Curacao – nowość na Lato 2020

Przedstawiamy nowość na lato 2020 – karaibską wysepkę Curacao. To przepiękna, egzotyczna wyspa na Karaibach z idealnymi warunkami do nurkowania, pięknym Willemstad do zwiedzania. Jest to także ojczyzna słynnego likieru Curaçao.

Nurkowanie to najpopularniejszy sport na Curaçao, jest tu ponad 100 wspaniałych miejsc nurkowych, w tym więcej niż połowa w strefie nadbrzeżnej, dzięki czemu nurkuje się prosto z brzegu. Wrażenia są niezwykłe: przepiękne ogrody koralowe, w których żyje ponad 50 gatunków koralowca, kilkaset gatunków kolorowych tropikalnych ryb, skorupiaki, żółwie i zachwycający błękit krystalicznego morza.

Policzono, że na Curaçao jest 38 plaż, ale na pewno jest ich jeszcze więcej, bo mówi się, że plaże Curaçao są jej najlepiej strzeżoną tajemnicą. Te najpiękniejsze są kameralne, w pięknych zatoczkach zwanych „bocas”, otoczone skałkami i tropikalną przyrodą. Wybierz plażę dla siebie! Na każdej morze ma kolor błękitu karaibskiego.

Curaçao to terytorium zależne od Królestwa Niderlandów, a jego klimatyczna stolica Willemstad, nie przypadkiem nazywana jest „Małym Amsterdamem”. Holenderska architektura kolonialna zachwyca pastelowymi kolorami fasad budynków, wybudowanych wzdłuż kanału dzielącego stolicę na dwie części: Punda i Otrobanda, połączonych długim mostem pontonowym Królowej Emmy. Strefa zabytkowa w Willemstad, jego centrum i port wpisane są na listę UNESCO. Jest co zwiedzać!

Kiedy najlepiej pojechać na Curaçao? Odpowiedź jest prosta: przez okrągły rok! Tropikalny suchy klimat podrównikowy sprawia, że trudno zauważyć różnicę między porami roku. Latem średnia temperatura w ciągu dnia wynosi 31°C, a zimą 29°C. Prawie tak samo ciepłe jest morze: w lecie 29°C, zimą 26°C. Opady w ciągu roku są niewielkie, nawet w tak zwanej porze deszczowej. Wielkim atutem Curaçao jest fakt, że wyspa leży poza rejonem występowania huraganów.

Tylko w naszej ofercie fantastyczny hotel 5-gwiazdkowy blisko Willemstad. Światowy poziom usług, luksus, prawdziwe All Inclusive i jedna z najpiękniejszych plaż na wyspie! Zapraszamy!

W ofercie mamy Hotel Corendon Mangrove Beach Resort 5* All Inclusive.

Hotel Corendon Mangrove Beach Resort:

elegancki i nowoczesny
w sercu niezwykłego Willemstad
4 restauracje i 5 barów
moc atrakcji dla młodszych i starszych
kilka basenów, w tym elegancki infinity
aquapark z 6 zjeżdżalniami

Zapraszamy, wyloty od 9 czerwca:

https://www.traveligo.pl/hotel/Curacao/Corendon-Beach-Resort-660035.html#od-2020-06-09,7-dni,All-Inclusive,wylot-z-WAW,osoby-2_0_0_0_0

Poniżej wszystkie oferty z wylotem na Curacao:

https://www.traveligo.pl/wakacje/karaiby,curacao,jan-thiel,city-willemstad,nieuwpoort,marie-pampoen,od-12.09.2019,do-31.10.2020,6-28-dni,osoby-2_0___

oraz wszystkie oferty biura podróży Itaka:

https://www.traveligo.pl/wakacje/od-12.09.2019,6-28-dni,osoby-2_0___


Last Minute Turcja

Dodaj komentarz