Wakacje lato 2020 – Hotel Miarosa Incekum West Resort w Turcji

Dlaczego polecamy ten hotel?

1. Jedną z najważniejszych zalet hotelu jest jego unikalne położenie – hotel znajduje się na wzgórzu z fantastycznym widokiem na morze, pośród przepięknej zielonej roślinności.

2. Niezliczona ilość urokliwych zakątków, które tworzą strefy relaksu.

3. Plaża hotelowa ukryta jest w zatoczce, dając poczucie intymności. Leżaki dla Gości dostępne są również na zagospodarowanym pomoście z bezpośrednim zejściem do morza.

4. W hotelu panuje niezwykła atmosfera – miła i profesjonalna obsługa dba o każdy szczegół, aby Goście mogli w pełni oddać się atmosferze relaksu.

5. Eleganckie, przyjemnie urządzone pokoje zapewnią komfortowy odpoczynek. Proponujemy zakwaterowanie w pokojach standardowych lub rodzinnych pokojach z dwoma pomieszczeniami.

6. Bogate All Inclusive w cenie – kuchnia lokalna oraz międzynarodowa, przekąski, podwieczorek, nocna przekąska, a także lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe (w godzinach 10:00-23:00). Goście chwalą sobie urozmaiconą kuchnię!

7. Codzienne animacje w wersji soft. Idealna równowaga pomiędzy zabawą a spokojnym odpoczynkiem na leżaku.

Poniżej link do hotelu Miarosa Incekum West Resort:

https://www.traveligo.pl/hotel/Turcja/Miarosa-Incekum-West-Resort-648388.html#od-2020-05-06,7-dni,All-Inclusive,wylot-z-POZ,osoby-2_0_0_0_0

Polecamy


Last Minute Turcja

Dodaj komentarz