Z nami zaplanujesz udane wakacje!Spełniamy wakacyjne marzenia od 2004 roku!

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00

Hotel Neptunia, Monastir
1/10
Hotel Neptunia, Monastir
2/10
Hotel Neptunia, Monastir
3/10
Hotel Neptunia, Monastir
4/10
Hotel Neptunia, Monastir
5/10
Hotel Neptunia, Monastir
6/10
Hotel Neptunia, Monastir
7/10
Hotel Neptunia, Monastir
8/10
Hotel Neptunia, Monastir
9/10
Hotel Neptunia, Monastir
10/10
mapakliknij aby aktywować mapę
Ocena
hotelu:
3.9 / 5
Najbliższy termin 31.05 - 07.06
już od 2403 zł / os
Sprawdź
Najtańszy termin 31.05 - 07.06
już od 2403 zł / os
Sprawdź

Hotel Neptunia

Tunezja: Monastir
Ocena hotelu Neptunia:
3.9 / 5
Średnia z 1 opinii
Szczegóły oceny hotelu Neptunia:
  • Lokalizacja 5.0
  • Hotel 4.0
  • Pokoje 3.0
  • Wyżywienie 4.0
  • Atrakcje
    i sport
    3.0
  • Jakość
    do ceny
    4.0

Udogodnienia hotelu Neptunia

  • Windsurfing
  • Fitness/Siłownia
  • Golf
  • Tenis
  • Zjeżdżalnie wodne
  • Basen kryty
  • Basen odkryty
  • Animacje dla dorosłych
  • Klimatyzacja
  • Dostęp do Internetu
  • Przy plaży
  • Dla rodzin z dziećmi
Najbliższy termin
  • Termin:
  • 31 maja 2026
Najtańszy termin
  • Termin:
  • 31 maja 2026
ok SPRAWDZONY PRZEZ TRAVELIGO

NASZYM ZDANIEM:

Sympatyczny, rodzinny resort położony w atrakcyjnej części Skanes, z której łatwo dostać się również do centrum Monastiru. Piaszczysta plaża tuż przy hotelu z bogatą ofertą sportów wodnych to gratka dla miłośników aktywnego wypoczynku. Bogata oferta All Inclusive to kolejna mocna strona tego hotelu.

Hotel Neptunia w ofercie Biura podróży:

Itaka stara

ok SPRAWDZONY PRZEZ TRAVELIGO

NASZYM ZDANIEM:

Sympatyczny, rodzinny resort położony w atrakcyjnej części Skanes, z której łatwo dostać się również do centrum Monastiru. Piaszczysta plaża tuż przy hotelu z bogatą ofertą sportów wodnych to gratka dla miłośników aktywnego wypoczynku. Bogata oferta All Inclusive to kolejna mocna strona tego hotelu.

Szukasz wakacji do Tunezji?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Region

Tunezja / Monastir

Opis oferty:

Komfortowy resort dla całej rodziny, położony w dzielnicy hotelowej Skanes tuż przy plaży, jednocześnie z łatwym dojazdem do centrum Monastiru. Na piaszczystej plaży można skorzystać z bogatej gamy sportów wodnych i bezpłatnego serwisu plażowego. Zadbane pokoje, ładny basen, formuła all inclusive oraz pomocna obsługa zapewnią pełen relaks i doskonałą wakacyjną atmosferę. Świetny zespół animatorów zadba o dobre samopoczucie dorosłych, a zabawy w miniklubie spodobają się najmłodszym. Hotel dostępny jedynie w ofercie ITAKI.

POŁOŻENIE:

w dzielnicy hotelowej Skanes, ok. 7 km od centrum MONASTIRU, przy drodze lokalnej, najbliższe sklepy ok. 1 km od hotelu; ok. 3 km od portu lotniczego w Monastirze, ok. 55 km od portu lotniczego w Enfidha; przystanek autobusowy ok. 200 m od hotelu (ok. 1 TND/Monastir).

PLAŻA:

hotelowa, piaszczysta, łagodne zejście do morza, bezpośrednio przy hotelu, bezpłatne parasole i leżaki, ręczniki za kaucją (ok. 10 TND).

