Z nami zaplanujesz udane wakacje!Spełniamy wakacyjne marzenia od 2004 roku!

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00

Hotel Dom
1/1
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Hotel Dom "LES CARBONERES"

Hiszpania: Costa Brava
Ocena hotelu Dom "LES CARBONERES":
0.0 / 5
Szczegóły oceny hotelu Dom "LES CARBONERES":
  • Lokalizacja 0
  • Hotel 0
  • Pokoje 0
  • Wyżywienie 0
  • Atrakcje
    i sport
    0
  • Jakość
    do ceny
    0

Hotel Dom "LES CARBONERES" w ofercie Biura podróży:

Interhome Polska

Szukasz wakacji do Hiszpanii?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Opis

4-pokojowy dom szeregowy 115 m2 na 3 poziomach. Praktyczne umeblowanie: salon/jadalnia 28 m2 z TV (satelitarna), TV cyfrowa i TV z kanałami międzynarodowymi (TV z płaskim ekranem), klimatyzacją i roletami elektrycznymi. Wyjście na taras. Kuchnia (3 palniki, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, zamrażarka, ekspres do kawy). Oddzielne WC. Niski parter: 1 pokój z 1 łóżkiem dwuosobowym (1 x 135 cm), roletami elektrycznymi. Wyjście na taras. 1 pokój z 1 łóżkiem wysuwanym (2 os. 2 x 90 cm), roletami elektrycznymi. Wyjście na taras. Łazienka/bidet/WC. Na piętrze: 1 pokój z 1 łóżkiem dwuosobowym (1 x 135 cm), roletami elektrycznymi. Wyjście na taras. Taras 18 m2, 2 tarasy 20 m2. Meble ogrodowe, leżaki (2). Bardzo ładny widok na morze, na góry, na miejscowość i na port. Do dyspozycji: pralka. Miejsce w garażu. Odpowiedni dla rodzin. 1 zwierzak/pies. HUTG019278

Hotel

Les Carboneres: Urokliwy, komfortowy dom szeregowy "LES CARBONERES", 3 piętrowy. W miejscowości 200 m od centrum Llançà Port, spokojne, słoneczne położenie na wzniesieniu w dzielnicy willowej, w strefie o małym natężeniu ruchu drogowego, 200 m od morza, 200 m od plaży, przy ślepej ulicy. W domu: centralne ogrzewanie, klimatyzacja, pralka. Wąski dojazd. Garaż indywidualny. Waga: wysokość 430 cm szerokość 380 cm. Centrum handlowe, restauracja, piekarnia 200 m, stacja kolejowa "Llança" 1.2 km, plaża piaszczysta "Grifeu" 800 m plaża żwirowa 250 m, centrum nurkowania 300 m, zatoczka kąpielowa 200 m. Przystań 300 m, pole golfowe (18 dołków) 18 km, szkoła surfingowa, szkoła żeglarska 300 m, jazda konna 2 km. Atrakcje w pobliżu domu: Casino de Peralada 18 km, Museo Dali Figueres 20 km, Cadaques 16 km, Aquapark Roses 20 km. Region szlaków wędrownych: Parc natural del Cap de Creus, Parc natural de l'albera. Grupy młodzieży tylko na zapytanie.

Udogodnienia

Wanna
Zwierzęta domowe
Widok na morze
Parking
Parking kryty
Telewizor
Pralka
Lodówka
Kuchenka mikrofalowa
Piekarnik
Taras zadaszony / taras odkryty / taras na dachu / weranda

Aktywności w okolicy

Wędrówki
Rowery górskie
Jazda na rowerze
Żeglarstwo
Surfing
Golf
Jazda konna

GPS

42.3698372775921, 3.1642659030547975


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Interhome, które od 1965 roku realizuje marzenia klientów o idealnych wakacjach. W ofercie znajdują się tysiące komfortowych, sprawdzonych mieszkań, domów i apartamenów w najpiękniejszych regionach Europy i świata, przeznaczone na idealne rodzinne wakacje.

Największą zaletą ofert Biura Podróży Interhome jest niczym nieograniczona swoboda w organizowaniu wyjazdu – nie obowiązują żadne odgórnie narzucone terminy, a posiłki można przygotować na własną rekę w wygodnych, funkcjonalnie urządzonych i dobrze wyposażonych kuchniach, które są standardem w wynajmowanych apartamentach. Dzięki temu możliwy jest nawet wynajem dla całych rodzin i grup znajomych.

Biuro Podróży Interhome to połączenie swobody organizacji wypoczynku z czuwaniem nad komfortem i bezpieczeństwem wypoczywających klientów. Wykwalifikowany zespół i sprawdzeni, wieloletni kontrahenci, zapewniają kompleksową obsługę na miejscu i pomoc zarówno przed wyjazdem jak i w trakcie jego trwania.