Z nami zaplanujesz udane wakacje!Spełniamy wakacyjne marzenia od 2004 roku!

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00

Hotel Abamar (Santa Margherita di Pula), Sardynia
1/1
Ocena
hotelu:
0.0 / 5
Najbliższy termin 09.06 - 13.06
już od 2994 zł / os
Sprawdź
Najtańszy termin 09.06 - 13.06
już od 2994 zł / os
Sprawdź

Hotel Abamar (Santa Margherita di Pula)

Włochy: Sardynia
Ocena hotelu Abamar (Santa Margherita di Pula):
0.0 / 5
Szczegóły oceny hotelu Abamar (Santa Margherita di Pula):
  • Lokalizacja 0
  • Hotel 0
  • Pokoje 0
  • Wyżywienie 0
  • Atrakcje
    i sport
    0
  • Jakość
    do ceny
    0

Udogodnienia hotelu Abamar (Santa Margherita di Pula)

  • Windsurfing
  • Golf
  • Nurkowanie
  • Tenis
  • Basen odkryty
  • Animacje dla dorosłych
  • Klimatyzacja
  • Dostęp do Internetu
  • Przy plaży
  • Dla rodzin z dziećmi
  • Bez paszportu
Najbliższy termin
  • Termin:
  • 09 czerwca 2026
Najtańszy termin
  • Termin:
  • 09 czerwca 2026

Hotel Abamar (Santa Margherita di Pula) w ofercie Biura podróży:

Itaka stara

Szukasz wakacji do Włoch?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

****

Region

Włochy / Sardynia

Opis oferty:

Kameralny, bezpośrednio przy przepięknej plaży na południu Sardynii - Santa Margherita di Pula, jest idealnym wyborem na totalny relaks na plaży, w wyjątkowo pięknym miejscu. Prosty budynek hotelowy jest otoczony wypielęgnowanym ogrodem i pachnącym piniowym laskiem. Do dyspozycji Gości są zadbane pokoje, basen z częścią dla dzieci, dwa bary i restauracja z tarasem.

POŁOŻENIE:

przy plaży, w małej miejscowości turystycznej SANTA MARGHERITA DI PULA, ok. 12 km od miasteczka Pula ze sklepami, restauracjami i barami; ok. 49 km od portu lotniczego w Cagliari.

PLAŻA:

Santa Margherita di Pula, publiczna, wydzielony odcinek hotelowy, długa, piaszczysta, łagodne zejście do morza, bezpośrednio przy hotelu, parasole i leżaki płatne (5 EUR/os./dzień; za leżaki w 1. rzędzie: 10 EUR/os./dzień); okolice słyną z pięknych plaż np. w rejonie Chia.

HOTEL:

czterogwiazdkowy, zadbany, regularnie odnawiany, 79 pokoi o różnej typologii, 1 budynek, do 5 pięter, 2 windy, lobby, całodobowa recepcja, restauracja główna z tarasem - dania w formie bufetu lub serwowane, kuchnia śródziemnomorska i międzynarodowa, dostępne foteliki i menu dla dzieci, podczas kolacji obowiązuje strój formalny (panowie - długie spodnie), 2 bary, w tym snack bar w okolicy plaży; sala telewizyjna, niestrzeżony parking; ogród z roślinnością śródziemnomorską, bezpłatny internet bezprzewodowy w miejscach ogólnodostępnych; za opłatą: wypożyczalnia samochodów, akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

standardowy:

2-os. (możliwość 1 dostawki) ok. 16-22 m², na 1. i 2. piętrze, skromny, indywidualnie sterowana klimatyzacja, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), telewizor, minibar (płatny wg konsumpcji); łóżeczko dla dziecka do 2 lat (płatne); większość pokoi z balkonem;

superior:

2-os. (możliwość 1 dostawki), na 3.-5. piętrze, odnowiony, wyposażenie jak w pokoju standardowym; pokój superior za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA:

basen, woda morska, zintegrowana część dla dzieci, przy basenie bezpłatne parasole i leżaki; za opłatą: kort tenisowy (wymagana wcześniejsza rezerwacja): sezonowo sporty wodne na plaży (oferta zewnętrzna).

KONTAKT:

00039/070921555, www.abamarhotel.net

GRATIS:

świadczenia hotelowe: 1. dziecko do 6 latWi-Fi


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Itaka. Nowa Itaka sp. z o.o. jest jednym z naszych kluczowych partnerów i głównym kontrahentem, z którym od lat spełniamy turystyczne marzenia naszych wspólnych klientów. Wysoki standard obsługi, wykwalifikowani rezydenci i przewodnicy oraz szeroki wybór atrakcyjnych ofert na wakacje dopracowanych w każdym szczególe zapewniają wieloletni sukces jakim może poszczycić się to biuro.

Biuro Itaka powstało w 1989 roku w Opolu. Pierwszym sloganem organizatora było "I...Taki świat jest piękny". Biuro posiada 100% kapitału polskiego.

W swojej ofercie Itaka posiada wiele sprawdzonych hoteli położonych w dogodnej lokalizacji, z wysokiej klasy obsługą i kompleksowo wyposażonymi pokojami. Biuro posiada szeroki wachlarz destynacji turystycznych i może spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ponad to, do swojej oferty sukcesywnie wprowadza oryginalne kierunki takie jak Bośnia i Hercegowina, Albania, Madera czy kierunki egzotyczne - Wyspy Zielonego Przylądka, Zanzibar i wiele, wiele innych.

Itaka posiada bogatą ofertę wycieczek objazdowych, zarówno autokarowych jak i samolotowych. Ich programy są bardzo zróżnicowane i dostosowane do wymagań różnych klientów, dlatego każdy może znaleźć wyjazd zgodny z jego preferencjami. Biuro podrózy Itaka posiada także jeden z największych wyborów ofert w promocji last minute, co pozwala klientom z każdym budżetem na spełnienie swoich wakacyjnych marzeń.

Aktualnie Itaka posiuada 170 salonów firmowych, 700 salonów agencyjnych. 
Oferta biura to 3500 hoteli wypoczynkowych, ponad 1 000 wycieczek objazdowych, 150 kierunków na 7 kontynentach.

Biuro Podróży Itaka w ciągu swojej dotychczasowej działalności otrzymała wiele prestiżowych nagród i wyróżnień, takich jak tytuł Superbrands i Created in Poland Superbrands 2014/15 przyznawany najsilniejszym markom na polskim rynku, Touroperator Roku 2014, Konsumencki Lider Jakości 2022, czy Wielka Perła Polskiej Gospodarki 2012, Top Marka 2019, nagroda konsumenta 2018, superbrands.


BestReisen