HOTEL:

trzygwiazdkowy, zbudowany w 1973 r., odnowiony w 2014 r., 108 pokoi, 1 budynek, 2 piętra, 2 windy, eleganckie lobby, całodobowa recepcja, restauracja główna - dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa, dostępne foteliki i menu dla dzieci, dania wegetariańskie, dostępne foteliki dla dzieci, bar w lobby, bar na plaży; kantor, sklepy z biżuterią, pamiątkami i kosmetykami; taras z widokiem na basen i morze, bezpłatny internet bezprzewodowy w lobby; za opłatą: sejf w recepcji; na terenie hotelu występują schody - niepolecany osobom z ograniczeniami ruchowymi; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

standardowy:

2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek dla dzieci - łóżko piętrowe), ok. 20 m², indywidualnie sterowana klimatyzacja (w terminie: 15.06-15.09), łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna, telefon, lodówka, sejf (płatny: ok. 3,5 TND/dzień); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat na zamówienie przed przyjazdem; balkon (stolik i krzesełka); widok na morze za dopłatą;

rodzinny:

2-os. (możliwość 2 dostawek - dla dorosłych pojedyncze łóżka, dla dzieci łóżko piętrowe), ok. 35 m², indywidualnie sterowana klimatyzacja (w terminie: 15.06-15.09), wyposażenie jak w pokoju standardowym; widok na morze; pokój rodzinny za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA:

basen, prostokątny kształt, słodka woda, ok. 400 m², gł. 1,2-2 m, brodzik dla dzieci, słodka woda, ok. 45 m², gł. 0,5 m, 3 zjeżdżalnie, przy basenie bezpłatne parasole i leżaki; kort tenisowy (w ciągu dnia), fitness, rowerki wodne, windsurfing; pokój i plac zabaw dla dzieci, miniklub (4-12 lat), amfiteatr, dyskoteka, animacje dla dorosłych i dzieci, zabawy sportowe, nauka tańca, nauka języka; za opłatą: centrum wellness: hammam (ok. 20 TND), masaż (ok. 40 TND).

ALL INCLUSIVE:

śniadanie (6.30-10.00), obiad (12.30-14.00), kolacja (18.30 21.00) w formie bufetu w restauracji głównej, późne śniadanie w barze w lobby (10.30-11.30); przekąski w barze w lobby (15.00-17.00, 22.00-23.30); napoje bezalkoholowe i lokalne napoje alkoholowe w barze w lobby (9.00-24.00); wymagane noszenie opasek all inclusive.

KONTAKT:

www.thebeachfrontclub.com,

GRATIS:

świadczenia hotelowe: 1. dziecko do 12 latserwis plażowyWi-Fi


Opis hotelu Neptunia według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl


Hotel Neptunia w Skanes to doskonałe miejsce na wakacje w Tunezji, oferujące szeroki wachlarz udogodnień i usług, które zadowolą nawet najbardziej wymagających gości. Położony w malowniczej okolicy, hotel zapewnia łatwy dostęp do piaszczystych plaż, gdzie można cieszyć się słońcem i ciepłym morzem. Dzięki opcji all inclusive w Tunezji, goście mogą korzystać z różnorodnych posiłków i napojów bez dodatkowych opłat, co czyni pobyt jeszcze bardziej komfortowym.

W hotelu Neptunia znajdziemy przestronne pokoje, które są wyposażone w nowoczesne udogodnienia, takie jak klimatyzacja, telewizory z płaskim ekranem oraz bezpłatne Wi-Fi. Każdy pokój posiada balkon lub taras, z którego można podziwiać piękne widoki na ogród lub morze. Dla rodzin z dziećmi dostępne są pokoje rodzinne, które zapewniają dodatkową przestrzeń i wygodę.

Goście mogą korzystać z licznych atrakcji rekreacyjnych, takich jak baseny zewnętrzne, korty tenisowe oraz centrum fitness. Dla miłośników sportów wodnych dostępne są zajęcia z windsurfingu, nurkowania i żeglarstwa. Hotel oferuje również programy animacyjne dla dzieci i dorosłych, które zapewniają rozrywkę przez cały dzień. Wieczorami organizowane są pokazy i występy na żywo, które umilają czas spędzony w hotelu.

Restauracje w hotelu Neptunia serwują dania kuchni międzynarodowej oraz lokalne specjały, które zadowolą podniebienia wszystkich gości. Śniadania, obiady i kolacje podawane są w formie bufetu, co pozwala na swobodny wybór ulubionych potraw. Dla osób dbających o zdrową dietę dostępne są opcje wegetariańskie i bezglutenowe, a także konsultacje z dietetykiem.

