Szukasz wycieczki? Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń
lub napisz
Z nami zaplanujesz udane wakacje!Spełniamy wakacyjne marzenia od 2004 roku!
Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00
Najnowsze informacje o najlepszych promocjach oraz ofertach last minute prosto na Twoją skrzynkę.
Wyrażam zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowych od Traveligo.pl celem promocji produktów i usług znajdujących się na stronie www.traveligo.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb świadczonej usługi. Administratorem bazy danych jest Grupa Traveligo sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, 04-031, ul. Wzorcowa 25, e-mail: [email protected] Podane przez Państwa dane będą wykorzystywane wyłącznie w celu przesyłania newslettera, zawierającego m in. informacje o promocjach i usługach znajdujących się na stronie www.traveligo.pl i nie będą przekazywane instytucjom ani osobom trzecim. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do danych osobowych ich sprostowania oraz usunięcia lub ograniczenia jak również prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych. W celu skorzystania z tych praw należy wprowadzić swój adres e-mail w formularzu na stronie https://www.traveligo.pl/check_personal_data Dostaną Państwa informacje zwrotną czy Państwa e-mail znajduje się w naszej bazie danych oraz link do Państwa profilu, gdzie będą mogli wykonać swoje uprawnienia w zakresie Państwa danych osobowych. Dane będą przetwarzane aż do czasu wycofania Państwa zgody. Przysługuje Państwu prawo do wycofania zgody - może to nastąpić w dowolnym momencie. ... więcej
zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.
3Francja/Wycieczka objazdowa
Cena wycieczki zawiera:4 noclegi w hotelu*** ze śniadaniami w centrum Paryżatransfery z lotniska do hotelu i z hotelu na lotniskotaksę klimatyczną w hotelu3-godzinną wycieczka z przewodnikiem - Ciekawe i znane miejsca w Paryżubilety metra podczas zwiedzania z przewodnikiem na 1 dzieńAtuty wycieczkiwycieczki organizujemy od 2 osób, w małych grupach do 10 osóbbez dodatkowych obowiązkowych doplat na miejscuwszystkie opcje dodatkowe są rezerwowane wcześniej i muszą być zakupione w biurze w Polsceidealny city break, tania wycieczka do Paryżaidealne dla osób, które były już w Paryżu lub chcą zwiedzać samodzielniehotel w centrum Paryża, dobre śniadaniawliczona 3 godzinna wycieczka z lokalnym przewodnikiempoznasz w krótkim czasie najważniejsze miejsca w Paryżuopcjonalnie - kabaret Moulin Rouge HotelPodczas wyjazdu zakwaterowani będą Państwo w 3* hotelu w centrum Paryża. Najczęściej jest to hotel Ambassadeur 3*. Położony niedaleko Montmartre oraz kabaretu Moulin Rouge. Pokoje są komfortowe i w pełni wyposażone. Dla gości hotelu dostęp do Wi Fi. Śniadania serwowane są w formie bufetu.UWAGA: Świadczenia OPCJONALNE/ fakultatywne/ dodatkowo płatne, można opłacić TYLKO w Polsce przed wylotem (nie będą dostępne po przylocie do Paryża)! Odpowiednio wcześniejszy wybór opcji dodatkowej, zwiększa szanse jej realizacji! Zastrzegamy bowiem, że w okresach wzmożonego ruchu turystycznego (np. święta, długie weekendy, okres wakacyjny, itp.) niektóre świadczenia OPCJONALNE/ fakultatywne/ dodatkowo płatne mogą być niedostępne. Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie.
