Doskonałe wakacje w Maroko – wybierz najlepsze hotele!

Maroko to idealny kierunek na wakacje dla każdego, niezależnie od jego preferencji. Z jednej strony kraj otaczają fale Oceanu, z drugiej zaś gorące piaski pustyni. Największy kurort turystyczny kraju, Agadir, to rozbudowana metropolia z wieloma doskonałymi hotelami, sklepami i centrami handlowymi, restauracjami, targowiskami i innymi udogodnieniami. Turyści mogą wypocząć na złocistej plaży czy wybrać się na pełną wrażeń wycieczkę trasą kazb i oaz. Baza hotelowa dla każdego i za przystępną cenę, to zdecydowany atut Maroko. Jaki hotel wybrać najlepiej? Oto kilka naszych propozycji.

IBEROSTAR FOUNTY BEACH – dla wymagających

Należący do znanej, hiszpańskiej sieci hotelowej Iberostar, jest najbardziej rozpoznawanym hotelem w Maroko. Wyróżnia go elegancka architektura z wieloma nawiązaniami do arabskiej kultury, przepiękne ogrody z bujną zielenią oraz ogromy kompleks basenowy położony w centralnej części resortu. Znajduje się on także tuż przy najładniejszym odcinku plaży w Agadirze. Znajdzie się tu wiele atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, w tym bardzo ciekawe dzienne i wieczorne animacje. Klienci wybierający ten hotel mogą liczyć na najwyższy standard obsługi – tu każdy czuje się wyjątkowo! Nawet najbardziej wymagający turyści będą zadowoleni z luksusowych wakacji w hotelu Iberostar Founty Beach.
Spodobał Ci się ten hotel? Sprawdź oferty wyjazdu: https://www.traveligo.pl/hotel/Maroko/Iberostar-Founty-Beach-141453.html#od-2017-09-08,7-dni,All-Inclusive ,osoby-2_0_0_0_0

KENZI EUROPA – dla rodzin z dziećmi

To nasz hit jeśli chodzi o rodzinne wakacje w Maroko Bardzo dobry, czterogwiazdkowy hotel Kenzi Europa oprócz bardzo dobrego standardu i wysokiej jakości obsługi oferuje szereg animacji i atrakcji dla dzieci. To jeden z niewielu hoteli w Agadirze ze zjeżdżalniami wodnymi, tutaj jest ich aż 6. Basen jest podgrzewany, wobec czego szaleństwa mogą trwać najlepsze nawet w zimę. Warto też wspomnieć o stylowych wnętrzach hotelu i bardzo smacznej kuchni.
Oferty wypoczynku w hotelu Kenzi Europa znajdziesz tutaj:
https://www.traveligo.pl/hotel/Maroko/Kenzi-Europa-274049.html#od-2018-01-05,7-dni,All-Inclusive,osoby-2_0_0_0_0

AL MOGGAR GARDEN BEACH – dla aktywnych

Bardzo lubiana propozycja przez polskich turystów. Jest to hotel o standardzie czterogwiazdkowym, zawsze dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie. Utrzymany jest w tradycyjnym, marokańskim stylu, a znajduje się w ścisłym centrum Agadiru z wszelkimi barami, sklepami i innymi atrakcjami kurortu, co pozwoli na całodzienne odkrywanie uroków tego miasta. Tuż obok znajduje się uroczy port jachtowy. To także doskonała baza wypadowa na wszelkie wycieczki po kraju!
Jeśli chcesz wyjechać do hotelu Al Moggar Garden Beach, sprawdź nasze oferty tutaj: https://www.traveligo.pl/hotel/Maroko/Al-Moggar-Garden-Beach-205853.html#od-2017-09-08,7-dni,Sniadanie-i-obiadokolacje,osoby-2_0_0_0_0

ANEZI TOWER – dla odkrywców

Świetny hotel o standardzie 3.5 gwiazdki, który spodoba się wszystkim, którym nie zależy na wysokim standardzie samego kompleksu, a na doskonałym miejscu, umożliwiającym całodzienny wypoczynek na plaży, przechadzki po targowiskach czy zwiedzanie. Hotel położony jest blisko centrum Agadiru, kilka kroków od plaży. Także dla rodzin z dziećmi się coś znajdzie – są niewielkie baseny oraz animacje dla najmłodszych. Atutem jest bardzo dobra cena!
Wypoczynek w Anezi Tower w atrakcyjnej cenie znajdziesz tutaj:
https://www.traveligo.pl/hotel/Maroko/Anezi-Tower-ex-Golden-Tulip-240357.html#od-2017-09-08,7-dni,Sniadanie-i-obiadokolacje,osoby-2_0_0_0_0

Oczywiście hoteli w Maroko jest znacznie więcej i zdecydowanie każdy turysta znajdzie coś dla siebie, niezależnie od swoich preferencji, wymagań i budżetu. Wszystkie oferty wypoczynku w Maroko znajdują się tutaj: https://www.traveligo.pl/wakacje/maroko,od-05.09.2017,6-28-dni,samolotem,touropertor-rainbow,osoby-2_0___ zapraszamy do zapoznania się i do rezerwacji!

Polecamy


Wakacje 2019 z Traveligo

Dodaj komentarz