Rosja 2020 – Sankt Petersburg bez wiz

W dniu dzisiejszym chcielibyśmy szczególnie polecić Państwu wycieczkę Sankt Petersburg – Blask bursztynu

https://www.traveligo.pl/hotel/Rosja/St.Petersburg-Blask-bursztynu-471024.html#od-2020-09-18,4-dni,Wedlug-programu,wylot-z-WAW,osoby-2_0_0_0_0

Dlaczego bardzo lubimy tę wycieczkę?

1. Daje możliwość poznania unikatowego na skalę całego kraju miasta w spokojnym tempie. Oprócz programowego zwiedzania wygospodarujemy też czas na wieczorne spacery, zakupy oraz samodzielne zwiedzanie.

2. Nasza wycieczka pozwala odwiedzić Rosję bez konieczności wyrabiania wizy (do Sankt Petersburga wystarczy jedynie e-wiza)! Korzystając z tej możliwości oszczędzamy czas i pieniądze.

3. Na większości imprez proponujemy bezpośrednie przeloty na trasie Warszawa – Petersburg – Warszawa. Tam, gdzie nie jest to możliwe, oferujemy dogodne połączenie z przesiadką w Rydze.

4. Podczas pobytu w Wenecji Północy nasze grupy są kwaterowane w hotelach o dogodnym położeniu: blisko centrum i stacji metra.

5. Poznajemy miejsca związane z historią nie tylko Rosji, ale także całej Europy: rezydencje carów, perły architektury sakralnej czy kolekcje sztuki.

6. Dotykamy historii: zobaczymy słynny krążownik „Aurora” i Pałac Zimowy, gdzie zaczęła się rosyjska rewolucja. Zobaczymy również Pomnik Blokady upamiętniający bohaterską obronę miasta podczas drugiej wojny światowej.

7. Spotkanie z jedną z największych zagadek ostatniej wojny: co stało się z Bursztynową Komnatą?

8. Zwiedzanie jednej z najważniejszych galerii świata – Ermitażu.

9. Podziwianie niezwykłej architektury miasta z różnych perspektyw: z okien autokaru, podczas spacerów, z pokładu łodzi płynącej po kanałach.

10. Wypad do Petersburga to doskonałe wprowadzenie do dalszego poznawania kraju. Ostrzegamy – Rosja wciąga!

Polecamy


Wakacje 2019 z Traveligo

Dodaj komentarz