Dzień 1. Przelot z Polski do Paryża.UWAGA! Kolejność zwiedzania uzależniona jest od rozkładów lotu z poszczególnych miast. W przypadku przylotu do Paryża w godzinach porannych/popołudniowych realizacja części świadczeń z programu rozpoczyna się już pierwszego dnia pobytu.Po przylocie do Paryża nastąpi transfer do hotelu i zakwaterowanie. Spotkanie z przewodnikiem i wyruszenie na zwiedzanie miasta świateł. Przewodnik zapozna nas z funkcjonowaniem komunikacji miejskiej. Następnie wyruszymy z przewodnikiem na wycieczkę - Ciekawe i znane miejsca w Paryżu (wycieczka oraz bilety metra wliczone w cenę). Zaczniemy spacer od Placu Concorde (Plac Zgody) zajmujący powierzchnię około ośmiu tysięcy kilometrów kwadratowych. Znajdują się tam dwie fontanny, inspirowane tymi z Placu Świętego Piotra w Wiecznym Mieście. Dowiemy się również więcej o historii obelisku znajdującego się na placu. Zobaczymy wszystko to, co czyni Paryż wyjątkowym: Grand Palais i Petit Palais (Wielki i Mały Pałac), Most Aleksandra III, ekskluzywne sklepy kreatorów mody i salony z samochodami z całego świata. Idąc Polami Elizejskimi, możemy zobaczyć po lewej stronie pomnik Charlesa de Gaulle'a. Nasz spacer zakończymy przy Łuku Triumfalnym. Po zwiedzaniu udamy się na kolację (dodatkowo płatna w pakiecie). Restauracja mieści się obok Łuku Triumfalnego. Zapraszamy na wycieczkę na wieżę Eiffel z przewodnikiem i rejs po Sekwanie (opcja fakultatywna 1. dodatkowo płatna w momencie rezerwacji). W cenie zawarty jest bilet wjazdu na III piętro wieży, bilet na rejs po Sekwanie z polskim komentarzem (audio guide), 3-godzinny spacer z przewodnikiem dookoła wieży Eiffel. Zatrzymamy się na Placu Trocadero, skąd jest świetny widok na ogrody, Sekwanę, Pola Marsowe i symbol Paryża, czyli wieżę Eiffla. Na uwagę zasługuje również Plac Warszawy. Jest to najbardziej zadeptywane miejsce w Paryżu. Czas wycieczki 3 godziny. Samodzielny wjazd na szczyt wieży Eiffel. Po wizycie na wieży udamy się na godzinny rejs statkiem po Sekwanie. Podczas rejsu przepłyniemy pod 15-stoma mostami opływając wyspy La Cite i św. Wieczorem czas wolny na nocne odkrywanie Paryża. Samodzielny powrót do hotelu.
Dzień 2. Dzień zaczniemy od śniadania w hotelu, następnie czas wolny lub odkrywanie średniowiecznego Paryża z przewodnikiem (opcja fakultatywna 2. dodatkowo płatna w momencie rezerwacji). Na trasie zwiedzania pojawią się mosty takie jak Pont Neuf, czyli nowy most, nazwa tutaj jest myląca, gdyż jest on najstarszym mostem w mieście, Pont du Carrousel. Będziemy znajdować się niedaleko Conciergerie, czyli słynnego paryskiego więzienia, które działało w czasie rewolucji. Z zewnątrz będziemy mieli możliwość obejrzenia Sainte Chapelle, gdzie wystawiona jest cierniowa korona Chrystusa. Podejdziemy jak najbliżej słynnej katedry Notre Dame, gdzie na słuchawkach audio przewodnika wysłuchamy historii o tym jak kiedyś wyglądały jej wnętrza oraz historia. Czas wycieczki 3 godziny. Zwiedzanie zakończone przy Luwrze. Samodzielne zwiedzanie muzeum Luwru z audio przewodnikiem po polsku, bilet z rezerwacją wliczony w cenę pakietu.Wieczorem zapraszamy na wycieczkę z przewodnikiem na Wzgórze Montmartre (opcja fakultatywna 3. dodatkowo płatna w momencie rezerwacji). Panuje tam artystyczna atmosfera, która pamięta czasy mistrzów - Toulouse Lautrec, Modigliani, Van Gogh i Picasso. Pospacerujemy tam, gdzie urzędowała paryska bohema. Plac Pigalle, Bazylika Sacre-Couer, przez plac du Tertre to miejsca, gdzie artyści nadal przebywają i tworzą piękne krajobrazy Paryża, malują portrety i karykatury. Czas wycieczki 3 godziny.Wycieczka zakończona w restauracji La Cremaillere - przewodnik wprowadza do restauracji. Kolacja w restauracji La Cremaillere 1900 https://cremaillere1900.com/fr. (opcja dodatkowo płatna).Posiłek można spożyć w cieniu kasztanowców, w należącym do restauracji ogródku, jednym z piękniejszych w Paryżu. Szef kuchni serwuje dania tradycyjnej kuchni francuskiej, jak i dania z owoców morza. Wybraliśmy dla Państwa Menu Renoir. Przystawki (do wyboru): sałatka hiszpańska (serca karczochów, papryka, szynka, chorizo) lub mus warzywny i papryka faszerowana tuńczykiem, lub zupa cebulowa, lub 6 ślimaków prosto z Burgundii. Danie główne (do wyboru): skrzydełka i pałki marynowane w sosie grillowym lub wołowina (Bourguignon) po staroświecku lub zapiekanka rybna w sosie z białym winem lub domowy makaron ze świeżą bazylią, Deser (do wyboru): Bavarois - ciasto z musem malinowym lub krem karmelowy (Crme Caramel) lub deska serów. Napoje: Kir, 1/4 czerwonego wina w dzbanku.Idealnym zakończeniem dnia pełnego wrażeń będzie spektakl w kultowym kabarecie Moulin Rouge (opcja fakultatywna 4. dodatkowo płatna w momencie rezerwacji). Będą pióra, cekiny, kankan, muzyka i musujący francuski szampan!Samodzielny powrót z wycieczki Montmartre lub z kabaretu.
