Z nami zaplanujesz udane wakacje!Spełniamy wakacyjne marzenia od 2004 roku!

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00

Hotel Dom
1/1
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Hotel Dom "Marija"

Chorwacja: Dalmacja
Ocena hotelu Dom "Marija":
0.0 / 5
Szczegóły oceny hotelu Dom "Marija":
  • Lokalizacja 0
  • Hotel 0
  • Pokoje 0
  • Wyżywienie 0
  • Atrakcje
    i sport
    0
  • Jakość
    do ceny
    0

Hotel Dom "Marija" w ofercie Biura podróży:

Interhome Polska

Szukasz wakacji do Chorwacji?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Opis

4-pokojowy dom 110 m2 na 2 poziomach, od południa. Salon/jadalnia z 1 kanapą (90 cm, o długości 220 cm), kominkiem i TV (satelitarna) (TV z płaskim ekranem), klimatyzacją. 1 pokój z 1 łóżkiem dwuosobowym (180 cm, o długości 190 cm). 1 pokój z 2 łóżkami (90 cm, o długości 180 cm). Otwarta kuchnia (piekarnik, zmywarka do naczyń, 4 palniki – kuchenka z płytą ceramiczną, kuchenka mikrofalowa, ekspres do kawy). Prysznic/WC. Na piętrze: otwarta galeria mansardowy, wysokość pomieszczenia 110 - 230 cm z 1 kanapą (110 cm, o długości 190 cm), TV (satelitarna) (TV z płaskim ekranem), klimatyzacją. 1 mansardowy pokój, wysokość pomieszczenia 110 - 230 cm z 2 łóżkami (90 cm, o długości 190 cm). Wyjście na balkon. Łazienka/WC. Ogrzewanie drewnem. Balkon 3 m2, taras 15 m2 (zadaszony). Meble balkonowe, leżaki. Widok na okolicę. Do dyspozycji: sejf, łóżko dla dziecka, drewno (gratis). Internet (bezprzewodowy LAN [WLAN], gratis).

Hotel

Bogatić 10 km od Oklaj: Ładny dom jednorodzinny odpowiedni dla dzieci "Marija", 2 piętrowy. Spokojne, słoneczne położenie, 44 km od morza. Do indywidualnego użytku: działka 700 m2 (ogrodzona), basen prostokątny (6 x 3 m, 18 m2, głębokość 150 cm, 20.04.-12.10.). Prysznic na zewnątrz, boccia, boisko do badmintona, boisko do siatkówki, taras (6 m2), meble ogrodowe, grill, plac zabaw (zjeżdżalnia, huśtawka). W domu: dostęp do internetu, sauna, bilard, pralka. Do dyspozycji: rowery (2). Dojazd do domu (800 m droga polna). Miejsca parkingowe (dla 2 samochodów) obok domu na terenie. Sklep wielobranżowy 10 km, restauracja 6 km, plaża żwirowa 44 km. Atrakcje w pobliżu domu: NP Krka 6 km. Grupy młodzieży tylko na zapytanie. Od grup młodzieżowych pobierana jest kaucja w podwójnej wysokości. Organizowanie przyjęć jest niedozwolone. Mały dom (15m2) przy basenie z sauną.

Udogodnienia

Teren ogrodzony
Balkon / balkon zadaszony
Grill
Łóżeczko dla dziecka
Zmywarka
Kominek
Parking
Sauna
Basen odkryty
Basen prywatny
Telewizor
Pralka
Dostęp do internetu
Wi-Fi
Bilard
Kuchenka mikrofalowa
Piekarnik
Taras zadaszony / taras odkryty / taras na dachu / weranda

Aktywności w okolicy

Wędrówki
Jazda na rowerze

GPS

43.94227348468605, 16.02151115909419


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Interhome, które od 1965 roku realizuje marzenia klientów o idealnych wakacjach. W ofercie znajdują się tysiące komfortowych, sprawdzonych mieszkań, domów i apartamenów w najpiękniejszych regionach Europy i świata, przeznaczone na idealne rodzinne wakacje.

Największą zaletą ofert Biura Podróży Interhome jest niczym nieograniczona swoboda w organizowaniu wyjazdu – nie obowiązują żadne odgórnie narzucone terminy, a posiłki można przygotować na własną rekę w wygodnych, funkcjonalnie urządzonych i dobrze wyposażonych kuchniach, które są standardem w wynajmowanych apartamentach. Dzięki temu możliwy jest nawet wynajem dla całych rodzin i grup znajomych.

Biuro Podróży Interhome to połączenie swobody organizacji wypoczynku z czuwaniem nad komfortem i bezpieczeństwem wypoczywających klientów. Wykwalifikowany zespół i sprawdzeni, wieloletni kontrahenci, zapewniają kompleksową obsługę na miejscu i pomoc zarówno przed wyjazdem jak i w trakcie jego trwania.