Szukasz wycieczki? Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń
lub napisz
Z nami zaplanujesz udane wakacje!Spełniamy wakacyjne marzenia od 2004 roku!
Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00
Najnowsze informacje o najlepszych promocjach oraz ofertach last minute prosto na Twoją skrzynkę.
Wyrażam zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowych od Traveligo.pl celem promocji produktów i usług znajdujących się na stronie www.traveligo.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb świadczonej usługi. Administratorem bazy danych jest Grupa Traveligo sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, 04-031, ul. Wzorcowa 25, e-mail: [email protected] Podane przez Państwa dane będą wykorzystywane wyłącznie w celu przesyłania newslettera, zawierającego m in. informacje o promocjach i usługach znajdujących się na stronie www.traveligo.pl i nie będą przekazywane instytucjom ani osobom trzecim. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do danych osobowych ich sprostowania oraz usunięcia lub ograniczenia jak również prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych. W celu skorzystania z tych praw należy wprowadzić swój adres e-mail w formularzu na stronie https://www.traveligo.pl/check_personal_data Dostaną Państwa informacje zwrotną czy Państwa e-mail znajduje się w naszej bazie danych oraz link do Państwa profilu, gdzie będą mogli wykonać swoje uprawnienia w zakresie Państwa danych osobowych. Dane będą przetwarzane aż do czasu wycofania Państwa zgody. Przysługuje Państwu prawo do wycofania zgody - może to nastąpić w dowolnym momencie. ... więcej
zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.
***
Schönau am Königssee
Niemcy
Przytulny 3-gwiazdkowy Hotel Georgenhof położony jest w spokojnej okolicy od strony południowej, ok. 2 km od centrum Berchtesgaden i ok. 4 km od centrum Schönau am Königssee. Teren narciarski Obersalzberg oddalony jest o ok. 6 km. Trasa do narciarstwa biegowego oddalona jest o ok. 1 km, a tor saneczkowy o ok. 2 km.
Do wyposażenia oniektu należy recepcja, Wi-Fi, restauracja, pokój śniadaniowy i wypoczynkowyCena wycieczki obejmuje kartę gościa, która uprawnia do szeregu zniżek w regionie (wg info. na miejscu, informacje mogą ulec zmianie).Hotelarz jest członkiem „przyjaznych dla klimatu gospodarzy” w Schönau am Königssee i podkreśla, na przykład, zrównoważony rozwój, regionalność i efektywność energetyczną (100% zielonej energii elektrycznej) w swojej własnej firmie.
W cenę zakwaterowania wliczono wyżywienie HB. Rano serwowane jest śniadanie w formie bufetu, a wieczorem 3-daniowe menu do wyboru z karty. Alternatywne posiłki dla osób z nietolerancjami można zamówić z wyprzedzeniem (bezglutenowe, bez laktozy, wegańskie).
Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie z sauny (wg informacji na miejscu)Karta gościa (wg informacji na miejscu)Sejf (w pokoju)Łóżeczko dla dziecka (na zapytanie)Krzesełko dla dziecka (ograniczona dostępność)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)Wstęp na tor saneczkowy przy kolejce Hochschwarzeck Bergbahn (po okazaniu karnetu narciarskiego)korzystanie z toru saneczkowego przy kolejce górskiej Hochschwarzeck (za okazaniem karnetu narciarskiego)1 x dziennie opłata drogowa za korzystanie z Panoramastraße Rossfeld dla autobusów lub samochodów osobowych (po okazaniu karnetu narciarskiego)10% zniżki na wstęp do miejscowych term "Watzmanntherme" (po okazaniu karnetu)
Stacja łodowania samochodów elektrycznych (ograniczona dostępność)
Opłata klimatyczna: ok. 3,10 € za osob./nocKeycard: 3,- €
Nie można przywieźć zwierząt domowych.
W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji. Na miejscu mogą także zostać naliczone opłaty za pobyt (zob. Koszty na miejscu).
Od sezonu 24/25 jazda na nartach na Jenner nie będzie już możliwa. Korzystanie z kolejki Jennerbahn jest jednak objęte karnetem narciarskim dla pieszych, saneczkarzy i turystów zimowych.Z autobusu RVO do terenu narciarskiego Rossfeld można korzystać bezpłatnie za okazaniem obowiązkowej karty gościa. W przypadku okazania karnetu narciarskiego opłata za przejazd nie jest pobierana.W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.
Nie dla niepełnospr.
pokój z łóżkiem podwójnym, TV i radiemłazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosówbalkonWi-Fi
pokój z łóżkiem podwójnym, TV i radiemłazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosówbalkon lub tarasWi-Fi
pokój dzienno-sypialny z łóżkiem podwójnym i podwójną rozsuwaną kanapą, kącikiem wypoczynkowym, TV i radiemłazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosówtaras lub balkon
2 dorosłych i 2 dzieci do 16. roku życia włącznie
otwarty pokój dzienno-sypialny z łóżkiem pojedynczym, kącikiem wypoczynkowym, TV i radiemłazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosówbalkon lub tarasWi-Fi
Kolej: Berchtesgaden (ok. 3,5 km), Salzburg (ok. 30 km)Przelot: Salzburg (ok. 30 km), Innsbruck (ok. 165 km), Monachium (ok. 175 km)
Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.
Maks. wysokość: 1554 mMin. wysokość: 795 mWys. miejscowość: 630 mWyciągi łącznie: 24Orczyki: 19Krzesełka: 3Gondole: 2Trasy łącznie: 39,7 kmTrasy zielone/niebieskie: 24,2 kmTrasy czerwone: 11 kmTrasy czarne: 4,5 km
Maks. wysokość: 1554 mMin. wysokość: 795 mWyciągi łącznie: 24Orczyki: 19Krzesełka: 3Gondole: 2Trasy łącznie: 39,7 kmTrasy zielone/niebieskie: 24,2 kmTrasy czerwone: 11 kmTrasy czarne: 4,5 kmTrasy do skialpinizmu: 2,5 km
Masz pytania o Hotel Georgenhof? Zadzwoń lub napisz!
Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00