Szukasz wycieczki? Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń
lub napisz
Z nami zaplanujesz udane wakacje!Spełniamy wakacyjne marzenia od 2004 roku!
Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00
Najnowsze informacje o najlepszych promocjach oraz ofertach last minute prosto na Twoją skrzynkę.
Wyrażam zgodę na przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowych od Traveligo.pl celem promocji produktów i usług znajdujących się na stronie www.traveligo.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb świadczonej usługi. Administratorem bazy danych jest Grupa Traveligo sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, 04-031, ul. Wzorcowa 25, e-mail: [email protected] Podane przez Państwa dane będą wykorzystywane wyłącznie w celu przesyłania newslettera, zawierającego m in. informacje o promocjach i usługach znajdujących się na stronie www.traveligo.pl i nie będą przekazywane instytucjom ani osobom trzecim. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do danych osobowych ich sprostowania oraz usunięcia lub ograniczenia jak również prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych. W celu skorzystania z tych praw należy wprowadzić swój adres e-mail w formularzu na stronie https://www.traveligo.pl/check_personal_data Dostaną Państwa informacje zwrotną czy Państwa e-mail znajduje się w naszej bazie danych oraz link do Państwa profilu, gdzie będą mogli wykonać swoje uprawnienia w zakresie Państwa danych osobowych. Dane będą przetwarzane aż do czasu wycofania Państwa zgody. Przysługuje Państwu prawo do wycofania zgody - może to nastąpić w dowolnym momencie. ... więcej
zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.
5-pokojowy dom 100 m2 na 2 poziomach. Salon/jadalnia z TV. Wyjście na taras. Kuchnia (4 palniki, zmywarka do naczyń, toster, czajnik elektryczny, kuchenka mikrofalowa, zamrażarka, ekspres do kawy, naboje do ekspresu do kawy (DOLCE GUSTO / SENSEO) extra). Oddzielne WC. Na piętrze: 1 pokój z 1 łóżkiem dwuosobowym (1 x 140 cm, o długości 190 cm), klimatyzacją. 1 pokój z 1 łóżkiem dwuosobowym (1 x 140 cm, o długości 200 cm), klimatyzacją. 1 pokój z 1 łóżkiem dwuosobowym (2 x 90 cm, o długości 190 cm), klimatyzacją. 1 pokój z 1 łóżkiem dwuosobowym (2 x 90 cm, o długości 190 cm), klimatyzacją. Łazienka/WC. Meble ogrodowe. Do dyspozycji: pralka, suszarka, żelazko, łóżko dla dziecka. Internet (bezprzewodowy LAN [WLAN], extra). Informacja dodatkowa: 1 zwierzak/pies. Czujnik dymu.
Mały dom jednorodzinny "Le Counillier". W dzielnicy La Tour de Mare, 5 km od morza. Do indywidualnego użytku: ogród 350 m2 (ogrodzony), parking publiczny przy ulicy. Sklep wielobranżowy 1 km, supermarket 2 km, restauracja, piekarnia 500 m, stacja kolejowa "Fréjus" 4 km, plaża piaszczysta 5 km, park "Aurélien" 2 km. Pole golfowe (18 dołków) 5 km. Atrakcje w pobliżu domu: Cannes 35 km, Saint-Tropez 45 km, Nice 65 km, Gorges du Verdon 90 km. Znane jeziora w okolicy, łatwo dostępne: Sainte-Croix 90 km. Region szlaków wędrownych: Estérel 5 km. Informacja dodatkowa: przekazanie kluczy odbędzie się w agencji Interhome w Port Fréjus. Autostrada 7 km od domu. Lotnisko 60 km od domu.
WannaZwierzęta domoweTeren ogrodzonyOgródŁóżeczko dla dzieckaZmywarkaTelewizorPralkaDostęp do internetuWi-FiZastawa stołowaLodówkaKuchenka mikrofalowaTaras zadaszony / taras odkryty / taras na dachu / weranda
WędrówkiSurfingGolfJazda konna
43.4505798, 6.7579684
Masz pytania o Hotel Dom "Le Counillier"? Zadzwoń lub napisz!
Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00