklubu to wspaniała atrakcja zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

4. Bardzo bogaty i różnorodny program All Inclusive – śniadania, obiady i kolacje w formie bardzo rozbudowanego bufetu oraz przekąski w ciągu dnia. Szeroka oferta drinków i lokalnych alkoholi (wino i raki z prywatnych hotelowych winnic) serwowanych podczas posiłków w restauracji oraz w barach w wyznaczonych godzinach. Dodatkowo Klienci Rainbow mają możliwość korzystania z ekskluzywnych restauracji a’la carte na specjalnych korzystnych warunkach.

5. Hotel posiada wiele typów pokoi – od pokoi standardowych, przez bungalowy z półprywatnym basenem, po rodzinne (dla maksymalnie 4 osób, z oddzielną sypialnią) idealne dla rodzin z dziećmi.

6. Krótki transfer do hotelu z lotniska w Araxos (ok. 60 minut jazdy autokarem).

7. Hotel znany Klientom z całego świata, zbiera znakomite oceny na portalach turystycznych – ocena na booking.com: 9,2/10, tripadvisor: 4,5/5, dodatkowo w 2019 został wyróżniony Certyfikatem Jakości Tripadvisor.

Zapraszamy, chętnie opowiemy o szczegółach, rezerwacje@traveligo.pl, tel. 22 517 16 00 – 10

Polecamy


Wakacje 2019 z Traveligo

Dodaj komentarz