Z nami zaplanujesz udane wakacje!Spełniamy wakacyjne marzenia od 2004 roku!

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00

Hotel Dom
1/1
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Hotel Dom "Villa Marisel"

Włochy: Toskania
Ocena hotelu Dom "Villa Marisel":
0.0 / 5
Szczegóły oceny hotelu Dom "Villa Marisel":
  • Lokalizacja 0
  • Hotel 0
  • Pokoje 0
  • Wyżywienie 0
  • Atrakcje
    i sport
    0
  • Jakość
    do ceny
    0

Hotel Dom "Villa Marisel" w ofercie Biura podróży:

Interhome Polska

Szukasz wakacji do Włoch?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Opis

"Villa Marisel", 12-pokojowy dom 600 m2 na 2 poziomach, na parterze. Wygodne i antyczne umeblowanie: duży hol wejściowy. Salon/jadalnia. Salon z TV (satelitarna). 1 pokój 2-osobowy z prysznicem/bidetem/WC. 1 pokój 2-osobowy. 1 pokój z 2 łóżkami. Kuchnia (piekarnik, zmywarka do naczyń, 4 płyta indukcyjna, zamrażarka) z kominkiem. Wyjście na taras. Prysznic/bidet/WC. Na piętrze: hol wejściowy. Salon. Salon/jadalnia z TV (satelitarna). Pokój zabaw. 1 pokój 2-osobowy z prysznicem/bidetem/WC. 1 pokój 2-osobowy z prysznicem/bidetem/WC. 1 pokój 2-osobowy z prysznicem/bidetem/WC. 1 pokój 2-osobowy. Kuchnia (piekarnik, 4 płyta indukcyjna, zamrażarka). Łazienka/bidet/WC. Do dyspozycji: pralka, sejf, żelazko, krzesełko dla dziecka, łóżko dla dziecka do 3 lat, suszarka do włosów. Internet (bezprzewodowy LAN [WLAN], gratis).

Hotel

Zabytkowa willa "Marisel". 3 km od centrum Vicchio di Mugello, 8 km od centrum Borgo San Lorenzo, 35 km od centrum Firenze, 26 km od jeziora. Do wspólnego użytku: ogród (nieogrodzony) - kwiaty. Kort tenisowy (1 x sztuczna nawierzchnia). Do indywidualnego użytku: ogród 400 m2 (ogrodzony) - trawnik, basen (10 x 5 m, głębokość 150 cm, 06.05.-30.09.). Meble ogrodowe, grill. W domu: recepcja, bilard, ogrzewanie tylko w terminie od 01.11. do 15.04.. Miejsca parkingowe obok domu 100 m. Sklep wielobranżowy 3 km, sklep spożywczy 3 km, supermarket 3 km, jezioro kąpielowe "Lago di Bilancino" 26 km. Pole golfowe 19 km, jazda konna 6 km. Atrakcje w pobliżu domu: Barberino del Mugello 28 km, Outlet Barberino del Mugello 30 km, Scarperia 23 km.

Udogodnienia

Recepcja
Teren ogrodzony
Ogród
Grill
Łóżeczko dla dziecka
Zmywarka
Kominek
Parking
Basen odkryty
Basen prywatny
Telewizor
Pralka
Dostęp do internetu
Wi-Fi
Lodówka
Bilard
Piekarnik
Taras zadaszony / taras odkryty / taras na dachu / weranda

Aktywności w okolicy

Rowery górskie
Golf
Tenis

GPS

43.92606349052183, 11.48970413858342


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Interhome, które od 1965 roku realizuje marzenia klientów o idealnych wakacjach. W ofercie znajdują się tysiące komfortowych, sprawdzonych mieszkań, domów i apartamenów w najpiękniejszych regionach Europy i świata, przeznaczone na idealne rodzinne wakacje.

Największą zaletą ofert Biura Podróży Interhome jest niczym nieograniczona swoboda w organizowaniu wyjazdu – nie obowiązują żadne odgórnie narzucone terminy, a posiłki można przygotować na własną rekę w wygodnych, funkcjonalnie urządzonych i dobrze wyposażonych kuchniach, które są standardem w wynajmowanych apartamentach. Dzięki temu możliwy jest nawet wynajem dla całych rodzin i grup znajomych.

Biuro Podróży Interhome to połączenie swobody organizacji wypoczynku z czuwaniem nad komfortem i bezpieczeństwem wypoczywających klientów. Wykwalifikowany zespół i sprawdzeni, wieloletni kontrahenci, zapewniają kompleksową obsługę na miejscu i pomoc zarówno przed wyjazdem jak i w trakcie jego trwania.