5 złotych zasad rezerwacji przez Internet

Zasady rezerwacji przez internetGłównym, najbardziej dostępnym źródłem informacji niezmiennie pozostaje Internet. Jeśli planujemy urlop, to znajdziemy tu wszystko, czego nam potrzeba – mnóstwo wiadomości o destynacjach, nie mówiąc o tysiącach ofert turystycznych, z których można wybrać tę najbardziej spełniającą wszystkie oczekiwania. Nie wspominając już o fakcie, że użytkownicy Internetu jako pierwsi mają dostęp do najbardziej atrakcyjnych, tanich ofert. Jak spośród natłoku propozycji wybrać te najlepsze? Mamy dla Was kilka porad.

1. Sprawdzenie oferty i tego, kto ją proponuje

Ważnym wyznacznikiem jakości biura podróży, z którego chcemy skorzystać, jest liczba nagród, certyfikatów i rekomendacji w ich dorobku. Jeśli nie jesteśmy pewni kondycji finansowej i wypłacalności biura, możemy zwrócić się o pomoc do Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej. Warto też sprawdzić, z jakimi touroperatorami biuro podróży współpracuje. Rzetelne portale współpracują wyłącznie ze znanymi, sprawdzonymi partnerami o dobrych opiniach wśród klientów. Pamiętajcie również, że przy wyborze oferty należy kierować się zdrowym rozsądkiem. Bardzo niska cena często przyciąga uwagę, lecz nie zawsze idzie w parze z jakością tego, co zastaniecie na miejscu.

Pomysły na wiosenny wypad wyłącznie od sprawdzonych organizatorów znajdziecie tutaj

2. Uważnie czytać oferty

Zwróćcie uwagę na opis hotelu, by nic Was nie zaskoczyło. Czy hotel jest położony w atrakcyjnym dla Was miejscu? Czy pokoje hotelowe są wyposażone odpowiednio do Waszych potrzeb? Czy wyświetlana cena obejmuje wszystkie usługi, czy będzie konieczność dopłaty do bagażu, klimatyzacji w pokoju czy leżaków na plaży? Jeśli pojawią się jakieś wątpliwości lub opis będzie dla Was niezrozumiały, ważny będzie kolejny punkt.

Wszystkie sprawdzone oferty last minute

3. Kontakt z biurem podróży

Jeżeli cokolwiek jest dla Was niejasne, spokojnie możecie dzwonić na infolinię, gdzie czekają na Was konsultanci, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Wiemy wszystko na temat lokalizacji najpopularniejszych obiektów, mamy sporą wiedzę o destynacjach, atutach hoteli i umiemy dopasować ofertę dla każdego klienta. Możecie również wysyłać e-mail z zapytaniem, na pewno na nie odpowiemy. Również w przypadku wątpliwości co do samego procesu rezerwacji i płatności przeprowadzimy Was przez każdy etap formalności. Trzeba jednak liczyć się z możliwością, że linie telefoniczne mogą być zajęte, a kontakt uda nam się nawiązać dopiero po kilku próbach – szczególnie w szczycie sezonu turystycznego.

Wakacje Lato 2016

Tutaj znajdują się wskazówki jak można się z nami skontaktować – kontakt

4.  Warto rezerwować wcześniej!

Można dzięki temu liczyć na atrakcyjne zniżki, szczególnie dla najmłodszych podróżników. Jest wtedy również do dyspozycji więcej obiektów, różne typy pokoi i nie musicie się martwić, że wybrana oferta będzie niedostępna w późniejszym czasie.

Wszystkie oferty first minute, zawierające pakiety dodatkowych korzyści i nawet do 36% zniżki w stosunku do cen katalogowych znajdują się tutaj.

5. Ubezpieczenie

Uważa się, że najlepsza kwota, na którą trzeba się ubezpieczać w zakresie NNW to co najmniej 50.000 złotych i więcej. Warto upewnić się jakie ubezpieczenie zawarte jest w cenę wyjazdu, jak również dopytać się o możliwość jego powiększenia, wtedy macie pewność, że podczas Waszego urlopu nic Was nie zaskoczy!

Zapytaj konsultanta o możliwość powiększenia swojego ubezpieczenia przy wyjazdach egzotycznych.

Jak sami widzicie, rezerwacja przez internet nie jest niczym skomplikowanym. Wystarczy trzymać się kilku podstawowych reguł, dzięki czemu unikniecie rozczarowań i już w kilka chwil będziecie mogli cieszyć się wymarzonym wypoczynkiem!

Polecamy


Hiszpania Last Minute

Dodaj komentarz