Hotel Korumar Deluxe 5* All Inclusive – rewelacyjna propozycja w Turcji, region Kusadasi

W dniu dzisiejszym chcielibyśmy polecić hotel Korumar Deluxe 5* w Turcji (region Kusadasi)

https://www.traveligo.pl/hotel/Turcja/Korumar-Deluxe-660861.html#od-2020-05-03,7-dni,All-Inclusive,wylot-

Dlaczego polecamy ten hotel?

1. Jeden z dwóch hoteli sieci Korumar w rejonie Kusadasi! Po wielkim sukcesie hotelu Korumar Ephesus Beach w poprzednim sezonie, nawiązujemy współpracę z kolejnym hotelem tej sieci. Gwarancja doskonałego serwisu, wyśmienitego jedzenia oraz wypoczynku w eleganckich wnętrzach.

2. Hotel wyróżnia się niezwykłym położeniem, w pięknej scenerii, z malowniczymi widokami na turkusowe wody Morza Egejskiego.

3. Lokalizacja hotelu blisko historycznego miasta Efez, będącego jednym z najlepiej zachowanych starożytnych miast świata, jest doskonałą okazją do poznania bogactwa i ciekawostek antycznej kultury.

4. All Inclusive w cenie – hotel może poszczycić się niezwykle bogatą, smaczną kuchnią, która jest bardzo ceniona przez Gości. Są tutaj dostępne cztery restauracje, w których można skosztować m.in. dań z owocami morza czy kuchni orientalnej.

5. Hotel posiada bardzo rozbudowaną ofertę sportową i wellness. Można tutaj skorzystać z szerokiego wyboru zabiegów pielęgnacyjnych, masaży, sauny, a także sportów – tenis ziemny, aerobik.

6. Korumar Deluxe może pochwalić się wysokimi ocenami pobytu wg portali – średnia ocena na stronie TripAdvisor to 4,0/5,0, a na Booking.com to 7,9/10.

Zapraszamy do kontaktu:

rezerwacje@traveligo.pl
tel. 22 517 16 00 – 10

 


Hiszpania Last Minute

Dodaj komentarz