Turcja Lato 2020 – polecamy wycieczkę objazdową Turecka układanka

W dniu dzisiejszym chcielibyśmy szczególnie polecić Państwu wycieczkę Turecka Układanka:

https://www.traveligo.pl/hotel/Turcja/Turecka-Ukladanka-416045.html#od-2020-10-05,7-dni,Sniadanie-i-obiadokolacje,wylot-z-WAW,osoby-2_0_0_0_0

1. Dlaczego bardzo lubimy tę wycieczkę?Turecka Układanka to nie tylko zabytki, ale także kontakt z naturą. Ta wspaniała okazja poznania różnych regionów kraju, religii i kultur w połączeniu z pięknymi krajobrazami gwarantuje, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

2. Must see w Turcji (!): Pamukkale, czyli „bawełniana twierdza”, gdzie śnieżnobiałe tarasy wapienne wypełnione są wodą termalną oraz bajeczna Kapadocja, czyli niezwykła kraina z charakterystycznym księżycowym krajobrazem powstałym z powulkanicznego tufu.

3. Tradycja i lokalna kultura w zasięgu ręki: zwiedzanie zakonu wirujących derwiszy w Konyi.
Dla chętnych możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych w Kapadocji: niezapomniany lot balonem o wschodzie słońca czy przejażdżka jeepami, a na zakończenie dnia orientalny wieczór turecki.

4. Tylko w tym programie: Perge – niegdyś jedno z najpiękniejszych miast Azji Mniejszej, a także ważne miasto Patara – miejsce, w którym urodził się Święty Mikołaj.

5. Możliwość połączenia 7-dniowego zwiedzania z pobytem w malowniczych regionach: Fethiye, Oludeniz, Marmaris czy Turunc oferujących bardzo bogatą bazę hotelową.

6. Odpoczynek w wybranym hotelu pozwoli dodatkowo poczuć lokalny koloryt i klimat Turcji. Dla najbardziej odważnych możliwość skorzystania z ekstremalnych sportów np. paragliding, z którego słynie pięknie położone miasto Oludeniz.

Polecamy


Bułgaria Wakacje Last Minute

Dodaj komentarz