Szukasz wycieczki? Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń
lub napisz
Z nami zaplanujesz udane wakacje!Spełniamy wakacyjne marzenia od 2004 roku!
Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00
Najnowsze informacje o najlepszych promocjach oraz ofertach last minute prosto na Twoją skrzynkę.
Wyrażam zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowych od Traveligo.pl celem promocji produktów i usług znajdujących się na stronie www.traveligo.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb świadczonej usługi. Administratorem bazy danych jest Grupa Traveligo sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, 04-031, ul. Wzorcowa 25, e-mail: [email protected] Podane przez Państwa dane będą wykorzystywane wyłącznie w celu przesyłania newslettera, zawierającego m in. informacje o promocjach i usługach znajdujących się na stronie www.traveligo.pl i nie będą przekazywane instytucjom ani osobom trzecim. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do danych osobowych ich sprostowania oraz usunięcia lub ograniczenia jak również prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych. W celu skorzystania z tych praw należy wprowadzić swój adres e-mail w formularzu na stronie https://www.traveligo.pl/check_personal_data Dostaną Państwa informacje zwrotną czy Państwa e-mail znajduje się w naszej bazie danych oraz link do Państwa profilu, gdzie będą mogli wykonać swoje uprawnienia w zakresie Państwa danych osobowych. Dane będą przetwarzane aż do czasu wycofania Państwa zgody. Przysługuje Państwu prawo do wycofania zgody - może to nastąpić w dowolnym momencie. ... więcej
zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.
***
Samedan
Szwajcaria
Przytulny 3-gwiazdkowy Hotel Bever Lodge położony jest w miejscowości Bever, ok. 2 km od Semadan. Dworzec kolejowy oddalony jest o ok. 100 m. Autobus dla narciarzy zatrzymuje się ok. 50 m od obiektu i zawiezie Państwa do oddalonego o ok. 5 km terenu narciarskiego Corviglia oraz do terenów narciarskich Corvatsch, Diavolezza, Lagalb i Oberengadin. Najbliższa trasa do narciarstwa biegowego oddalona jest o ok. 100 m.
Do wyposażenia obiektu należy recepcja, winda, Wi-Fi, lounge z TV, jadalnia, restauracja, bar, sklepik z przekąskami i pamiątkami, przechowalnia nart oraz płatny garaż (ograniczona dostępność).Do dyspozycji gości jest również strefa wellness o powierzchni ok. 75 m? z sauną, łaźnią parową i pokojem relaksacyjnym z wiszącymi leżakami. Dostępna jest również sala fitness.
Zawarte w cenie wyżywienie obejmuje bufet śniadaniowy.
Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie z saunykorzystanie z łaźni parowejKorzystanie z sali fitnessSejf (w pokoju)Przechowalnia bagażu
Płaszcz kąpielowy i klapkiGaraż (ograniczona dostępność): 15,- CHF /noc
Opłata klimatyczna: ok. 3,50 CHF za osob./nocKeycard: 10,- CHF
Można przywieźć zwierzęta domowe (20,- CHF /dzień, bez karmy)
W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.
Wstęp do strefy wellness dozwolony jest od 12. roku życia.Korzystanie z wyciągów na terenie ENGADIN St. Moritz Mountain Pool jest bezpłatne dla dzieci poniżej 6. roku życia, z wyjątkiem terenów Aela, Cristins, Celerina Provul?r, San Spiert, Survih, Müsella i Bügls. W tym wypadku dla dzieci poniżej 6. roku życia może być konieczny zakup karnetu narciarskiego. Więcej informacji można uzyskać w kasie wyciągu.
pokój z łóżkiem podwójnym, TV i sejfemłazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosówWi-Fi
pokój z łóżkiem pojedynczym, TV i sejfemłazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosówWi-Fi
Kolej: St. Moritz (ok. 6 km)Przelot: Innsbruck (ok. 180 km), Mediolan (ok. 195 km), Zurych (ok. 220 km), Friedrichshafen (ok. 210 km)
Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego.W takim przypadku mogą Państwo na 10 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 10 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji.Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 3 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14:00).Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów są dodatkowo zabezpieczone na wypadek niewypłacalności.Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.
Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres [email protected].
Maks. wysokość: 3022 mMin. wysokość: 1720 mWys. miejscowość: 1720 mWyciągi łącznie: 28Orczyki: 11Krzesełka: 12Gondole: 5Trasy łącznie: 155 kmTrasy zielone/niebieskie: 42 kmTrasy czerwone: 79 kmTrasy czarne: 34 km
Maks. wysokość: 3303 mMin. wysokość: 1670 mWyciągi łącznie: 62Orczyki: 30Krzesełka: 22Gondole: 10Trasy łącznie: 325 kmTrasy zielone/niebieskie: 68 kmTrasy czerwone: 192 kmTrasy czarne: 65 kmTrasy do skialpinizmu: 22 km
Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl
Masz pytania o Hotel Bever Lodge? Zadzwoń lub napisz!
Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00