Dla osób pragnących relaksu i odprężenia, hotel oferuje centrum spa, gdzie można skorzystać z różnorodnych zabiegów pielęgnacyjnych i masaży. Sauna, łaźnia turecka oraz jacuzzi to idealne miejsca na regenerację po dniu pełnym wrażeń. Profesjonalny personel dba o to, aby każdy gość czuł się wyjątkowo i mógł w pełni zrelaksować się podczas pobytu.

Hotel Neptunia to także doskonała baza wypadowa do zwiedzania okolicznych atrakcji turystycznych. W pobliżu znajdują się historyczne miasta Monastir i Sousse, które oferują liczne zabytki, muzea i tradycyjne bazary. Organizowane są wycieczki fakultatywne, które pozwalają na odkrycie uroków Tunezji i jej bogatej kultury.

Dzięki dogodnej lokalizacji, luksusowym udogodnieniom i szerokiej gamie atrakcji, hotel Neptunia jest idealnym miejscem na luksusowe wakacje w Tunezji. Zarówno pary, rodziny, jak i osoby podróżujące samotnie znajdą tu coś dla siebie, co sprawi, że ich pobyt będzie niezapomniany.

Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Itaka. Nowa Itaka sp. z o.o. jest jednym z naszych kluczowych partnerów i głównym kontrahentem, z którym od lat spełniamy turystyczne marzenia naszych wspólnych klientów. Wysoki standard obsługi, wykwalifikowani rezydenci i przewodnicy oraz szeroki wybór atrakcyjnych ofert na wakacje dopracowanych w każdym szczególe zapewniają wieloletni sukces jakim może poszczycić się to biuro.

Biuro Itaka powstało w 1989 roku w Opolu. Pierwszym sloganem organizatora było "I...Taki świat jest piękny". Biuro posiada 100% kapitału polskiego.

W swojej ofercie Itaka posiada wiele sprawdzonych hoteli położonych w dogodnej lokalizacji, z wysokiej klasy obsługą i kompleksowo wyposażonymi pokojami. Biuro posiada szeroki wachlarz destynacji turystycznych i może spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ponad to, do swojej oferty sukcesywnie wprowadza oryginalne kierunki takie jak Bośnia i Hercegowina, Albania, Madera czy kierunki egzotyczne - Wyspy Zielonego Przylądka, Zanzibar i wiele, wiele innych.

Itaka posiada bogatą ofertę wycieczek objazdowych, zarówno autokarowych jak i samolotowych. Ich programy są bardzo zróżnicowane i dostosowane do wymagań różnych klientów, dlatego każdy może znaleźć wyjazd zgodny z jego preferencjami. Biuro podrózy Itaka posiada także jeden z największych wyborów ofert w promocji last minute, co pozwala klientom z każdym budżetem na spełnienie swoich wakacyjnych marzeń.

Aktualnie Itaka posiuada 170 salonów firmowych, 700 salonów agencyjnych. 
Oferta biura to 3500 hoteli wypoczynkowych, ponad 1 000 wycieczek objazdowych, 150 kierunków na 7 kontynentach.

Biuro Podróży Itaka w ciągu swojej dotychczasowej działalności otrzymała wiele prestiżowych nagród i wyróżnień, takich jak tytuł Superbrands i Created in Poland Superbrands 2014/15 przyznawany najsilniejszym markom na polskim rynku, Touroperator Roku 2014, Konsumencki Lider Jakości 2022, czy Wielka Perła Polskiej Gospodarki 2012, Top Marka 2019, nagroda konsumenta 2018, superbrands.


Itaka
Rainbow
Coral Travel
Exim Tours
Sun & Fun
Best Reisen
Mapa Hotelu Neptunia

Opinie o Hotelu Neptunia

3.9
polecam

Ogólnie pozytywne wrażenia jak na hotel ledwo z trzema gwiazdkami. Jest czysto i miło, plaża jest codziennie sprzątana, po meblach widać już zniszczenie niestety i upływ czasu. Jedzenie urozmaicone i smaczne, choć często owoce były nieświeże. Animacje baardzo słabe, szczególnie te wieczorne, dzienną gimnastykę jeszcze można znieść. Ogólnie polecam raczej niewymagającym nastawionym na leżenie na plaży.

POLECAM:
Podsumowanie: polecam
3.9

Masz pytania o Hotel Neptunia? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00