Turcja Lato 2020 – hotel Waterworld Belek

W dniu dzisiejszym chcielibyśmy szczególnie polecić Państwu hotel Waterworld Belek by MP Hotels (ex. Magic Life Waterworld) 5* w Turcji (region Riwiera Turecka).

https://www.traveligo.pl/hotel/Turcja/Waterworld-Belek-by-MP-Hotels-ex.-Magic-Life-Waterworld-660860.html#od-2020-09-27,7-dni,All-Inclusive,wylot-z-KTW,osoby-2_0_0_0_0

Dlaczego bardzo lubimy ten hotel?

1. Hotel należy do dobrze znanej i cenionej za doskonały serwis sieci hoteli MP hotels, która zarządza między innymi hotelami Labranda. Hotel do tej pory hotel znany był pod nazwą Tui Magic Life Waterworld.

2. Hotel jest znany i lubiany za rozbudowaną strefę basenową. Do dyspozycji gości mamy aż 11 basenów i 7 zjeżdżalni, które gwarantują świetną zabawę dla całej rodziny.

3. Hotel skierowany jest głównie dla rodzin z dziećmi. W hotelu działa Figloklub! Bardzo bogaty program animacyjny po polsku zarówno dla dzieci i dorosłych. Dodatkowo szeroka oferta sportów: korty tenisowe, siatkówka, koszykówka – to jedynie część sportów, jakie można uprawiać w hotelu! Tu nie sposób się nudzić!

4. Jedną z najważniejszych zalet hotelu jest jego zabudowa – pokoje hotelowe zlokalizowane są zarówno w budynku głównym jak i w bungalowach w pięknym i zadbanym ogrodzie. To sprawia, że z łatwością uda się dobrać pokój w zależności od upodobań i potrzeb Klientów.

5. Hotel położony jest zaledwie 35 km od lotniska, co sprawia że transfer przebiega szybko i w niedługim czasie od przylotu możemy zacząć cieszyć się urlopem!

6. Piękna, szeroka plaża znajduje się tuż przy hotelu, pozwalając na relaks w otoczeniu natury i na spacery wzdłuż plaży.

7. W hotelu panuje niezwykła atmosfera – miła i profesjonalna obsługa dba o każdy szczegół, aby Goście mogli w pełni oddać się atmosferze relaksu.

8. Bogate Ultra All Inclusive w cenie – kuchnia lokalna oraz międzynarodowa, przekąski, podwieczorek, nocna przekąska, a także wybrane napoje importowane, lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe (w godzinach 10:00-02:00). Goście szczególnie chwalą duży wybór dań!

Polecamy


Wakacje 2019 z Traveligo

Dodaj komentarz