Szukasz wycieczki? Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń
lub napisz
Z nami zaplanujesz udane wakacje!Spełniamy wakacyjne marzenia od 2004 roku!
Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00
Najnowsze informacje o najlepszych promocjach oraz ofertach last minute prosto na Twoją skrzynkę.
Wyrażam zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowych od Traveligo.pl celem promocji produktów i usług znajdujących się na stronie www.traveligo.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb świadczonej usługi. Administratorem bazy danych jest Grupa Traveligo sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, 04-031, ul. Wzorcowa 25, e-mail: [email protected] Podane przez Państwa dane będą wykorzystywane wyłącznie w celu przesyłania newslettera, zawierającego m in. informacje o promocjach i usługach znajdujących się na stronie www.traveligo.pl i nie będą przekazywane instytucjom ani osobom trzecim. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do danych osobowych ich sprostowania oraz usunięcia lub ograniczenia jak również prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych. W celu skorzystania z tych praw należy wprowadzić swój adres e-mail w formularzu na stronie https://www.traveligo.pl/check_personal_data Dostaną Państwa informacje zwrotną czy Państwa e-mail znajduje się w naszej bazie danych oraz link do Państwa profilu, gdzie będą mogli wykonać swoje uprawnienia w zakresie Państwa danych osobowych. Dane będą przetwarzane aż do czasu wycofania Państwa zgody. Przysługuje Państwu prawo do wycofania zgody - może to nastąpić w dowolnym momencie. ... więcej
zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.
POLSKA
Resort Mariner to nowo powstały spokojny zakątek na skraju lądu i morza, otoczony lasem i ciszą. Położony blisko szerokich piaszczystych plaż Krynicy Morskiej jest idealnym miejscem na rodzinny odpoczynek czy urlop we dwoje. Obiekt znajduje się bardzo blisko plaży, zaledwie 80 metrów od brzegu morza.Udogodnienia: Sauna, Grota solna, Bar / restauracja, Sala zabaw dla dzieci, Klimatyzacja, Pobyt z pupilem, Winda, Dla niepełnosprawnych, Parking, Płatność kartą, Przy plaży
Resort Mariner jest położony tuż nad morzem w Krynicy Morskiej, 80 m od plaży.
Do Nowego Dworu Gdańskiego da się dojechać drogami krajowymi, stamtąd ku wybrzeżu prowadzi droga wojewódzka 502, którą można dojechać do DW 501, wiodącej przez Mierzeję Wiślaną na osi wschód-zachód. Droga 501 przez Kąty Rybackie prowadzi do samej Krynicy Morskiej, wiodąc między wybrzeżem Bałtyku i Zalewem Wiślanym. Bezpośredni skręt w lewo z DW 501 w ul. Marynarzy, doprowadzi do celu – Mariner mieści się 500 m dalej.Odległość od Gdańska – 70 km, Warszawy – 340 km, Poznania – 370 km.
Autobusem PKS do Krynicy można dojechać z Gdańska (kilkanaście połączeń dziennie) lub z Elbląga (kilka połączeń). Do Gdańska wygodnie dotrzemy koleją. Gdańskie dworce PKP i PKS sąsiadują ze sobą.
Nowoczesny i przestronny wygodny pokój z możliwością dostawki dla dziecka do 12 lat. Pokój ma klimatyzację, TV, wifi, ręczniki oraz łazienkę z prysznicem, suszarką do włosów i zestawem kosmetyków. Pokój na parterze.
HB, Oferta bezzwrotna (P2S-B, 43352)
- Codzienne śniadania (serwowane lub w formie bufetu, w zależności od ilości osób)- Codzienna obiadokolacja serwowana (zupa i drugie danie)- Dostęp do strefy saun z grotą solną (w godzinach otwarcia)- Internet Wi-Fi- Podatek VAT
- Opłata klimatyczna- Pozostałe usługi hotelu
Nowoczesny, przestronny i wygodny czteroosobowy pokój z antresolą. Pokój ma klimatyzację, TV, wifi, ręczniki oraz łazienkę z prysznicem, suszarką do włosów i zestawem kosmetyków.
HB, Oferta bezzwrotna (P4ZA-B, 43352)
Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl
Masz pytania o Hotel Resort Mariner? Zadzwoń lub napisz!
Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00