Nocne życie na Majorce – El Arenal

Majorka to autentyczny śródziemnomorski charakter. Od wielu dziesięcioleci ta największa z wysp archipelagu Balearów,  stanowi  jedno z najważniejszych centrów turystycznych Europy.  Jej niebo  o intensywnie błękitnym zabarwieniu, plaże usłane złotym piaskiem, urokliwe zatoczki  i malowniczy krajobraz, jej bliskość oraz rozrywkowa atmosfera sprawiają, że wyspa ta jawi się jako idealne miejsce do spędzenia urlopu! Najbardziej imprezowym miejsce do którego zjeżdżają tysiące turystów z całego świata, aby się dobrze zabawić jest El Arenal i Magaluf. El Arenal znajduje się zaledwie 14 km od Palmy – z plażą o niezwykle drobnym piasku. Jest to idealna plaża do spacerów, odpoczynku po nocnych zabawach w dyskotekach. Nieopodal znajduje się największy na Majorce Aqualand, korty tenisowe, mini golf, stadniny koni, natomiast noc jest dla miłośników zabaw do białego rana. W tym regionie jest najwięcej lokali, restauracji, barów i dyskotek.  Również ze względu na swoja popularność  znajduje się tam bardzo dużo hoteli o różnym standardzie, jak również wyżywieniu. Najlepszym okresem na pobyt na Majorce jest okres od czerwca do września i wtedy można upolować bardzo dobre oferty last minute.
El Arenal jest bardzo dobrym miejscem do uprawiania sportów wodnych windsurfing, kitesurfing. Kolejnym miejscem wartym odwiedzenia jest Marineland, fantastyczny park morski. Park słynie z pokazów delfinów jako jedyne takie miejsce na całej wyspie. Odbywają się tu również pokazy lwów morskich oraz papug. Nie ma lepszego miejsca, aby cieszyć się wspaniałymi darami natury. Sceneria El Arenal jest oszałamiająca, więc jest to również doskonała lokalizacja dla fotografów.
Arenal to także najbardziej popularna plaża na całej wyspie – Playa de Palma, która ma aż 10 kilometrów długości. Do jej odwiedzenia zachęca również przepiękna nadmorska promenada. To miejsce najczęściej odwiedzane przez turystów. Bary oraz restauracje, które znajdują się przy deptaku zapraszają do środka, by się zrelaksować oraz pooddychać wspaniałym morskim powietrzem.
El Arenal to także najlepsze imprezy na Majorce. Istnieje tu wiele dyskotek i barów, które tylko czekają na klientów. Codziennie zmieniają się tu oferty specjalne, a dobra atmosfera pozwala na niesamowitą zabawę. Warto wybrać się do Mega Arena, klubu, który oferuje występy gwiazd, a imprezowy nastrój udziela się każdemu, kto przekroczy jego próg. Najlepszą dyskoteką w okolicy jest Zorbas, podzielony na dwie części. Może ona pomieścić nawet 4000 osób. Znani Dj-e, 11 barów, 3 parkiety taneczne – to wszystko czeka na klubowiczów. Ciekawym klubem jest również The Joy Palace, w którym można posłuchać mieszanki dance, latino i hause. Zazwyczaj przyciąga on publiczność w wieku około 20 lat. Ogromny parkiet oraz aż 4 bary oferuje natomiast Ria Palace, w którym to da się usłyszeć techno.
W El Arenal Klubowicze wszystkich narodowości mogą wybierać spośród wielu dyskotek, codziennie zmieniając na inną i imprezować do białego rana. Po szaleństwach natomiast czeka przepiękna plaża, na której można wypocząć, czy też nabrać wprawy uprawiając sport.

https://www.traveligo.pl/last-minute/hiszpania,majorka

Polecamy


Last Minute Turcja

Dodaj komentarz