Wakacje First Minute Lato 2020 – kompletna oferta wszystkich biur podróży!

Wraz z końcem wakacji 2019 zachęcamy do rezerwacji najlepszych ofert na LATO 2020! Tylko teraz można liczyć na największe rabaty, dodatkowe gwarancje i wszystkie pozostałe korzyści wczesnej rezerwacji.

Rezerwacja FIRST MINUTE naprawdę się opłaca! Tak jak w obecnie trwającym sezonie podczas wakacji nie będzie cen znanych z promocji LAST MINUTE. Wynika to ze znacznego ograniczenia ilości miejsc w samolotach i hotelach, tak samo jak w sezonie 2019. Zdecydowanie zachęcamy do rezerwacji oferty FIRST MINUTE na LATO 2020 – tegoroczny sezon pokazał, że ceny wakacyjne były nawet 45% droższe niż w trakcie przedsprzedaży!

Jako jedni z nielicznych mamy w ofercie wszystkie biura podróży dostępne na rynku polskim, co oznacza pełną bazę hoteli i apartamentów oraz wyloty ze wszystkich lotnisk w Polsce!

Wczesna rezerwacja to najwięcej korzyści! Zyskują Państwo między innymi:

– niska zaliczka już od 99 PLN / os lub tylko 5% wartości rezerwacji,

– NAJWIĘKSZY WYBÓR hoteli i wycieczek objazdowych w najlepszych cenach,

– rabaty sięgające 50% cen katalogowych,

– atrakcyjne zniżki dla dzieci – nawet do 50%,

– PAKIET GWARANCJI GRATIS – gwarancja niezmienności ceny, gwarancja najniższej ceny (przy wybranych ofertach),
– gwarancja najniższej ceny nawet do dnia wylotu,
– wyższy wariant ubezpieczenia, wybór miejsca w samolocie i bezpłatną zmianę rezerwacji (przy wybranych ofertach).

Ulubione wakacyjne kierunki zachęcają świetnymi cenami, na rezerwację czekają tysiące hoteli w Egipcie, Grecji, Turcji, Hiszpanii, Tunezji, Albanii i w wielu innych krajach. Z nowości na nadchodzące lato polecamy karaibskie Curacao, marokańską oazę spokoju – Saidię oraz słynące z nieziemskich plaż śródziemnomorskie wybrzeże Egiptu – Marsa Matruh!

Sprawdź wszystkie nasze oferty tutaj: https://www.traveligo.pl/wakacje/od-27.04.2020,6-28-dni,samolotem,osoby-2_0___

Jak zawsze chętnie pomożemy w doborze idealnej oferty. Prosimy o przesłanie swoich kryteriów, potrzeb i sugestii, a my wybierzemy najlepsze propozycje. Wszystkie oferty dostępne na portalu Traveligo.pl objęte są gwarancją najniższej ceny – zapewniamy, że nigdzie nie zarezerwują Państwo tej samej oferty taniej!

rezerwacje@traveligo.pl

tel. 22 517 16 00


Hiszpania Last Minute

Dodaj komentarz