Szukasz wycieczki? Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń
lub napisz
Z nami zaplanujesz udane wakacje!Spełniamy wakacyjne marzenia od 2004 roku!
Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00
NASZYM ZDANIEM:
Czysty, nieduży hotel w pobliżu centrum o dobrym standardzie z miłą obsługą.
Najnowsze informacje o najlepszych promocjach oraz ofertach last minute prosto na Twoją skrzynkę.
Wyrażam zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowych od Traveligo.pl celem promocji produktów i usług znajdujących się na stronie www.traveligo.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb świadczonej usługi. Administratorem bazy danych jest Grupa Traveligo sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, 04-031, ul. Wzorcowa 25, e-mail: [email protected] Podane przez Państwa dane będą wykorzystywane wyłącznie w celu przesyłania newslettera, zawierającego m in. informacje o promocjach i usługach znajdujących się na stronie www.traveligo.pl i nie będą przekazywane instytucjom ani osobom trzecim. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do danych osobowych ich sprostowania oraz usunięcia lub ograniczenia jak również prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych. W celu skorzystania z tych praw należy wprowadzić swój adres e-mail w formularzu na stronie https://www.traveligo.pl/check_personal_data Dostaną Państwa informacje zwrotną czy Państwa e-mail znajduje się w naszej bazie danych oraz link do Państwa profilu, gdzie będą mogli wykonać swoje uprawnienia w zakresie Państwa danych osobowych. Dane będą przetwarzane aż do czasu wycofania Państwa zgody. Przysługuje Państwu prawo do wycofania zgody - może to nastąpić w dowolnym momencie. ... więcej
zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.
BODRUM. nazywane tureckim "Santorini" lub "Saint Tropez", jest urokliwą miejscowością tonącą w kolorowych kwiatach i błękicie Morza Egejskiego. Dzięki skalistym zboczom, turkusowym lagunom i malowniczym wysepkom, Bodrum uznane jest za jedną z najpiękniejszych zatok na świecie. Jest jednocześnie kąpieliskiem morskim, portem i ciągle rozwijającym się ośrodkiem turystycznym. Chętnie przyjeżdżają tu turyści z Anglii, Holandii i światowe sławy.
Data otwarcia: 1993 r. Odnowiony w 2005 r.
Bitez, 7 km od Bodrum, 42 km od lotniska. Hotel usytuowany na wzgórzu - zabudowa tarasowa, liczne schody. Powierzchnia obiektu wynosi 10 000 m2.
w budynku głównym: 52 pokoje standardowe dla max. 3 os.; w 28 budynkach klubowych: 93 pokoje standardowe dla max. 3 os., 10 pokoi rodzinnych dla max. 4 os. (2 pokoje połączone drzwiami); klimatyzacja indywidualna, prysznic, suszarka, TV, telefon, minibar (płatny), sejf (płatny), wykładzina w pokojach hotelowych, terakota w pokojach klubowych, balkony w budynku głównym, taras lub balkon francuski w pokojach klubowych
restauracja w budynku, restauracja na wolnym powietrzu, 3 bary, sala konferencyjna, winda, 3 baseny odkryte (180, 150, 100 m2).
Bezpłatne: siłownia, sauna, łaźnia turecka, koszykówka, siatkówka, kort tenisowy, squash, miniboisko do piłki nożnej, tenis stołowy, rzutki, animacje.
Płatne: room service, pralnia, fryzjer, masaż, oświetlenie kortu, bilard.
3 brodziki, plac zabaw, miniklub, animacje, opiekunka (dodatkowo płatna), krzesełka w restauracji, łóżeczka (na życzenie).
600 m od hotelu, wyznaczona część plaży publicznej, żwirowa. Parasole, leżaki i materace bezpłatne, ręczniki dodatkowo płatne. Przejście do plaży przez ulicę. Do plaży kursuje bezpłatny bus hotelowy.
All Inclusive (10:00–23:00). Śniadanie, późne śniadanie, obiad, przekąski, podwieczorek, kolacja.
Napoje zawarte w All Inclusive: lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe.
System All Inclusive nie zawiera: napoi importowanych, soków ze świeżych owoców.
Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl
Pod obecną marką funkcjonują od chwili połączenia dwóch marek Grupy OTI Holding na polskim rynku: Wezyr Holidays i Coral Travel Poland. To połączenie 15 lat doświadczenia Wezyr Holidays na lokalnym, polskim rynku z międzynarodową wiedzą i siłą Coral Travel Poland. Synergia rozwoju i działania scalone pod wspólną marką to wiele korzyści dla klientów, przede wszystkim bogatsza oferta oraz obsługa i serwis pod kontrolą.
hotel spoko niekursuje bus hotelowy opis jest ze kursuje a na miejscu nikt o takim busie nieslyszal daleko do plazy hotel niema wlasnej plazy ,trzeba dolaczyc sie do hotelu AMBROZIA I KUPIC COS DO PICIA I W TEDY MOZNA LEZEC DO WIECZORA NA LEZAKU ;PIEKNE WIDOKI REKOMPENSUJA BRAK PLAZY Z HPTELU JEST MEGA WIDOK
czysto, pokoje rano codziennie pucowane przez panie sprzątaczki, smaczne posiłki, ładne baseny i ogród. Wróciliśmy zadowoleni
Super obsługa, świetne jedzenie, rewelacyjne położenie - najfajniejsza duża ilość schodów - super "gimnastyka" po obfitych posiłkach.
Absolutnie odradzam pokoje klubowe standart w nich jest kiepski lepsze sa kwaterynad bałtykiem po 30 złoty.
Fatalne pokoje klubowe: zatechle, za male, odpadajacy tynk, zardzewiale elementy wyposazenia, zepsute wyposazenie. Zdecydowanie nie standard 4*!
Wróciliśmy zadowoleni z Art Bodrum, hotel ma wszystkie potrzebne udogodnienia, jest czysto i miło, obsługa kulturalna. Posiłki urozmaicone, duży wybór. Polecam
Witam, niedawno wróciłem z urlopu w tym hotelu i jestem dowolony. Hotel ładny,jedzenie smaczne. Jedynie położenie kaskadowe trochę męczące. Ale mimo wszystko polecam ;)
Masz pytania o Hotel Riva Bodrum Resort (ex Art Bodrum)? Zadzwoń lub napisz!
Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00