Dzień 3.Po śniadaniu w hotelu czas wolny lub wykupienie opcji dodatkowych.
Dzień 4. Po śniadaniu czas wolny lub samodzielna wycieczka do Wersalu z audio przewodnikiem (opcja fakultatywna 5. dodatkowo płatna w momencie rezerwacji). Bilety na dojazd kolejką wliczone w cenę opcji fakultatywnej. Jest to obowiązkowy punkt programu dla miłośników sztuki i architektury. Będąc w Paryżu, koniecznie trzeba wybrać się na wycieczkę do Wersalu. Będziemy zwiedzać siedzibę Ludwika XIV, który znany jest ze słów "Państwo to ja" i jako król słońca (jego podobizna była na monetach francuskich przedstawiona na tle słońca). Przez pałac będzie prowadził nas audio przewodnik w języku polskim, dzięki któremu nie pominiemy bardzo ważnej sali - galerii zwierciadlanej z łukami lustrzanymi. Po zwiedzaniu samodzielny powrót kolejką i czas wolny, proponujemy wybrać się do Galerii Lafayette, która znajduje się niedaleko hotelu. Na szczycie galerii znajduje się taras z pięknym panoramicznym widokiem na miasto (wejście na taras nie wymaga dodatkowej opłaty).
Dzień 5.Po śniadaniu spotkanie z kierowcą transferu przed hotelem na 3 godziny przed wylotem. Transfer na lotnisko i powrót do kraju.
Brak udogodnień dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.
przelot Polska - Paryż - Polskabagaż podręczny:- na lotach Ryanair (FR) - w cenie 1 mały bagaż podręczny (max. wymiary: 40 x 20 x 25 cm)- na lotach Wizz Air (W6) - w cenie 1 mały bagaż podręczny do 10 kg (max. wymiary: 40 x 30 x 20 cm)- na lotach EasyJet (EJU) - w cenie 1 mały bagaż podręczny do 15 kg (max. wymiary 45 x 36 x 20 cm)opłaty lotniskowezakwaterowanie w hotelu 3* w centrum Paryża, w pokojach dwuosobowych z możliwością jednej dostawkiwyżywienie: śniadania w formie bufetutransfer lotnisko - hotel - lotniskozwiedzanie wg programu, poza opcjami dodatkowymi/fakultatywnymi (dodatkowe płatne w momencie rezerwacji)wycieczka z przewodnikiem: Ciekawe i znane miejsca w Paryżubilety na komunikację miejską podczas zwiedzania z przewodnikiemserwis wykwalifikowanego polskiego przedstawiciela (kontakt telefoniczny)podatek miejski wliczony w cenęubezpieczenie KL i NNW
cena dodatkowego bagażu podręcznego i rejestrowanego zgodnie z ofertązakwaterowanie w pokoju pojedynczymewentualne wycieczki i wstępy fakultatywne,zwyczajowe napiwki dla bagażowych, kierowców, przewodnikówmiejsca obok siebie w samolocie za dodatkową opłatą (o cenę i dostępność zapytaj sprzedawcę).OPCJE FAKULTATYWNE:opcja 1. spacer z przewodnikiem wokół wieży Eiffla, samodzielny wjazd na III piętro, rejs po Sekwanie - cena za osobę dorosłą 690 PLN, dzieci do 11 lat - 520 PLNopcja 2. Wycieczka z przewodnikiem Średniowieczny Paryż i bilety na samodzielną wizytę w Luwrze - cena za osobę dorosłą 460 PLN, dzieci do 11 lat - 260 PLNopcja 3. wycieczka z przewodnikiem na Wzgórze Montmartre - cena za osobę dorosłą 290 PLN, dzieci do 11 lat - 230 PLNopcja 4. spektakl w Moulin Rouge z butelką szampana - cena za osobę dorosłą 800 PLN, dzieci do 11 lat 490 PLNopcja 5. zwiedzanie Pałacu Wersalskiego + audio przewodnik + samodzielny dojazd kolejką - cena za osobę dorosłą 230 PLN, dzieci do 11 lat - 170 PLNChyba że pozostałe postanowienia umowy stanowią inaczej.Ceny dodatkowo płatnych wycieczek z przewodnikiem, dostępne w kolejnym kroku rezerwacji.
Obsługa w języku polskim.
Uwaga! Po potwierdzeniu rezerwacji przez Ecco Holiday, dokupienie miejsc w samolocie lub dodatkowego bagażu jest możliwe wyłącznie poprzez kontakt z infolinią Ecco Holiday - cena może być wyższa niż w momencie potwierdzania rezerwacji.
Masz pytania o Wycieczkę objazdową Sekrety Paryża? Zadzwoń lub napisz!
Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00